Skocz do zawartości
::::kyniu::::

ECS- CO ZROBIC BY WYCISNAC MAX???

Rekomendowane odpowiedzi

elo krzysiek dalej walczysz ale wiesz co mi sie wydaje ze to wina procka (płyty po cześci tez) ale bardziej procka .Ale narazie to kup se tego radka a późnij kupisz se antka 1700+ 0.13 i go wykrecisz.

 

ps.Jak bym mial lepsze pamieci to bym wam pokazal ze lekko pójdzie na fsb 166.Zresztom niektorzy tele wyciagaja

 

ps.2 wlasnie sie dowiedzialem od kolegi kynia ze on ma 1800+ a nie 1.8 ghz i go wykrecil na 2100+ a nie na 2.1 ghz no to zmien plyta :D :D (ale najpierw karta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na ecs'ie wyciagalem 150MHz (k7s5a) :D:D:D

150Mhz FSB oczywiście??? :twisted: To jest standart, ale na dobrych pamiątkach to podobno chodzi na FSB 166, sam nie próbowałem, bo mam zawalaste pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić płyte :lol: :lol:

Sad but true ja mialem (pojechala na wymiane na gwarancji K7S5A) i ciezko bylo zrobic cokolwiek duuuzo problemow nawet bez krecenia ze sprzetem dodatkowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ze 166MHz na tym ECS nie powino być źle może coś więcej np. jak masz pamięci ustawione i co to właściwie za model ?? Ale i tak nic ci nie da kręcenie dokąd karty nie wymienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS i fsb166 to utopia :( .Prawie nigdy nie ruszy na takim ustawieniu po restarcie zmienic jedynie można pod windą(speedfan, cpufsb) ale to beznadzieja przyrost mocy mizerny i zapotrzebowanie na prąd podobno o 25% większy .Nawet po modzie układu PLC nie wygląda to najlepiej.Max sensowna szyna to 147 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od ECS 

Stabilne brak, możliwości OC

Dlatego TANIE

Pamiętaćie.. wczoraj było w wiadomościach, że "przecinek" trafił pod trybunał konstytucyjny. Tak powinno być i tu.

 

Nie

 

Co wy chcecie od ECS 

Stabilne brak, możliwości OC

Dlatego TANIE

Ale

 

 

Co wy chcecie od ECS 

Stabilne, brak możliwości OC

Dlatego TANIE

buhahahahaha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie przecinków czepiasz :!:

 

ECSik nie jest płytą przeznaczoną do OC.

Stosując Chipoo BIOS lub Soft fsb można trochę pokręcić :!:

Miałem pół roku temu taką płytę i nie powiem by to był shit absolutny. Moje MOBO nie sprawiało żadnych problemów

Złożyłem sporo kompów z tą płytą i powiem, że tylko jedną oddałem do reklamacji (brak szyny 133)

IMHO takie wypowiedzi ludzi którzy tylko słyszeli,że shit a nie widzieli, nie sprawdzili

Płyta tania, ubogo wypasiona, drivery na płytce też takie sobie

Płyta pozbawiona możliwości overclockingu z oryginalnym biosem

Brak możliwości podnoszenia napięć

Po wgraniu cheepo biosu można ustawiać FSB inne niż 100 i 133

Brak możliwości ustawiania timeingów pamięci

Chipset SIS 735

Dlatego ta płyta jest tania. Shit to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między kupą a ECS'em?

 

Taka, że jak nasrasz sobie do obudowy to gorzej pachnie, ale za to lepiej działa.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te rednacz !!!!!!!!!! straszny z ciebie madrala (nie czepiaj sie ze nie pisze polska czcionka ;-) ) tak jak pisali wyzej koledzy, ecs jest to plytka dla "poczatkujacych" . sam kiedys taka mialem i nie mialem ZADNYCH z nia problemow mino podniesienia fsb na 147MHz !!!! po za tym forum jest po to zeby pytac lub/i doradzac , a nie nasmiewac sie z cudzego sprzetu i ludzi , ktorzy nie potrafia czegos tam zrobic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz miales kiedys ECS'a chociaz tylko przez 5sek w rece czy naczytales sie roznych rzeczy ze to shit i teraz chodzisz i to powtarzasz??

Mialem K7S5A i byla full stabilna. Bez problemu pracowala na fsb 150.

Teraz na tej zobacz do ilu podkrecilem procka i chipset ma tylko pasywny radiatorek a na tranzystory nie wieje zaden wentyl i dalej jest stabilna jak skala wiec nie gadaj ze to jest shit :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu nie widział nie miał a pierniczy jak ^%&*%^#$@

Jak ma coś na temat to niech nadaje.

Co mu w tej płytce nie podoba :?: konkretnie co :?:

zachowuje się jak dziecko w piaskownicy

":- dlaczego nie lubisz Andrzejka :?:

- Bo ponieważ :!:

-Powiedz czemu :?:

- Bo tak :!: :evil: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu nie widział nie miał a pierniczy jak ^%&*%^#$@

Jak ma coś na temat to niech nadaje.

Co mu w tej płytce nie podoba  :?:  konkretnie co  :?:

zachowuje się jak dziecko w piaskownicy 

":- dlaczego nie lubisz Andrzejka  :?:

- Bo ponieważ :!: 

-Powiedz czemu :?:

- Bo tak  :!:  :evil: "

No i tu was mam...... :lol:

 

Miałem K7S5A przez jakieś 2 tygodnie (zanim epoxa kupiłem) i muszę powiedzieć, że to jest jak fiat 126p. Jak się rozpędzi to jedzie. Ale wymagać od niego więcej niż 50 km/h to już wariactwo.

 

Stabilny jak galaretka spadająca z 10000m w bardzo wietrzny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...