Skocz do zawartości
::::kyniu::::

ECS- CO ZROBIC BY WYCISNAC MAX???

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze primo ... ECSa na ogol maja ludzie, ktorych na taki sprzet jeno stac ... a co za tym idize do tej plyty ida tanie (najtansze ramy), kiepskiej jakosci karty graf itd ... ciekawe co by bylo jkaby ktos kupil sobie ECSa ale obsadzil go Kingstonami (tak jak Ci co maja Asusa na przyklad ...), wetknal w to jakas dobra, firmowa grafike ... wtedy to dopiero by mozna bylo porownywac sprzet ...

 

po drugie primo ... kontynuujac porownanie ECSa do malucha to powiem tak: duzo wieksza frajda jest przerobienie malucha tak zeby wypier.dala pierwszy spod swiatel i ogolnie duzo wiecej jest ciekawych i ineteresujacych przerobek niz Mercedesa :PPP wiadomo, ze miec Mercedesa to bajer, bo mozna nim szpanowac, ale o ile fajniejsza rzecza jest miec malucha, ktory dwa razy mercedesa objedzie zanim on sie rozpedzi do setki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RadNacz ------czytam twoje topiki i nie wiem co mam powiedziec ...to ze teraz masz jedna z bardziej wypasionych płyt do o/c nei upowaznia cie do oczerniania płyt tanich i dobrych czyli ECS ...wytłumacz mi jedna rzecz ...czy według ciebie wszyscy ludzie kreca proce ?? no chyba wiesz ze nie wiec powiec mi prosze na co komus 8RDA+ jesli on tam wsadzic chce np. 1gh durona ?? i nie ma zamiaru go krecic ?? wywalenie kasy w błoto bo na ecs ZA 250 ZŁ bedziue mu ten duren chodził tak jak na tym epoxie ...a tej minimalnej straty wydajnosci rzedu 2%-5% napewno nie odczuje ......co innego jesli ktos chce krecic proca wtedy nie kupuje ECS bo to nie jest płyta do takich celow .(to ze k7s6a ma mozliwos zmiany mnznika . napiecia io fsb nie znaczy ze jest przeznaczona do o/c) ...pozwol ze wykorzystam twoj przykład z fiacikiem 126p ..nikt nie kupi tego samochodu jesli che szybko jezdzic to chyba logiczne ....wiec podsumowujac ECS jest dobra płya ..(wszystkie) jesli chodzi o normalna prce na kompie bez o/ ...

 

a i jeszcze jesli chodzi o krecenie na ECs to k7s6a jest do tego najlepsza ..ze wzgledu na mnoznik ..miałem kiedys taka płyte i było ok ..zmieniłem na ta co mam tylko dlatego ze miałem ta zamiane za darmo i skusił mnei ten Kt 333 ale czy był sens nie wiem ...zreszta teraz zmieniam na DFI o ktorym zaraz pewnei napiszesz ze jst do [gluteus maximus] :]

 

a i odp. na ptanie ..ja proponuje zwiekszyc napiecie temu antkowi bo nie pisałem ze to zrobiłes ..mozliwe ze tez zasilacz nei wyrabia (odepnij jakies urzadzonka ) a i zawsze jest mnoznik lub jakis bios nie oficjalny do o/c

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecs nie jst zła płyta jest poprostu płyta do normalnych zastosowan a nei oc .....

 

karwa miałem zajebiscie długie wypracowanko na temat ECS a tu jak chciałem wysłac jakis bład ogolny buuuuu wszystko sie skasowało nei chce mi sie pisac jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna woja :?

 

.....takie małe ot- jak nie miało się do czynienia z czymś i nie ma się podstawowej wiedzy na temat sprzętu i jego potencjalnych możliwości, ale za to struga się znawce ( a wychodzi Lamer), to co wy chcecie? Dyskusje z kimś takim prowadzić?

