Skocz do zawartości
honey24

Proszę, Pomóżcie, Laptop Do 2500zl +/- 200 Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dopiero raczkuje w tej dziedzinie, ale potrzebuje laptopa na studia. Cena to max 2700zl. :)

Potrzebuję go oczywiście do netu, muzyka, czasem do pisania, filmy i do oglądania telewizji.

Bardzo proszę o doradzenie czegoś odpowiedniego.

co do funkcji to tyle ile wiem to matryca 15,4 wieksza na pewno nie, pamiec ram min 512, w miare karta graficzna, procesor intel M chyba jest ok? ae tez nie woiem do konca, no i system na pewno nie vista i home edition może?

Czekam na odp. i Rady

thx Asia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry w rachube nie wchodza, chyba ze jakies internetowe typu kurnik. najbardziej zalezy mi zeby chodzil w miare ok, i dalo sie podlaczyc karte telewizjną. Piszcie jeszcze jako4esz propozycje. podobaja mi sie notebooki z hp, toshiby ale w tej cenie pewnie nic wyszukanego:) nie znjade. A napewno nie chce f. simensa.

ODP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że taka marka istnieje :blink: to z japonii czy z Karaibów :D

najprędzej to z chin :D ale ogólnie firma niemiecka.

 

nie mogę powiedzieć, że ogólnie Niemcy ..ale poznałem kilka "przypadków niemieckich" gdzie np w dziale TV stawiają tą firmę na równi z philips, panasonic, itd a nawet wyżej - ponieważ wybierają Mediony mimo, że za tą samą cenę można było kupić wg nas polaków "markowe" TV..nie wiem jak Laptopy.

 

może to tylko przypadki nacjonalizmu a może po prostu nie jest to taka zła firma .. byś musiał na niemieckich forach popytać :)

 

ja nie jestem za ani przeciw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę powiedzieć, że ogólnie Niemcy ..ale poznałem kilka "przypadków niemieckich" gdzie np w dziale TV stawiają tą firmę na równi z philips, panasonic, itd a nawet wyżej - ponieważ wybierają Mediony mimo, że za tą samą cenę można było kupić wg nas polaków "markowe" TV..nie wiem jak Laptopy.

To chyba jacys wschodni niemcy :lol: Medion to taka niemiecka California Access albo Aristo ... kupije gotowe wyroby i daja swoje logo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Mogę ci doradzić HP COMPAQ 6715b sam sie nad nim zastanawiam . Jest tani, dobrej firmy i konkretnie wyposażony.

 

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&amp...amp;x=0&y=0

 

 

Lecz nie wiem jak wygląda jego wydajność w porównaniu do Core Duo gdyż jest on na platformie AMD Turion™ 64 X2.

 

może ktoś sie wypowie na ten temat.

 

Pozdro :)

Edytowane przez C-oolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Mogę ci doradzić HP COMPAQ 6715b sam sie nad nim zastanawiam . Jest tani, dobrej firmy i konkretnie wyposażony.

 

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&amp...amp;x=0&y=0

Lecz nie wiem jak wygląda jego wydajność w porównaniu do Core Duo gdyż jest on na platformie AMD Turion™ 64 X2.

 

może ktoś sie wypowie na ten temat.

 

Pozdro :)

no to moze ktos oswieci jak z tą wydajności turiona względem core duo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to moze ktos oswieci jak z tą wydajności turiona względem core duo??

z tego co sie troche zorientowalam czytajac fora i przegladajac strony to róznica miedzy CD i Turionem nie jest zbyt wielka, oba sa w koncu dwurdzeniowe:))

 

a tak oprocz tego to ja ciagle szukam czegos dla siebie wrzesien sie konczy takze zostal mi tydzien maxymalnie do zakupu.

 

pomozcie mi jeszcze co wybrac tak do 2900max ostatecznie!

 

h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu do czasu gościu wystawia świetnego dell vostro 1500 za 2800 na allegro, sam się na niego czaję... ^^ poczytaj o nim wiecej na forum

hej juz czytalam, wszyscy go chwala:) tylko mi zalezy zeby kupic w sklepie, bo to pierwszy laptop no i kupa kasy:). wole sama go najpierw obejrzec i wogole:)

 

jeszcze jakies propozycje?? pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tego vostro, ale mój zapał został strasznie ostudzony, bowiem wbrew opisie na aukcji dostałem model z matową matrycą... aż się zastanawiałem czy nie sprzedać i kupić innego z matrycą szklaną, zależało mi na tym trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie robic nowego tematu napisze w tym. szukam jakiegosa noteboka dla studenta (Cena ponizej 2500zl). Bedzie słuzył do nauki ale czasami chcial bym zagrac w starsze gierki (np. CS) musi posiadac wifi gdyz che skorzystac z darmowego neta na terenie uczelini i mile widziany BT.

 

znalazlem taki, co o nim sadzicie??

http://www.allegro.pl/item254687129_compaq...24_80_fvgw.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...