Skocz do zawartości
ath

Core 2 Quad - Q9300 / Q9450 / Q9550 / QX9650 / QX9770

Rekomendowane odpowiedzi

moze plyta glowna ci sie konczy? na jakim strapie krecisz ponad 450fsb? u mnie 450 robi na strapie 266 a wiecej to juz musze zwiekszac strapa. ograniczeniem jest fsb plyty..

 

O jaki strap chodzi bo jakoś jestem nie w temacie i jak go sprawdzić :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może jak ustawić q9550 i asusa x48 aby wszystko śmigało jak należy?

wszystko niby tu ok, a tu nagle zwis na drugi dzien albo bluescreen.... pamieci zmienialem nic to nie daje....ustawione napiecia od cpu v do sb ,czyli wszystkie,recznie...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

kilka ustawien jest na auto, ale to od pamieci bo niewiem jak ustawic?

jak ustawic gtl ? cpu na 0.67 i nb na 0.67 ?

jak wy macie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolar dla kogo...;P

 

chwila nudy i sprawdzilem czy 3.9ghz i 1.2V robi.. lecialo godzine i git :]

Dołączona grafika

 

wiecej nie krece bo szkoda czasu. i tak wiem ze plyta daleko nie pociagnie a i chlodzenia wodnego nie mam wiec na rekordy nie ma opcji ;] ciekawe ile by moj proc na azocie zrobil ;P

Edytowane przez daniel11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dolar dla kogo...;P

 

chwila nudy i sprawdzilem czy 3.9ghz i 1.2V robi.. lecialo godzine i git :]

Dołączona grafika

 

wiecej nie krece bo szkoda czasu. i tak wiem ze plyta daleko nie pociagnie a i chlodzenia wodnego nie mam wiec na rekordy nie ma opcji ;] ciekawe ile by moj proc na azocie zrobil ;P

 

przetestuj sp2004 na prio9 ,zobaczymy czy 3.9ghz na 1.2v pojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też wiązałem nadzieję z Q9550s, mam oczywiście na myśli jeszcze lepsze o/c niż w wypadku Q9550 E0, ale raczej nie ma co na to liczyć. Q9550s to będzie Q9550 E0 z obniżonym napięciem stockowym (domyślnym). A tyle to każdy posiadacz Q9550 E0 potrafi zrobić modyfikując w minutę bios. Intel życzy sobie więc dodatkowe kilkadzisiąt zielonych więcej za to, że był łaskaw obniżyć napięcie procesora.

Reasumując, to będzie procek dla tych, którzy nie wiedzą jak zmienić w biosie napięcie procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra

 

Pytanie , bo sprzedałem swojego Q9550 C1 i mam problema brać Q9550 E0 czy Q9650 E0 ?? :unsure:

 

Różnica 200zł - czyli dopłacam za mnożnik 9x patrząc ma OC to jakieś ( przy założeniu że zrobie tylko 480FSB ) to 4080 vs 4320 MHz. Kaska jest na Q9650 i tak mnie korci :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra

 

Pytanie , bo sprzedałem swojego Q9550 C1 i mam problema brać Q9550 E0 czy Q9650 E0 ?? :unsure:

 

Różnica 200zł - czyli dopłacam za mnożnik 9x patrząc ma OC to jakieś ( przy założeniu że zrobie tylko 480FSB ) to 4080 vs 4320 MHz. Kaska jest na Q9650 i tak mnie korci :wink:

ja bym bral q9650

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...