Skocz do zawartości
ath

Core 2 Quad - Q9300 / Q9450 / Q9550 / QX9650 / QX9770

Rekomendowane odpowiedzi

innych rewizji E0 jeśli chodzi o q9650 to nie ma :unsure:

 

hehe ok to sie pomylilem z wersja extreme.

to w takim razie q9650 bez zastanowienia jednak u mnie tez mnoznik 9 by sie przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na takim q9650 bez problemu powinienes zrobic 4ghz , jakie masz chlodzenie bo ten freezer pro7 bedzie za słaby tak mi sie wydaje

Fryzjer jest bardzo dobry spolerowany na lustro i co najlepsze nałożona zwykla pasta silikonowa , już mi sie nie chce bawić z pastą CLP :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po kilku tygodniach, nie odzywalem sie bo nie mialem neta (przeprowadzka). Niestety moj nowy komp umarl ale nie znam przyczyny. Po podpowiedziach zmienilem na fsb 400 i Q9550 chodzil na 3,4GHz. od ostatniego posta komp chodzil stabilnie i nic sie nie dzialo, az do pewnego momentu gdy postanowilem zmienic system z wersji angielskiej na polska i przezylem lekki szok kiedy pod koniec instalacji pojawil sie niebieski ekran z informacja ze jest jakis blad sprzetowy lub softwerowy i po restarcie kompa zamiast kontynuowac instalacje byla tylko mozliwosc uruchomienia jej od poczatku. Pod koniec kiedy mial byc restart aby kontynuowac instalke niebieski pojawil sie ponownie z ta sama informacja. Od tamtej pory niestety po uruchomieniu kompa monitor nie wstaje, wszystkie wiatraki na zasilaczu, procku, grafikach chodza ale niestety to wszystko na monitorze cisza. I nie wiem co wlasciwie sie stalo. moze macie jakies podpowiedzi. Czy cos sie moglo zjarac, jak to sprawdzic? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset biosa niestety tez nie pomaga. Moze oddam na gwarancje i nie skapna sie ze komp byl krecony, przypomne ze przed instalka systemu powrocilem do fabrycznych ustawien. Pozatym nie mam zapasowych czesci zeby wymieniac je i sprawdzic co poszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zamówiłem Q9650 wkońcu , gdybym go zamówił w sobote to miałbym o 50zl taniej :mur: . więc nie czekam dalej , procek będzie najpóźniej za tydzień , więc pierwsze testy moga być ok środy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko co do procka q9550 ,czy jest możliwosc sprawdzenia na opakaowaniu procka czy jest on w rewizji E0 ? ,wiem że w programie pokaże ,ale chodzi mi o możliwośc sprawdzenia podczas zakupu w sklepie. I jeszcze jedno z tego co wyczytałem to modele q9650 z mnożnikiem x9 są w rewizji E0? Pozdrawiam

Edytowane przez Bartass13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blue tak to wygląda :wink: i nadal zjeżdżam z V.

 

Dołączona grafika

 

CPU Voltage: 1.350

CPU PLL Voltage: 1.50

FSB Termination Voltage: 1.30

DRAM Voltage: 2.10

North Bridge Voltage: 1.35

South Bridge 1.5 Voltage: 1.50

South Bridge 1.1 Voltage: 1.10

 

CPU GTL Reference (0): +20

CPU GTL Reference (1): +20

CPU GTL Reference (2): +20

CPU GTL Reference (3): +20

NB GTL Reference: +60mv

Edytowane przez seba84_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma. bios daje nizłego kopa płycie przy podkręcianiu procesorów QUAD. Poczytaj na XS.

Ja mam C2D i nie mam możliwosci przetestowania.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...