Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

I ja pochwalę tę grę. Może nie najlepsze porównanie ale Assassin's Creed i tamtejszy "parkour" się chowa. Dużo frajdy daje skakanie i bieganie po dachach i ścianach budynków :) Nie mówiąc o samej walce. Full dynamika, dużo możliwości. Choć imho trochę za łatwo na normalu. Wystarczy załączyć shield i wchłonąć co jakiś czas huntera żeby być w zasadzie nieśmiertelnym. Wczoraj męczyłem się jakieś 20min ze zniszczeniem bazy wojskowej bo APC jakoś nie chciały się pojawić a w heli wsiąść nie mogę jeszcze. Zanim zorientowałem się że mogę przecież autami w budynek rzucać ;] Ale zabić nie zabili, bo po prostu nie dali rady. A praktycznie się nie przejmowałem wojskiem.

 

P.S. Nie mogę znaleźć lotnika jakiegoś, chciałbym w heli wsiąść bo chyba się da prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz trochę to rozciach!e bo nigdzie nie pisało ,że czołgiem trzeba podjechać.

 

Panowie grafikę zostawcie w spokoju przy tylu ruszających się obiektach nie raz nawet koło 100 ludzi i kilku mutantów,pojazdów to lepsza grafa w ciągłą by serie GTX nosem :],a my byśmy płakali i narzekali i grali w benchmarki !!,a więc chwała za grafikę jaka jest !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ma trybu window mode (tzn poprzez dodanie do skrótu windowed jest, ale odpala się na 1/4 ekranu) i nie można w żaden sposób kontrolować odświeżania (u mnie 60hz) jakie zapodaje gra, takie uroki portu z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie uroki portu z konsoli.

Bzdura

 

Jakos CAPCOM radzi sobie doskonale ze swoimi "portami" i zarowno Devil May Cry 4 jak i Street Fighter 4 mozna odpalic w dowolnym okienku z wybranym odswieżaniem. To o czym piszesz to co najwyzej owoce pracy programistow, ktore mozna bylo spotkac w niejednym tytule na PC rowniez.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale od momentu narzuconego przez główny scenariusz.

Chyba da się wcześniej:-).

Polecam odwiedzać bazy wojskowe. Jeśli brakuje wam skilla odnośnie broni, czołgów itd, to po kilku wizytach będziecie mieli wszystko czego dusza zapragnie.

 

ps. Testuje właśnie tego Logiego Chillstreama i faktycznie na padzie gra się bardzo przyjemnie, choć po 20h na klawie + myszka - przyzwyczajenie wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dostępności Heli we wczesnych momentach gry - nie da rady. Jeżeli w bazach znajdują się osoby, które mogą rozwinąć nasze umiejętności - pojawia się przy nich mały plusik. Niezależnie od tego, którą bazę odwiedzimy i skonsumujemy cele, zaliczane jest to dla wszystkich. Dodatkowo - możliwość jakichkolwiek upgrade'ów dostępna jest dopiero, po uzyskaniu takiej możliwości w spisie :) Co do samego spisku, bardzo się zawiodłem.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Los Spojleros"
Po pochłonięciu wszystkich naukowców dostajemy namiary na kobietę (nie pamiętam nazwiska) która sporządziła antywirusa. No i co się dzieje ? Idziemy do lokalizacji gdzie się znajduje, na filmiku nawet nie widać co z nią robimy ... i tyle. Zero jakiegokolwiek update w sprawie intrygi. Pochłonięcie wszystkich osób które są z nią związane też nic nie daje. Miałem nadzieję, że będzie możliwość obejżenia wszystkiego jako jeden, dłuższy kawałek a tu co - tylko info że "zjedliśmy" wszystkich.

Daję grze naciągane 7/10

 

@Szozi - próbowałem też na tym na padzie. Przy pierwszym uruchomieniu cały czas gra zachowywała się, jakbym miał wciśniętą strzałkę w dół. Po poprawnym skonfigurowaniu wróciłem do klawiatury i myszki. Jednak szybciej kamerą operowałem na gryzoniu :)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała Edyta: 1. Do czołgu to upośledzony jamnik z łapami w gipsie szybciej wsiada i wcale nie musi wykonywać akrobatycznych popisów olimpijskich na lufie (dostając przy tym po tyłku od otaczających dziesiątek wrogów).

2. System namierzania czołgiem zasługuje na nominacje do upośledzonego systemu roku. (Namierzając cel przede mną podczas jazdy, ten obraca mi wieżyczkę w tył i usilnie chce celować w goniącego mnie wojaka ;/)

 

Poza tym jak na razie (prawie kończę główny wątek) gra poza kilkoma tego typu babolami jest miodna. Jednak nie jest to gra, którą będę przechodził po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam że gra jest nie zła.. Grafika też nie jest zła (może przez to że ostatnio gram głównie w GTA).. Ilość ruchomych obiektów (w tym ludzi) powala :D. Ogólnie fizyka też super. Optymalizacja również..

Mam pytanie: Da się jakoś ustawić większą rozdzielczość niż 1024x768 ? Gra nie chce mi puścić większej a na tej + wszystko na high oprócz AA mam 37-55klatek.. Wolał bym zrezygnować z cieni "HIGH" na rzecz rozdzielczości...

