Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

FILMIK Po prostu miazga !!!! POLECAM OBEJRZEĆ !!!!,obyśmy panowie tylko pograli w komfortowych warunkach !!!!

 

p.s w Ameryce już grają !!!

Filmik super, gierka zapowiada się fajnie, wieczorem zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie filmik beznadziejny. Myślałem że gierka będzie miała jakąś fabułe, a tu widzę zwykła napierdzielanka. A najlepsze że koleś umie podskakiwać w powietrzu :rolleyes: Jak na razie jestem sceptycznie nastawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam mieszane uczucia. Po pierwszych trailerach myślałem ze to bedzie coś więcej jak sama akcja a ta gra to taki spiderman tylko zmiennokształtny i nie całkiem dobry. Zresztą nawet akcja wygląda średnio - to co pokazali w inFamous wygląda lepiej moim zdaniem. Na ostateczne osąd poczekam do demka albo opinie innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie to GTA na sporych modach. Mody na skakanie i kopanie pojazdów to i w GTA są. IMO totalna odmóżdżająca rozwałka. Raczej szybko się znudzi. Liczyłem, że bardziej wykorzystany zostanie potencjał stealth dzięki przeistaczaniu się. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawień za dużo nie ma,na tych początek gry ponad 60 fps KLIK wiec gierka z optymalizowana mega dobrze panowie !!!!!,sporo się dzieje na początku już wybuchy itd i chodzi bardzo dobrze narazie zero przycinek zobaczymy potem jak dojdą helikoptery czołgi ogólnie jeszcze zadyma

 

 

Sporo się dzieje na ekranie zombasy w mieście robią mega gnój

 

 

screen 1

screen 2

 

po włączeniu AA tylko X4 można,spadek 15-20 klatek nadal płynnie i widać ,że działa

 

screen 3 AAX4

screen 4

screen 5

screen 6

 

screeny 3 do 6 mają włączone AA X 4 ,na tym starym sprzęcie zero zacinek itd

 

Nie graliście a już narzekacie Polacy .... zamiast się cieszyć ,że w ogóle wyszło na PC i jest jakaś nowość !!!,dla mnie jak narazie to gra bardzo dobra przede wszystkim bardzo dobra optymalizacja !!!!

 

MEGA RZEŻNIA !!!! BOHATER ma ogrom kombosów i narazie 3 kozackie przemiany !!!!

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo pewnie nie bedzie ;]

 

Mialem juz przyjemnosc grania. Tak Tak przyjemnosc...

 

Gra ma zajebiscie zrobiony silnik. Mimo iz ludzi i pojazdow jest sporo wiecej niz w GTA4 gra dziala duzo szybciej, nawet przy sporej rozpierduszce.

Na 8400@4GHz, 4gb i GTX280 zapiernicza w 1920x1200... w full

 

Cala gra to szereg misji i event'ow.

Zdobywamy EXP ktory zamieniamy na roznorakie umiejetnosci.

Wszystkie zadania odkrywaja nam po troszku nasza historie...

 

 

Narazie nie wiem jak z obsluga quada... moze niedlugo sie przekonam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie silnik jest bardzo dobry,shooter wez przestan i idz graj w smiesznego wolwa moim zdaniem i w temacie wolwa se go wychwalaj,prototype jest duzo bardziej rozbudowany,wicej mozliwosci,grafika tez lepsza,filmiki bardzo ladne sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Gra ma zajebiscie zrobiony silnik. Mimo iz ludzi i pojazdow jest sporo wiecej niz w GTA4 gra dziala duzo szybciej, nawet przy sporej rozpierduszce.

Na 8400@4GHz, 4gb i GTX280 zapiernicza w 1920x1200... w full

(...)

