Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz chce kupic karte i mam na oku GTSa 64mb PROLINKA za 360 pln, ale nie wiem czy ta karta jest najlepsza za ta cene.Wiem ze Ti tez jest niezle ale chyba troszke drozsze.Tak wiec, poradzcie co mam wybrac.Moj komp: D800@850, 256RAM, plytka to jakisz szajs k7vza ecs`a.Wiem ze takich pytan macie tu mase, ale bardzo prosze Was o odpowiedź

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem winfasta gf2pro 64 z tv outem za 330. Bardzo fajna karta. Kręci sie z 200/400 na 240/460. Pełny monitoring - dwie temperatury i obroty wiatraczka! Ogólnie za taką kase polecam wlasnie jakiegoś winfasta Pro lub Ti. Naprawde warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz chce kupic karte i mam na oku GTSa 64mb PROLINKA za 360 pln, ale nie wiem czy ta karta jest najlepsza za ta cene.Wiem ze Ti tez jest niezle ale chyba troszke drozsze.Tak wiec, poradzcie co mam wybrac.Moj komp: D800@850, 256RAM, plytka to jakisz szajs k7vza ecs`a.Wiem ze takich pytan macie tu mase, ale bardzo prosze Was o odpowiedź

 

z gory dzieki

w sumie to chyba ani GTS ani Ti nie rozwinie za bardzo skrzydel na twoim configu, czytalem gdzies ze aby karty te byly najlepiej wykorzystane trzeba proca 1000 - 1400 MHz ale czy to prawda :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz chce kupic karte i mam na oku GTSa 64mb PROLINKA za 360 pln, ale nie wiem czy ta karta jest najlepsza za ta cene.Wiem ze Ti tez jest niezle ale chyba troszke drozsze.Tak wiec, poradzcie co mam wybrac.Moj komp: D800@850, 256RAM, plytka to jakisz szajs k7vza ecs`a.Wiem ze takich pytan macie tu mase, ale bardzo prosze Was o odpowiedź

 

z gory dzieki

w sumie to chyba ani GTS ani Ti nie rozwinie za bardzo skrzydel na twoim configu, czytalem gdzies ze aby karty te byly najlepiej wykorzystane trzeba proca 1000 - 1400 MHz ale czy to prawda :?: :roll:

To jest tak, że Geforce'y przejmują w tej chwli w grach dużą cześć roboty procesora. W rozdziałach niskich wydajnośc będzie dławiona przez procesor w w wysokich przez kartę graficzną. W tej chwili pewnie masz jakiegoś słabego MX'a więc pełny Geforce2 da Ci możliwośc grania w wyższych rozdziałkach, w 32-bitach, z większą płynnością i ilością detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego GF2 GTS za 360 pln !!!

Kumpel ma takiego na Duronie 800 i jest zadowolony !!!

A tak apropos to GF2Ti "skrzydła rozwija" na procku 1000 a max 1200, więcej bez sensu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym radził też gf2ti :D ale na twoim miejscu bym poczekał i dozbierał troche kasy na coś lepszego :D ja też kupuje nową grafę bo mam gf2mx i poczekam troche i kupie sobie gf4ti4200 chyba od gainwarda albo od leadteka

 

więc radził bym ci się wstrzymać na chwilę bo jak każdy (chyba wie ? :) ) to w jesień nvidia pakuje na rynek 12 nowych układów i zacznie się zjazd cen :D :D i tak ma być :D ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o GF2 GTS lub Ti. Stara technologia. Kup sobie Radeon 8500 LE 64 lub OEM. Jesli sa teraz w cenie powyzej 360 zl to poczekaj miesiac jak wyjdzie Radeon 9500 (R300) i wtedy ceny spadna na terazniejsze karty. W ten sposob bediesz mial wysokiej jakosci video karte. GF2 jest moze dobra do starych gier ale wszystko to co bedzie nowe, np: Doom3 to bedzie dretwo chodzilo na GF2. Kupuj tylko karty ktore w pelni dzialaja z DirectX 8.0. Bedziesz mial taka karte na pare lat. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tylko karty ktore w pelni dzialaja z DirectX 8.0. Bedziesz mial taka karte na pare lat.  :wink:

1. GF2Ti nie dziala w pelni z DX8 ?

2. bedziesh mial karte na pare lat ? chyba miesiecy !

3. Tomek: yesli Ci sie nie spieshy z wymiana karty to poczekay na spadek cen GF4Ti 4200 [narazie Prolink 720PLN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekac za bardzo mi sie nie chce :)

 

Chyba ze starszy wysypie troszke wiecej kaski, na co bardzo licze;)

 

Najprawdopodobniej zapodam sobie Gf2Ti 64 ale bez tv-out bo dla mnie to jest zbedne.

 

Mnie chodzi o taka karte na ktorej Flashpoint bedzie fajnie chodzil(joke ofkorz).No, ale gdybyscie mogli to podajcie wynik fps Gf2Ti 64 na q3 1024x768 full detal, bo z tego viperka wyciagnalem kiedys ponad 70 ;)

 

BTW: pewnie to taka moda, to pisanie configu jako podpisu, ale u Was naprawde mozna sie nabawic kompleskow :lol:

 

 

I dzieki jeszcze raz za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...