Skocz do zawartości
piochuu

Jakiego Laptopa Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sobie kupić Laptopa uzbierałem sobie 4,5 tysiąca złotych i chciałbym sobie coś w tych granicach cenowych kupić. Co byście polecili.

 

Myślę nad Sony Vaio CR11S/W 14.1''/T7100 który jest ciutkę droższy ale za to wygląda mi na bardzo ciekawą propozycje.

 

Ale jestem też otwarty na inne propozycje

 

Zależy mi by miał bezprzewodową łączność z internetem ( czyli WiFi jak się nie mylę )

kamerę wbudowaną, mikrofonik. I dobrą kartę graficzną i procek do montowania filmików lub obróbki zdjęć.

 

 

Proszę o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4,5K nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem fajnego lapka, na pewno Intel Core 2 Duo 2.0Ghz 4MB, jakaś nVidia, minimum 1024ddr2 w dualu, wifi to jak standart, kamerka różnie, wejście na mikrofon standart, poszukaj w asusach i toshibach (ok 4k i fajny sprzęt), to wszystko jakoś potanioało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to wiem że nie ma problemu z znalezieniem dobrego laptopa w tych granicach cenowych. Tylko teraz szukam modelu adekwatnego do tej ceny. I mam kilka na oku ale nie mogę się zdecydować który by tu byłby najlepszy. I teraz bym się bardzo cieszył jakby jakiś większy znawca komputerów niż ja mi napisał jaki model konkretnie by pasował do obróbki filmów i zdjęć- Żeby np. nie było przekłamania w kolorach miedzy zdjęciem na monitorze a w zdjęciu na papierze. I też żeby ten komputer posłużył trochę do zabawy. Posiedzenia w internecie tak jak mówiłem przez WiFi itp.

 

Bardzo bede wdzięczny za odpowiedzi i rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.emobilne.pl/www.emobilne.pl/not...d6f5b1128c83f08

 

3699zł + dokupisz 2x1gb za 300zł i do obróbki filmów jak najbardziej, proc super też, szkoda ze nie znalazłem takiej oferty jak 2 miechy temu kupowałem lapka z tąd mam zintegrowaną grafe... choć nie gram w gry to nie przeszkadza, a odwzorowanie kolorów nie odbiega az tak bym sie chciał powiesić. za niecały rok u siebie wymieniam procesor na 2.0 4mb bo teraz ok 1000zł kosztuje to wole przeczekać cene. Boli serce ze tak wszytsko tanieje ale sie tego nie dogoni, albo kupie z jakiegoś na allegro mobo z grafiką i wsadze tu xD . a jak sie okaże ze ogólnie taniej wyjdzie kupić kiedyś tam nowego lapka to sie kupi :]

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...