Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Bo skoro głosowali na nie, to pisaliby w negatywnym stosunku do tego pomysłu, a widzę same dobre opinie w temacie. A jesli piszą tak, a głosują nie, to tego zupełnie mój mały A64-rozumek nie pojmuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze w koncu nadszedl czas, aby dodac w naszym hwbot reszte "benchmark apps" np. pcmarki, bo szkoda punkow, ktore tam uciekaja ;) no chyba, ze mamy dodawc "recznie", ale to troche upierdliwe.

Mi się wydaje, że przez stronę łatwiej. Wpisujesz wszystko w pola, a w poście trzeba samemu uważać żeby było okay. W formularzu podpowiada jak dobrze "sformatowac" nazwę procka czy grafy, żeby była poprawianie wykryta. Imo jest to łatwiejsze niż bot na forum. Lecz uważam, że warto by dodać wszystkie możliwe boty na forum - dla niektórych tak może być przyjaźniej, niż przez SG hwbota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....też bym z chęcia dołaczył ale mój słyby sprzęt chyba nie zdobedzie punktów.

W super Pi 1M mam w 42.312 sek.

3Dmark2001 coś ciut powyzej 20k.

Aquamark to ciutke pow 61k

procek poszedł max na 2560 MHz co w rankingu CPU-Z jest daleko na samym dole.

 

Własnie kilka minut temu wylicytowałem lepsze pamięci - obecne Apacery chodzą na 2.5-4-4-8 a kupiłem lepsiejsze które mają 2-2-2-5 więc pewnie swoje wyniki troszke poprawie ale pewnie nie za dużo.....buuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.....też bym z chęcia dołaczył ale mój słyby sprzęt chyba nie zdobedzie punktów.

W super Pi 1M mam w 42.312 sek.

3Dmark2001 coś ciut powyzej 20k.

Aquamark to ciutke pow 61k

procek poszedł max na 2560 MHz co w rankingu CPU-Z jest daleko na samym dole.

 

Własnie kilka minut temu wylicytowałem lepsze pamięci - obecne Apacery chodzą na 2.5-4-4-8 a kupiłem lepsiejsze które mają 2-2-2-5 więc pewnie swoje wyniki troszke poprawie ale pewnie nie za dużo.....buuuuu

CPU-z ~1.5

Spi1M ~1.6

Spi32M ~1.5

wPrime 32M ~1.8

wPrime 1024M ~1.8

 

Za grafe nie wiem czy bys cos dostal ;) takze mysle ze warto pododawac wyniki, 8-9pkt droga nie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej fuzji dzieja sie dziwne rzeczy:

 

- Gemmy stracil wszystkie pkt i dodaje je na nowo (albo je sam skasowal?) *

- mi rowniez jakies wyniki zginely, ale za duzo ich zebym wszystkie pamietal - mala strata

- nagle ktos mi wywalil wynik na 8800Ultra, bo nie mam orba :mur: 40pkt w plecy

 

 

* to by tlumaczylo nasz spadek w CPU-Z oraz spi32m

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Gemmy stracil wszystkie pkt i dodaje je na nowo (albo je sam skasowal?) *

Wydawało mi się, że może chodzić o to:

Bo.Oni maja to głęboko w d....,i ja też :D

Ale po konsultacji z entem się okazuję że ponoć "coś kombinowali" i wyniki poszły się, a tak ogólnie to nic się nie dzieje na szczęście :).

 

Czyli jak Gemmy wszystko naprawi to będzie git??? Ogólnie to jest przy tym sporo syfu...

Na razie to bez przerwy sporo punktów przybywa ogólnie [tak to wygląda z zewnątrze ;)], więc "zamieszanie" jest. Wiadomo że tak od ręki się wszystkiego nie zrobi.

Tak naprawdę to dopiero jak wejdzie wersja 2.1 HWBota to będzie można teamy scalić "porządnie" (a nie przez przepisywanie się każdego użytkownika osobno) - do tego czasu sporo będzie zamieszania zapewne ;), ale i tak ważne żeby działać a nie czekać aż punkty wejdą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze MNÓSTWO punktów do skołowania panowie. Przed chwilą przeglądałem te wszystkie teamy i widzę, że punktów to spokojnie jeszcze jest pod 700-800 do złączenia.

Nie liczę naszej egieldy bo z tym to jest problem inny. Boty na IPB 2.3.1 chyba nie działają. Pewnie zmieniły się zasady liczenia autoryzacji dla użytkowników...

Od nas, Ci którzy mieli konta na HWBocie no to je już przenieśli, albo je przenoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dziwna sprawa, że giną wyniki ludzi z PurePc, zrozumiałbym jakby z innych for, bo tam było przenoszenie, ale w końcu "tutejsi" nic nie musieli kombinować, żeby sie przenieść do UTP.

 

Brakuje Nam tylko 40pkt do Moskali - 5 miejsce czeka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyniki z PPC Ci zginely? Gemmiego? juz sa :P ryby 88Ultra miala prawo zostac zablokowana bo na screenie nie bylo widac co to za grafa i zgodnie z regulaminem HWBota powinna zostac zablokowana (choc to nie ja blokowalem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...