Skocz do zawartości
Kondrak134

Core 2 Quad I Orthos.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj kupiłem owy procek :) Wyśmienicie działa i chyba trafiłem niezłą sztukę ale mam problem z orthosem. Zarzucam go 2 na raz ale pomimo iż działają oba obciązone są tylko 2 jaja. Uruchamiam z 2 róznych katalogów. Jest może na to jakiś sposób ??

 

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj kupiłem owy procek :) Wyśmienicie działa i chyba trafiłem niezłą sztukę ale mam problem z orthosem. Zarzucam go 2 na raz ale pomimo iż działają oba obciązone są tylko 2 jaja. Uruchamiam z 2 róznych katalogów. Jest może na to jakiś sposób ??

 

Z góry dzięki za info.

a nie łatwiej użyć dwurdzeniowej wersji SP2004 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koliGację ;) eh, jak te rdzenie ze sobą kolidują.

 

Czy przypadkiem najnowszy Orthos nie jest w stanie testować 4 jajek jednocześnie (bez dwóch kopi) <_<

 

Myślę, że raczej nie. Wiem bo mam Q6600 :D Moze jest jakiś nieoficjalny bo na www jest tylko starszy orthos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie koligacji w Orthos jest najlepszym rozwiązaniem. Możliwe są dwie opcje:

 

Pierwsza opcja:

Orthos Nr 1 - koligacja 0 i 1 a Orthos Nr 2 - koligacja 2 i 3

 

Druga opcja:

Orthos Nr 1 - koligacja 0 i 2 a Orthos Nr 2 - koligacja 1 i 3

 

Moim zdaniem opcja Nr 2 jest bardziej wymagająca i na niej powinien byc testowany procesor conajmniej 6 godzin dla pewności, że jest stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie koligacji w Orthos jest najlepszym rozwiązaniem. Możliwe są dwie opcje:

 

Pierwsza opcja:

Orthos Nr 1 - koligacja 0 i 1 a Orthos Nr 2 - koligacja 2 i 3

 

Druga opcja:

Orthos Nr 1 - koligacja 0 i 2 a Orthos Nr 2 - koligacja 1 i 3

 

Moim zdaniem opcja Nr 2 jest bardziej wymagająca i na niej powinien byc testowany procesor conajmniej 6 godzin dla pewności, że jest stabilny.

Trzecia opcja:

Orthos Nr 1 - koligacja 0 i 3 a Orthos Nr 2 - koligacja 1 i 2

 

Tylko... Co to za różnica?

 

Odpalanie 2 wersji orthosa jest bez sensu - zbyt męczące ;) już lepiej użyć 4 rdzeniowego prime95. Zawsze myślałem, że orthos obsługuje 4 jajka...... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...