Skocz do zawartości
cavarr

Ninja Gaiden 2

Rekomendowane odpowiedzi

No i demko wylądowało na europejskim rynku.

Demo: Ninja Gaiden II

 

Content: Ninja Gaiden II Playable Demo

Price: Free

Availability: Not available in Canada, Germany and the U.S.

 

Dash Text: [ESRB: M (Mature) BLOOD AND GORE,INTENSE VIOLENCE,PARTIAL NUDITY,SUGGESTIVE THEMES] The wait is over… Play as Ryu Hayabusa and experience the frenetic combat of Ninja Gaiden II. NGII launches the first week in June worldwide! Select English or Japanese voice with subtitles in English, French, German, Italian, Spanish, Russian, Polish, Korean, Japanese, or Trad. Chinese.

Tak jak przypuszczałem, przywitał mnie taki oto komunikat:

Dołączona grafika

 

Śmieszne to trochę, demko ma polską wersję językową, a pobrać u nas nie można...

 

 

 

 

Inna sprawa - xboxlivefiles.com już nie działa? :|

 

 

-----

edit:

Znalezione w komentarzach na polygamii:

Ja już ściągnąłem demko przedwczoraj i wcale nie z marketplace a o dziwo z megaupload. Wujek Kalafior pokaże wam jak. Wystarczy:

1. wejść na stronę http://www.megaupload.com/?d=NGSB092E

2. zainstalować ich toolbar do przeglądarki (inaczej nie pozwalają ściągać plików, można go po pobraniu odinstalować).

3. Po ściągnięciu, na dysku znajdzie się plik spakowany 7zipem, ważący ok 350 MB

4. Po rozpakowaniu będzie to już prawie 900MB

5. Catalog Content wraz z jego nienaruszoną zawartością wypalamy na płycie (może być dvd-rw)

6. Płytę wkładamy do konsoli i w zakładce moja biblioteka między grami arcade i innymi demami pojawi się demo Ninja Gaiden 2

 

Sam natknąłem się na ten sposób na forum Neo+

 

A demko bardzo przyjemne, choć krótkie. Cieszy dobrze wykonana polonizacja - o wiele przyjemniej się gra z polskimi napisami

Nie koniecznie trzeba instalować toolbar. Wystarczy mieć firefoxa i zainstalować dodatek Megaupload SX3.2

Po instalacji zanim wejdziemy na stronę z linkiem należy z menu firefoxa wybrać:

narzędzia -> Megaupload 3 -> enabled

W tym momencie zawsze masz wolne sloty.

u mnie już się ściąga ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak... ;) Demko zaliczone, gierka syci.

 

Graficznie nie jest jakimś killerem, ale przyzwoicie się prezentuje. Ładne AA no i bardzo płynnie chodzi. Nie zauważyłem żadnych spadków FPS.

To co jest siłą NG2 to gameplay ;) Masakrowanie wrogów, odcinanie kończyn i oczywiście KREFFF!!!1 xD

Fajny motyw jak po akcji Ryu strzepuje krew z broni ;)

Aaa... Mały minusik znalazłem - czasami (raz czy dwa zauważyłem) tekstura krwii częściowo "wisi" w powietrzu - np. na schodach część plamy/kałuży krwii wisi nad schodkiem.

Kamera faktycznie mogłaby być lepsza. Momentami dziwnie się zachowuje.

 

Ogólnie po demku oceniłbym grę na ok. 8/10. Kiedyś ją napewno zaliczę, ale nie od razu po premierze. Za dużo zaległości mam ~~

 

PS. duży plus, że można wybrać audio japońskie i polskie napisy ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak :) Spodziewałem sie tego co po pierwszym NG :) Czyli gra nie dla mnie. Nie lubie tego typu gier, jedynie devil 4 mi sie podobał :)

Grafika jest też jak dla mnie za bardzo cukierkowa u, ale tempo rozgrywki ok. a co do kamer to mi nie przeszkadzały, łatwo sie człowiek przyzwyczaja :) Fula nie kupie ;p albo gdy zejdzie do ceny 40zł za 4 lata ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się złamałem mialem już preorder zamówiony ale odwołałem, niby wszystko jest ok ale jednak czegoś brakuje. Pełną kupię na pewno jak tylko zejdzie do jakichś 100 zł