 

Ja mam płytę ECS-a i nie narzekam: wszystko stabilne, zawsze można trochę podkręcić, niska cena, zero konfliktów sprzetowych, dosyć wysoka wydajność, a to za zdecydowanie mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem wariatem bo jeżdże maluchem 100kmh ( 110 z górki) teraz mam ECS i na pewno wymienie na ECS (L7S7A2) bo nie mam kasy na nForce2 a jeszcze dla tego że uważam że SiS jest lepszy od konstrukcji Via. A ty redneck idz do innej piaskownicy bo bredzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem wariatem bo jeżdże maluchem 100kmh ( 110 z górki) teraz mam ECS i na pewno wymienie na ECS (L7S7A2) bo nie mam kasy na nForce2 a jeszcze dla tego że uważam że SiS jest lepszy od konstrukcji Via. A ty redneck idz do innej piaskownicy bo bredzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co z tego że wariactwo je jeżdże 100kmh i nie narzekam na wyboje. A jak się tylko pojawi w polsce model L7S7A2 to na pewno go kupie bo mi pasuje połączenie SiS + ECS a tobie nie musi ale bzdur nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co z tego że wariactwo je jeżdże 100kmh i nie narzekam na wyboje. A jak się tylko pojawi w polsce model L7S7A2 to na pewno go kupie bo mi pasuje połączenie SiS + ECS a tobie nie musi ale bzdur nie pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie przecinków czepiasz :!: <--- tutaj chyba powinien byc pytajnik !

 

ECSik nie jest płytą przeznaczoną do OC.

Stosując Chipoo BIOS lub Soft fsb można trochę pokręcić :!:

Miałem pół roku temu taką płytę i nie powiem by to był shit absolutny. Moje MOBO nie sprawiało żadnych problemów

Złożyłem sporo kompów z tą płytą i powiem, że tylko jedną oddałem do reklamacji (brak szyny 133)

IMHO takie wypowiedzi ludzi którzy tylko słyszeli,że shit a nie widzieli, nie sprawdzili

Płyta tania, ubogo wypasiona, drivery na płytce też takie sobie

Płyta pozbawiona możliwości overclockingu z oryginalnym biosem

Brak możliwości  podnoszenia napięć 

Po wgraniu cheepo biosu można ustawiać FSB inne niż 100 i 133

Brak możliwości ustawiania timeingów pamięci

Chipset SIS 735 

Dlatego ta płyta jest tania. Shit to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie przecinków czepiasz :!: <--- tutaj chyba powinien byc pytajnik !

 

ECSik nie jest płytą przeznaczoną do OC.

Stosując Chipoo BIOS lub Soft fsb można trochę pokręcić :!:

Miałem pół roku temu taką płytę i nie powiem by to był shit absolutny. Moje MOBO nie sprawiało żadnych problemów

Złożyłem sporo kompów z tą płytą i powiem, że tylko jedną oddałem do reklamacji (brak szyny 133)

IMHO takie wypowiedzi ludzi którzy tylko słyszeli,że shit a nie widzieli, nie sprawdzili

Płyta tania, ubogo wypasiona, drivery na płytce też takie sobie

Płyta pozbawiona możliwości overclockingu z oryginalnym biosem

Brak możliwości  podnoszenia napięć 

Po wgraniu cheepo biosu można ustawiać FSB inne niż 100 i 133

Brak możliwości ustawiania timeingów pamięci

Chipset SIS 735 

Dlatego ta płyta jest tania. Shit to nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta płyta główna to nie jest materiał do podkręcania. Ja mam k7s5a i po flashu biosu na 166Mhz nie włączał się i musiałem wyciągać zworkę z płyty głównej. Do overlockingu najlepszę są płyty Abita( może trochę drorzszę ale za jakość trzeba płacić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a swistak siedzi i zawija

ja skladalem kompy n tym ecsie sammialem taka i jest stabilna i powiem wiecej miaem miej problemow z roznymi ecsami niz z np plyta gigbyte ga8iex ktora stbilnie dzialala z pamiecia wsadzona w 3 bank inaczej nie chciala wstac albo nicrostarem na via 694t ktory po podniesieniu magistrali o 10 mhz powodowal blad rejestru a na ecs podniesienie magstrali o 33 mhz na tym samym procu nie powodowalo tych problemow a ecs tez byl na 694t