Narazie nie wiem jak z obsluga quada... moze niedlugo sie przekonam

Czyli jest miodna i ma dobry silnik? Hmm mam gdzies obsluge quadow - mnie zastanawia jak sie bedzie pykac Rumblepadem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he ale tego nie mozna postrzegac jako wade gry... ,ze milo sie na padzie na x360 gra nie znaczy ,ze na pieca powinni zrobic od razu wygodne sterowanie na klawie :P jakos nikt nie czepia sie PoP ,ze na klawie sie dalej w sumie nie da grac... :)

 

ja gierke polecam ... nie jest to moze jakis super ambitny projekt ale milo sie sieka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim kompie 1920/1200 full - nie wiem ile fps ,ale jest super plynnie

Rumblepad 2 - super , gra go wykrywa i jest automatycznie skonfigurowany

Co do miodnosci to sie nie wypowiem - narazie BOMBA :)

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna sie zachwycac taka grafika ,przeciez to slabsze niz GTA4

liczylem na lepsza grafe w polowie 2009 roku .

 

Widac ze sie do gry zaden coder nie przylozyl w produkcji tej gry

, z 8 GB instalacji polowa to filmiki i slabo skompresowane audio :/

 

Sredniawka 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k zalicza się do 89% graczy którzy myślą że grafika jest najważniejsza. Ale czytając recenzje o GTA4 i Prototypie można dojść tylko do jednego wniosku. Ludzie z Radical Enterteiment zrobili super silnik, nie to co GTA4. Czekam do piątku z zakupem z powodu bezkasia, ale na tę grę czekałem już od dawna i widzę że warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonium

 

Widzisz , to jest Forum glownie technologiczne

nie gry.pl czy cus podobnego , zadnego czleka nie powinno dziwic

ze ktos na tym forum ocenia nie tylko rozpierduche w grze ale i rownierz prace coderow

silnik napedzajacy gre , textury itp.

 

Zgadzam sie ze nie tylko grafa sie liczy , gra moze miec grafe tip top a byc goowniana

ale tak jak wczesniej pisalem , Ja pierw oceniam grafe , potem grywalnosc .

Zazwyczaj piraci ktorzy ciachaja z neta wszystko co sie da sciagnac oceniaja grywalnosc jako pierwsza

dla takich typow zadna gra nie jest problemem bo jest za darmoche .

Wydac 27£ to juz co innego , wymagania wiec rosna wraz z wydanymi pieniedzmi .

 

 

Tak jak z winem ,degustacja zaczyna sie od oblookania jak toto wyglada w kielichu potem dopiero smak . ;)

 

I nie robcie z siebie lamerow piszac ze gra ma super silnik ,bo przy takiej bidzie graficznej

niekogo nie powinno dziwic ze ma mniejsze wymagania niz GTA4 .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonium

 

Widzisz , to jest Forum glownie technologiczne

nie gry.pl czy cus podobnego , zadnego czleka nie powinno dziwic

ze ktos na tym forum ocenia nie tylko rozpierduche w grze ale i rownierz prace coderow

silnik napedzajacy gre , textury itp.

 

Zgadzam sie ze nie tylko grafa sie liczy , gra moze miec grafe tip top a byc goowniana

ale tak jak wczesniej pisalem , Ja pierw oceniam grafe , potem grywalnosc .

Zazwyczaj piraci ktorzy ciachaja z neta wszystko co sie da sciagnac oceniaja grywalnosc jako pierwsza

dla takich typow zadna gra nie jest problemem bo jest za darmoche .

Wydac 27£ to juz co innego , wymagania wiec rosna wraz z wydanymi pieniedzmi .

 

 

Tak jak z winem ,degustacja zaczyna sie od oblookania jak toto wyglada w kielichu potem dopiero smak . ;)

 

I nie robcie z siebie lamerow piszac ze gra ma super silnik ,bo przy takiej bidzie graficznej

niekogo nie powinno dziwic ze ma mniejsze wymagania niz GTA4 .

