Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Chcesz byc jak T-1000 z Terminatora 2?? ;) ,to zagraj w nowa gre Radical Enterteiment

 

W grze bedziesz mogl zmieniac/morfowac swoje cialo w smiercionosne "narzedzia" np ostrza ,tarcze itp,

oraz przyswajac mozliwosci pokonanych wrogow.Gra jest zapowiadana jako "Free Roming Game" !

 

Na razie sa 2 trailery ktore mozecie obejrzec w podanym linku ponizej-czekamy na wiecej info o tej grze ;)

 

wywiad plus sceny z trailera

 

trailer

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pojawił się nowy o wiele lepszy trailer z fragmentami gameplayu http://www.gametrailers.com/player/30524.html

i wywiadzik http://www.gametrailers.com/player/29492.html

zapowiada się niezła fabuła, a jeśli AI będzie sensownie zrobione to imho będzi HIT

 

Premiera ponobno summer 2008 :)

Pozdrawiam

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak każdy wygląda wspaniale. Tylko musimy zaczekać czy faktycznie będzie aż tak dobrze.

Pamiętacie szum wokół AC? Też wydawała się grą genialną, a okazało się inaczej, nie do końca to było "to".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś?

 

Od wczoraj nie mogę oderwać oczu od telewizora. Z początku wydawało mi się że gra nie będzie miała fabuły tylko sama siekaczka plus pare dialogów i tak faktycznie jest. Gadanie ograniczone do minimum a akcja? Boże kochany. Ja chce żeby takie akcje były w każdej grze. W czasie gry dostajemy swego rodzaju punkty za zabijanie które możemy wymienić na dodatkowe combosy, skille itd. Możemy zaczepić dosłownie każdego, chwycić go za twarz i biec z nim po budynkach, samochodach i na koniec wskoczyć sobie jeszcze na śmigłowiec :mrgreen: Mało? No to bierzemy auto w ręce i biegniemy z nim po koszmarnie zatłoczonym chodniku. Zabawa w kręgle jak się patrzy ; ]

 

Grafika grafika grafika. Mała grupka pecetowców którzy skupili się od razu na teksturach na pewno się zawiedli. Gra nie oszołamia. Ale przyznam szczerze że dopiero po paru misjach czyt. po paru minutach wolnego czasu w grze, zacząłem się przypatrywać grafice. Prototype tak wciąga że nie ma szans by ktoś marudził o słabości grafiki. Ona jest wystarczająca! Nic więcej nie trzeba. Animacja płynna a ruchy bohatera bliskie ideałowi. Pogoń za śmigłowcem po budynkach i autach - nie do opisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miecie. Alex biega, skacze, rozwala, wszystko wybucha i ani jednego przycięcia :) .

Filmiki też zrobione z rozmachem, bardzo przyjemnie się ogląda.

A przede wszystkim gra jest KRWAWA - jucha tryska, ciała latają ;) .

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge jedynie sie wypowiedziec o XMO:W bo niestety w Prototype nie gralem. Wiec gra pomimo swoich niedociagniec jest przednia i duzo frajdy daje chlastanie szponami Wolverina, denerwujacy jest jednak system skakania/pokonywania przeszkod ktory jest cholernie lichy w sumie cala gra idzie sie jak posznurku a jak ktos sie juz zgubi o ile to moziliwe wogole to ma "mala" wskazowke w postaci specjalnej wizji zapomnialem dokladnej nazwy. XMO:W to fajna gierka ale na 1 raz gora 2. czyli gra akurat w sam raz do wypozyczenia albo to kupienia i wymienienia/sprzedania jej za cos innego. Niemniej polecam z czystym sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Prototype nie podoba, włączyłem raz na ~30minut i leży i się kurzy, także ja bym wszedł bardziej w Wolverina (nie grałem ale słuchająć opinii ziomków na xbl raczej bym go zakupił na twoim miejscu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tu porównania do Wolverina.

 

Przecież to dwie zupełnie różne gry. Xman to zwykła siekanka plansza po planszy, a Prototype to GTA bez możliwości wchodzenia do aut (oprócz śmigłowców, czołgów itd)

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tu porównania do Wolverina.

 

Przecież to dwie zupełnie różne gry. Xman to zwykła siekanka plansza po planszy, a Prototype to GTA bez możliwości wchodzenia do aut (oprócz śmigłowców, czołgów itd)

w obu śmigasz kolesiem z przerośniętymi paznokciami..

 

też nie widzę sensu porównywania tych gier, są zupełnie inne i najlepiej byłoby łyknąć obie (co pewnie maSTHa zrobi ;)), ale gdybym mógł teraz wybrać jedną a drugą odłożyć na później wybrałbym..Logana - wreszcie ktoś zrobił dobrą grę na podstawie komiksu/filmu (ba - od filmu lepszą). Osobiście rosomak do mnie bardziej przemawia niż ścianobiegacz. Fakt liniowa do bólu, ale klimatyczna i grywalna a o to w końcu chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest kwestia do konca kasy, ale skoro obie gry sa podobne, to nijak nie da rady lyknac ich jedna po drugiej i trzeba bedzie wlasnie wziac cos na pierwszy ogien, a cos odlozyc na pozniej. Takze wychodzi na to, ze wezme gierke ktora mozna szybciej przejsc i wymasterowac czyli Wolv. Prototype jest zreszta nowsza gra, moze poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...