Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Havoc w statystykach jest napisane, że wszystkich misji jest 31, więc jeszcze kawał drogi przed tobą.

 

Szozi nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nagle wzioł sie za wykonywanie wszystkich zaległych misji pobocznych, o ile niektóre są banalne o tyle nie które są IMHO upierdliwe i później jest ich coraz więcej.

 

Jestem już po wątku głównym i powiem, że gierka bardzo mnie wciągneła, przyjemnie sie rozwala miasto:) Choć w niektórych miejscach szybko sie wkurzałem, bo nie mam za grosz cierpliwości. Oceniam gierke na 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych śmigłowców, to ja się nie bawiłem w skakanie i biczowanie ;) Zwyczajnie pożyczyłem od wojskowych naprowadzaną wyrzutnie rakiet i po 1 pocisku na śmigłowiec załatwia sprawę ;)

Co do wskakiwania, to jakoś mi to nie wychodzi. Jak daje w śmigłowiec z kopa to od razu zaczyna się dymić.

No i co do łatwości. Jestem pod koniec wątku głównego i wbicie się teraz do bazy wojskowych jest nieporównywalnie trudniejsze do wbicia się tam na początkowym etapie gry. Od razu leją mnie co najmniej 3 czołgi i 2 śmigłowce. Wojskowi mają pełno wyrzutni naprowadzanych i średnio po 10 sekundach wołają wsparcie, które jest strasznie upierdliwe i nie idzie go już tak łatwo zgubić.

Więc czasem jak leje mnie kilka czołgów + wojskowi z rakietami + śmigłowce + wbiegnę w okolice hive, to jest takie zamieszanie, że jedyne co widać to pył i ogień wybuchów ;) Wtedy odpowiednie są obszarówki, tylko mało kiedy zdążę jakiejś użyć zanim trafi mnie jakaś rakieta i polecę na glebę ;) Irytują też ci nakokszeni ;) wojskowi. Ale już obadałem, że tryb siły i walka wręcz jest chyba najlepsza na nich.

 

Ogólnie to zmiksowali Crysisa (moce kombinezonu) z Just Cause (bat czy cokolwiek, wojsko, pojazdy) i trochę Assasina (fabuła i parkour) i wyszła sieczka z super mocami.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wyszła całkiem smaczna sałatka ;) Gierca silnie kojarzy mi się z Assasinem, przemieszczanie się, skoki, wyzwania, motyw z odzyskiwaniem/pozyskiwaniem pamięci ale na szczęście nie jest taka monotonna i misje głównego wątku są bardziej różnorodne. Ogólnie duży plus. Ocena tymczasowa (40-50% gry): 8/10 (za pomysł i realizacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja już po wątku głównym. Teraz pewnie się trochę pobawię w wyniki zadań pobocznych.

Co do samej gry "fajna na raz". Wprawdzie odblokował się dodatkowy tryb gry, ale nie wciągnęła mnie na tyle aby znowu zabijać wszystko naokoło. Już wole sobie pobiegać w swobodnym trybie jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy około 30-40 fps w grze, w zadymie spadające momentami do 22 to normalne na sprzęcie z podpisu? Przejrzałem topic i po tym co piszecie wydaje mi się, że powinno być więcej.

Ustawienia 1280x1024 high, high, AAx2. (wyłączenie AA, cienie na medium framerate'u nie zwiększają - czyżby wąskim gardłem był proc?).

Są to wyniki już po wyłączeniu urządzeń HID, tak jak było tu wspominane. Bez tego było jeszcze 5-10fps gorzej.

Stery jakie mam to 185.85, karta ma lekkie oc na 680/1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz to AA a minimalny framrate powinien się podnieść :). Ja gram w HIGH, 1024X768, aa 2X i mam 25-40'pare klatek. Zobacz czy jakieś ciach!ły nie zajmują Ci procka. Jaki system?

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po ukończeniu głównego wątku muszę powiedzieć jedno. Ten Supreme Hunter jest strasznie upierdliwy xD .