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Readme ;-)

Cards with less than 512 MB cannot access resolutions with widths of greater than 1280 or heights of 720. This means with a card of LESS THAN 512MB VRAM has these available:

 

640 x 480

800 x 480

800 x 600

1024 x 768

1152 x 720

1152 x 864

1280 x 720

1280 x 800

 

Cards with less than 1024 MB cannot access resolutions with widths of greater than 1600 or heights of 1080. This means with a card of LESS THAN 1024MB VRAM has these available:

 

The following are only available for cards with 512MB VRAM or more:

1280 x 1024

1440 x 900

1600 x 1200

1680 x 1050

1920 x 1080

1920 x 1200

2048 x 1152

2048 x 1536

2560 x 1600

 

Nie wiem czy nie ma na to jakiegoś "domowego sposobu", musisz poszukać.

Individual video memory/GPU requirements for ALL of the various resolutions

 

ps. Kredek podaj maila mam Jurkowe savey, myślę, że się nie obrazi:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił o tak:

Its a program not an option.

Heres the link:

http://www.sendspace.com/file/s0cv10

 

Im going to expain how to use it only once.

Dont ask further question , everything you need to know will be contained here.

1.Extract files from the rar and copy them to your prototype folder.

2.Make a shortcut of your fpslimiter.exe to desktop

3.Right click on shortcut and replace text from Target to this: "C:\Program Files (x86)\Activision\Prototype\FPS_Limiter.exe" /f:50 "C:\Program Files (x86)\Activision\Prototype\prototypef.exe"

 

(this is for x64 vista, but you understand, first what goes is fps limiters location , then /f:50 represents number at what you want to limit your fps at- you can change to any number , keep below 60) and third part is location of prototype.exe)

After that you can rename shortcut to Prototype and set the original icon.

And enjoy game with mouse free of lag :D

Bo tam jakiś zboczeniec walnął malusią czcionkę na forum ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc w misji gdzie trzeba zniszczyć trzy uciekające śmigłowce? Choćbym nie wiem co robił to nigdy nie zdążam ich strącić/dogonić. Jak ktoś ma jakąś poradę jak to najlepiej rozwiązać to będę wdzięczny, bo już nie mam siły...

Aha i drugie pytanie. Czy da się wskoczyć na lecący śmigłowiec i do niego wejść? Jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie misje, w ktorej trzeba zebrac material genetyczny najpierw ze zbiornikow z zainfekowana woda a potem z "HIVE'a" ???

Otoz nie wiem jak zebrac z "HIVE'a" ... Biegam, zabijam i nic ... pisze co jakis czas, ze material genetyczny jest produkowany regularnie czy jakos tak ... ale gdzie jest produkowany ?? jak go zebrac ?? :P ... nie moge poradzic i zminimalizowalem gre, i prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc w misji gdzie trzeba zniszczyć trzy uciekające śmigłowce? Choćbym nie wiem co robił to nigdy nie zdążam ich strącić/dogonić. Jak ktoś ma jakąś poradę jak to najlepiej rozwiązać to będę wdzięczny, bo już nie mam siły...

Aha i drugie pytanie. Czy da się wskoczyć na lecący śmigłowiec i do niego wejść? Jeśli tak to jak?

Czy da się wskoczyć na lecący śmigłowiec i do niego wejść? Jeśli tak to jak?

 

Odp: Tak. Namierzasz helikopter, podskakujesz i atakujesz go kopniakiem (u mnie było to domyślnie LPM). W momencie kiedy go uderzysz wciskasz E aby zacząć do niego wchodzić.

 

Co do samej misji - najlepiej jest mieć skok oraz bieg na maksymalnym dostępnym poziomie. I podobnie jak wyżej, namierzasz helikopter, podskakujesz z maksymalnie naładowanego skoku i atakujesz z kopa. Dobrym wyjściem jest też posiadać umiejętność dodatkowego kopniaka przy uderzeniu ;) (o ile myślimy o tej samej ;) )

 

Sorry za terminologię, ale gra poszła w odstawkę, a jak to to się wszystko nazywało to nie pamiętam. Swoją drogą misje do wykonania w tej grze nie są aż takie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwa jest łatwa :) Ktoś tu mówił że później się trudno robi, ale jakoś bez używania mocy załatwiam czołgi i helikoptery :)

A właśnie co do:...

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "spoiler"
..utraty mocy i tej choroby całej. Odzyska się sprawność w końcu czy to już końcówka gry i następne w kolejce jest wyleczenie i koniec? Tak sobie gdybam i przewiduje zakończenie...co mam nadzieję nie nastąpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na maila.

Havoc nie jest tak łatwo, jesteś jeszcze daleko od finału po prostu:-) Ja jestem gdzieś na 23 misji i powoli zaczynam żałować, że więcej pkt nie zebrałem jak była możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem. Gra nie jest strasznie trudna. Poza motywem, z którym miałem problem (dzięki za porady) gdzie trzeba szybko i sprawnie klikać trzeba mieć jeszcze trochę szczęścia nie było właściwie nic z czym miał bym jakieś większe problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...