No to zes teraz pojechal po bandzie... A z winem jeszcze bardziej.... sorry za OT, nie moglem sie powstrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeh. Wiesz. Ja też nie mam gier za darmo a takiego dajmy na to Gothica gram do tej pory mimo że grafa to średniowiecze. I co z tego wynika? Liczy się grywalność, fabuła, akcja itd. Grafika na końcu. Crysisa przeszedłem bo każdy chwalił że cudo itd. Jak zacząłem tak skończyłem. Jedyne co mi się podobało ty fizyki, a i tam robalków nie brakowało. A grafika? Co z tego że ładna skoro od tego kawałka nie wyciśniętej ścierki którzy programiści nazywali fabułą chciało mi się śmiać. To było po prostu żałosne. Każdy moment był przewidywalny aż do bólu, mimo że tak "świetny" shooter powinien też zaskakiwać. Co do samej grafy to grałem na starym sprzęcie więc ta rozdziałka 1024x768 i wszystko na low oprócz fizyk. Ja też patrzę na grywalność, a dopiero potem na grafikę mimo że kupuję za pieniądze a nie zasysam z torrenta czy rapid shara. Co do GTA4 nawet nie będę się wypowiadał bo ta gra znudziła mi się po Vice City (to była też ostatnia dobra produkcja z pod znaku złodzieja samochodów, mimo iż grafika nie obalała).

 

Podobnie jest też z Prototypem. Z tego co się naczytałem na ogólnym forum i wielu innych, fabuła (a raczej jej szczątki podane publice) już mnie wciągnęła.

 

P.S. GTA4 to porażka jeśli chodzi o wymagania xD . Na xklocku są czasami nie miłosierne lagi, na kompie nie wiem bo nie grałem, ale pewnie też nie brakuję dzięki "cudownej" optymalizacji xD .

Edytowane przez Polonium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem w poście wyżej. Optymalizacji GTA4 jest jedną wielką porażką. Przekonwerterowali aby tylko gra z konsoli działała na kompie i poszli kasę trzepać. Tu przez te niskie wymagania widać przynajmniej że programiści się postarali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym cie zabił , skoro ma racje. Biedna grafa to i wymagania niskie.

No to GTA4 powinna chodzic w moich oczach na def 2160 i HD3870 z predkosciami rzedu 60fps. Nie to ze jestem przeciwnikiem GTA4 - juz 3 mnie nie wciagnela - ale wyrazajac opinie o silniku jakiejkolwiek produkcji pod katem wymagan sprzetowych Grand Theft Autor 4 na PC jest nieciekawym pomyslem.

I generalnie - dla mnie moze byc nawet 2D jak ma miodnosc. A tego ostatnimi czasy chyba bardzo brakuje produkcjom na kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie silnik jest bardzo dobry,shooter wez przestan i idz graj w smiesznego wolwa moim zdaniem i w temacie wolwa se go wychwalaj,prototype jest duzo bardziej rozbudowany,wicej mozliwosci,grafika tez lepsza,filmiki bardzo ladne sa

Człowieku zejdź ze mnie, opryskliwością mnie nie przekonasz.

Po pierwsze: dlaczego Wolverine jest "śmieszy" jak to ująłeś? Moim zdaniem "śmiesznością" nie ustępuje mu Prototype.

Kwestia druga: dlaczego wszystkie nowe gry, które wyjdą, mają jaką taką grafikę i działają płynnie są postrzegane jako mające super zoptymalizowany silnik? To jest przecież co najmniej śmieszne. Prototype nie zachwyca grafiką i byłoby karygodne gdyby słabo działał (tak jak SR2, co jest już żałosne). Gdzieniegdzie detale textur są poniżej krytyki. Modele nie składają się z oszałamiającej ilości polygonów. Ogólnie gra nie jest wciągająca. Jest sporo niedoróbek w ruchach. Najbardziej przeszkadza sprint po ścianie budynku z jednoczesnym skakaniem. Razi to trochę. Nudne jest ciągłe bieganie po mieście w pogoni za misjami.

Według mnie: niewypał.

 

Sideband i Mario mają pojęcie o tej grze - jedyne słuszne :)

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...