Sama akcja wciąga, szczególnie jak się wpadnie pod ciężki ostrzał wojska plus ze dwa huntery na ogonie. Ogólnie oceniam grę na 8,5/10. A helikoptery najłatwiej pejczem brać xD . Najszybciej się od tego wskakuję na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Los Spojleros"
Jeśli chodzi o walkę z supreme hunterem po raz pierwszy - wystarczy stanąć w gnieździe na podwyższeniu i łoić go z bata :) A walka na statku - najlepiej sprawdza się rzucanie helikopterami i ciosy ostrzem (w szczególności te zadawane z powietrza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma patent na event "fire in the sky"? Znajduje się na południu wyspy przy bazie wojskowej, heli mamy zabijać zainfekowanych i huntery. Nie mam pomysłu, zdobywam około 80pkt, a na brązowy medal trzeba mieć 100, a złoty aż 300... to mi daje do myślenia, że coś robię nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie działkiem nawalać i starać się być jak najniżej aby w razie czego i rakiety trafiły szybko. Choć podsumowując ciężko cholernie. Takich eventów jest parę, na jeden trafiłem (nie mogę go znowu znaleźć :D ) i dałem sobię radę bronze zdobyć tylko dlatego, że ten szpon z pod ziemi wyskakiwał, za niego masa punktów jest. Tyle że w innym już same huntery i drobnica, więc cieżko ustukać :(

 

p.s. na pewno też robię coś nie tak, bo każda konkurencja na gold a to zaliczyć jest strasznie cieżko.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz niektorzy ukonczyli gre :)

 

Ja mam w tej chwili niecale 16h na liczniku i 28 misja. Lubie sobie pobiegac po miescie i zrobic jakas demolke (zazwyczaj testujac nowego powera), eventy tez staram sie na biezaco wykonywac.

Jak dla mnie dosyc ciekawe podejscie do rozgrywki. Spodobal mi sie sposob odkrywania fabuly, motyw z "web of intrigue" oraz glowna postac sama w sobie.

 

Fakt, niektore eventy sa strasznie upierdliwe, zeby ustukac zloto to musze czasami kilkakrotnie wykonywac jakis event - czasami sie zdazylo, ze zabraklo mi np 1 punkta do zdobycia zlota...

 

Jezeli chodzi o "fire in the sky":

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "daje w spoiler, zeby innym nie popsuc "odkrywania" metody"
tez na poczatku nie moglem ogarnac tego eventu, probowalem uzywac rakiet samonaprowadzajacych jak "radzili" w opisie, ale [gluteus maximus]. Polecam uzywac tych drugich rakiet nienaprowadzanych (druga opcja) i aimowac recznie - ja latalem wzdluz drogi w te i z powrotem, gdzie co jakis czas pojawialy sie grupki zainfekowanych. W ten sposob dosyc szybko idzie ustukac te 300 punktow, nawet i sporo wiecej.
Wracajac do samej gry, to ogolnie mi sie podoba, IMHO bardzo udana pozycja.

 

Smiechowy jest motyw z podklablowaniem innego wojskowego i ta konsternacja :lol:

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś moze mi pomóc? Nie mam dźwięku w grze... po prostu cisza... System to Windows XP z SP3...

Start->Uruchom->dxdiag->dzwięk->Zmniejsz poziom sprzętowego przyśpieszenia dźwięku( przejedz suwakiem w lewo o dwie albo trzy kreski)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak poradzić sobie z tzw. lagowaniem myszki ? FPS rzadko co spada poniżej 60, a podczas przesuwania myszką mam takie jakby klatkowanie. Jak poruszam się padem to problem nie występuję. Akceleracja myszki wyłączona i nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEDNAK PASUJE :)

 

MAM PADA OD PS2 I PRZESCIOWKE OD MANTY

 

 

A CO DO GRY - DOBRA ROZPIERDUCHA :)

Siema, co zrobiłeś że Ci odczytuje pada bo mi nadal nie chce?? Też mam przejściówke na pada z ps2

Edytowane przez pohfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaZastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby przepis na idealną grę akcji?

Co by powstało, gdyby połączyć najlepsze cechy kasowych tytułów z ostatnich kilkunastu miesięcy? Mieszanka iście wybuchowa czy przebajerzony gniot? Spróbujmy naprędce spreparować taki koktajl. Weźmy odrobinę esencji Assassin's Creed i wymieszajmy energicznie ze szczyptą Grand Theft Auto IV. Następnie przyprawmy solidnie komiksowym brakiem realizmu oraz garścią niedestylowanej destrukcji. Na końcu przygotujmy główną postać, uwzględniając charakterystyczne cechy terminatora T-1000, Wolverine'a i Człowieka Demolki. W efekcie wyjdzie nam... Prototype. Nowa produkcja Radical Entertainment była na ustach graczy długo przed premierą, głównie za sprawą obiegających sieć filmów z rozgrywki. Wynikało z nich ewidentnie, że czegoś równie zwariowanego dotychczas nie było. Jedni na starcie popadli w niezdrowe podniecenie, inni z kolei zastanawiali się czy taki pomysł w ogóle ma rację bytu. Tymczasem nastał dzień debiutu Prototype, co skłoniło mnie do zrecenzowania tegoż tytułu. Gra faktycznie jest nietuzinkowa, ale czym się wyróżnia musicie już przeczytać sami...