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze ja dorzuce swoje 3 grosze odnośnie demka :

 

Graficzka ala Tekken 4 (plastik i cukierki) ale za to nadrabia tym ,że jest piekielnie szybka. Fabuła ... hehehe jaka fabuła ,przychodzi baba z duzymi cyckami do dziada i mówi że demony atakują ... nosz k... Pomijając to ,gra napewno nadrobii świetnym gameplayem, poziomem trudności i wspaniałymi efektami (krew leje sie litrami , kończyny fruwają w powietrzu )

Chciałbym ,żeby było więcej momentów "platformowych" coś ala god of war.

 

Mimo wszystko uważam ,że warto zaliczyć taki tytuł ,ale nie teraz dopiero jak będzie troche tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem (nie wiem gdzie to sprawdzić) gierka śmiga na lekko upiększonym silniku z DoA4. Ryu wygląda praktycznie identycznie. Niestety żaden element grafiki nie zachwyca, wszystko jest najwyżej na tyle poprawnie wykonane, żeby nie razić w oczy. Lepsze wrażenie zrobiło na mnie NG Sigma na PS3 (ale tam oglądałem tylko video footage). Polskie napisy to ciekawostka (zobaczyłem tylko że są i przełączyłem na ang.), za to fajny jest japoński dubbing :)

Gra nadrabia szybkością, jest dynamiczna, krwawa (chyba aż za bardzo) i nie ma aż tak pretensjonalego bohatera jak DMC4 :) Na pewno warto pograć, chociaż może nie za 185 zł, bo chyba obecnie za tyle można kupić na allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko przykuło mnie na całe 10 minut. Jak dla mnie kompletna porażka tak samo jak DMC 4 - chyba po prostu nie trawie produkcji z kraju kwitnacej wisni. O dziwo filmy nawet mi sie podobaja - jest taki z mała dziewczynka ktora wszystkich zabija wielkim mieczem - nie pamietam tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też trochę bardziej przekonałem się do tej gry. Trochę lepiej opanowałem sterowanie, Ryu nauczył się nowych akrobacji, jest fajnie i szybko. Trochę irytują niektóre walki z bossami, szczególnie jeśli nasz sposób pobicia owych nie pokrywa się z tym, co wymyślili twórcy - "train demona" powtarzałem chyba z 5 razy na Acolyte :)

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę w pełną wersje i się zakochałem :wub: .

Ta gra miecie i zjada DMC na śniadanie [imo] .

Dla takich gier warto kupować konsole :D .

 

Gram na Way of the Warrior i zastanawiam się czy nie zacząć na jakimś wyższym bo strasznie łatwo się gra :unsure: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur..., cavarr, a ja co jakiś czas robię kolejne podejścia do tej gry, ale po 15 minutach rzucam pada w kąt i wyłączam, bo mnie strzela. Jestem właśnie w chapterze z Volfem, zaciąłem się na którymś z kolei Test of Valor... nie mam siły do tej gry. Wszystko na Acolyte - może nie rozumiem tej gry, mało blokuję i unikam, po 3cim z kolei game over tracę cierpliwość. Ja chyba od gier oczekuję bardziej bezstresowej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur..., cavarr, a ja co jakiś czas robię kolejne podejścia do tej gry, ale po 15 minutach rzucam pada w kąt i wyłączam, bo mnie strzela. Jestem właśnie w chapterze z Volfem, zaciąłem się na którymś z kolei Test of Valor... nie mam siły do tej gry. Wszystko na Acolyte - może nie rozumiem tej gry, mało blokuję i unikam, po 3cim z kolei game over tracę cierpliwość. Ja chyba od gier oczekuję bardziej bezstresowej zabawy.

Mi tam jakoś idzie, choć są momenty, że nerwowo nie wyrabiam, bo przeciwnicy cheatują jak cholera :blink: . Test of Valor, akurat przechodzę bez problemu, trudniej jest z bossami, na których trzeba znaleźć odpowiedni sposób i z górki.

 

ps

Do tej gry trzeba cierpliwości, nikt nie mówił że będzie lekko. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...