Autor: Sebastian „Caleb” Oktaba</p>

 

<p>ODNOŚNIK DO PUBLIKACJI</p> Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recenzja dobra,

gra - REWELACJA :D

 

co do biegania na czas to wymagało troszkę czasu żeby zaliczyć wszystko na "GOLD MEDAL" ale jaka satysfakcja ...

Wszak gdyby wszystko każdy pojechał za pierwszym razem było by NUDNO ...

 

 

Zabrakło mi opisu porywania helikopterów czy czołgów - odrywanie klap czy najpierw przeskakiwanie z ogona na skrzydło, potem na kabine, wyrwanie drzwi i rozprawienie się z dwoma pilotami podnieca mnie za każdym razem kiedy asault squad jest wzywany a ja wciskam "R" i wybieram bicz :D :D :D :D

 

PS. ręce młotki są najmniej ciekawe ale atak z łokcia niezły :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelacyjna, jedna z niewielu gdzie czuje się tą moc, jaką ma bohater. Akcja pełną gębą, niszczenie śmigłowców kopniakiem daje niesamowitą satysfakcję. Fajnie jest też wpaść w grupkę zarażonych i tłuc ich z piąchy. Fenomenalna gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze: w jakiej rozdziałce ta giera się odpala?? Bo blaszaka mam pod tv podłączone bez monitora i w 1366x768 znika mi obraz, czyli msi się odpalać w innej (pewnie 1280xxxx)

I jest jakiś gdzieś plik konfiguracyjny by móc to zmienić??

800x600 nic, 1024x768 nic, porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos z Was problem z przycinaniem sie gry na misji (poczatek gry) gdy nasz bohater jest zainfekowany i zabiera tego doktorka Roglanda gdzies? W momencie jak dowiaze go gdzies czolgiem filmik ma sie zaczac i gra sie zawiesza...

 

Jedyne rozwiazanie to cudze save? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak nam wszystkim wiadomo w Prototype mamy limit dotyczący Karty Graficznej, a mianowicie jej RAM`u, przez który osoby z mniejszą niż 512MB ilością RAM`u na grafie nie mogą ustawić dużej rozdzielczości, lecz po długich poszukiwaniach nareszcie dotarłem do tego jak zmienić rozdzielczość, trzeba było edytować dll, a że nie za bardzo się na tym znam to narazie udało mi się ustawić tylko 1680x1050 przy 384MB RAM`u, lecz może ktoś bieglejszy w kodach binarnych to zrobi :wink:

 

A teraz sposób na zmianę rozdziałki (jedynie na 1680x1050):

1. W grze ustawiamy rozdzielczość 680x480

2. Wyłączamy grę

3. Ściągamy ten plik

4. Podmieniamy go w folderze z grą (nie zaszkodzi wcześniej skopiować sobie oryginalnego)

5. Włączamy grę z rozdzielczością 1680x1050

6. Zalecam zmiane detali na medium, gdyż może nam doczytywać tekstury

 

A tutaj daje coś dal kogoś kto zna się na kodach binarnych i mógłby zrobić dll do każdej rozdzielczości:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Sposób"
Edytujemy plik HexEditor`em i w offsetach

01075BC8 80320000E0010000 (to pogrubione dajemy do wyszukiwania u ustawiamy hex)

i 6 poniższych z wpisanymi wartościami 32 (gdzie 32 to rozdzielczoCć 1680x1050, a jakby zamiast 32 było 02 to rozdzielczość by była 680x480, innych nie znam) i jeśli ktoś zna numery reszty rozdzielczości to mógłby zrobić dll dla innych rozdziałek

Edytowane przez Rafal2228

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, potrzebna mi pomoc kogoś kto ma Prototypa zainstalowanego na dysku. Otóż pilnie potrzebuje oryginalnego execa Prototypa o nazwie bodajże prototypef.exe. Moj gdzieś zniknął a nie chce przeinstalowywać gry. Jeśli jest ktoś chętny to prosze o wrzucenie na rapidshare lub podobne a link wysłać mi na PW. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...