Prawda jest taka ze kazdemu producentowi zdazaja sie wpadki i lepsze projekty

jako ze ecs robi lowend a wiec gorsze czesci tansza sila robocza wpadki maja miejsce czescej co jednak nie oznacza ze plyty te sa zle - wpadki s takei ze plyty te nie nadja sie do oc

I powiem szczeze ze wolalbym zeby mi sie na ecsie z 280 zl okazalo ze dziala tylko na 3 banku stabilnie niz na plycie za 580 zl

i jeszcze jedno k7s5a to jedna z najlepszych plyt tego producenta

i przynajmiej po 2 latach nie trzeba pedzic z nia do serwisu i wymieniac kondensatorow do czego zmusil nas jeden z tych "lepszych" producentow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...( a wychodzi Lamer), to co wy chcecie? Dyskusje z kimś takim prowadzić?...

Tego to sobie w gaciach poszukaj.

 

Co do tego K7S5A czy jakoś tak, to ten sprzęt jeszcze służy mojej siostrze. Ale tak ogólnie to raczej mało jest tu osób, które nie chciałyby chociaż przetaktować swojego kompa. A na ECS (tak jak napisałem wcześniej) najwydajniejszym sposobem będzie imadło. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...( a wychodzi Lamer), to co wy chcecie? Dyskusje z kimś takim prowadzić?...

Tego to sobie w gaciach poszukaj.

 

Co do tego K7S5A czy jakoś tak, to ten sprzęt jeszcze służy mojej siostrze. Ale tak ogólnie to raczej mało jest tu osób, które nie chciałyby chociaż przetaktować swojego kompa. A na ECS (tak jak napisałem wcześniej) najwydajniejszym sposobem będzie imadło. :lol:

Twoje lamerstwo sięga szczytu :P jarzysz się swoimi osiągami jak mały Kazio a chyba dobrze o tym wiesz ,że to nic nadzwyczajnego takie podkręcenie procka jak u Ciebie u mnie było już po jednym dniu z nowym prockiem :wink: gdyby nie słaby coolerek(spire) ciągnął bym to ale w przeciwieństwie do Ciebie nie mam kompleksów i nie muszę mieć proca 2,5ghz :wink: którym mogę imponować

:P

 

Mówię to poraz kolejny jak ktoś nie umie dobrze Biosa i systemu skonfigurować(to chyba twój przypadek z tego co pisałeś o ECS :) )to nie zwala na płyte itp.

 

Uszanowanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...( a wychodzi Lamer), to co wy chcecie? Dyskusje z kimś takim prowadzić?...

Tego to sobie w gaciach poszukaj.

 

Co do tego K7S5A czy jakoś tak, to ten sprzęt jeszcze służy mojej siostrze. Ale tak ogólnie to raczej mało jest tu osób, które nie chciałyby chociaż przetaktować swojego kompa. A na ECS (tak jak napisałem wcześniej) najwydajniejszym sposobem będzie imadło. :lol:

Twoje lamerstwo sięga szczytu :P jarzysz się swoimi osiągami jak mały Kazio a chyba dobrze o tym wiesz ,że to nic nadzwyczajnego takie podkręcenie procka jak u Ciebie u mnie było już po jednym dniu z nowym prockiem :wink: gdyby nie słaby coolerek(spire) ciągnął bym to ale w przeciwieństwie do Ciebie nie mam kompleksów i nie muszę mieć proca 2,5ghz :wink: którym mogę imponować

:P

 

Mówię to poraz kolejny jak ktoś nie umie dobrze Biosa i systemu skonfigurować(to chyba twój przypadek z tego co pisałeś o ECS :) )to nie zwala na płyte itp.

 

Uszanowanko

Idź nos wysmarkać czy coś.... Jak mam kompa od 90' to chyba coś o nich wiem, a tak BDW to ECS zawsze pozostanie low-endowym szajsem i nie zmienisz tego ty ani twoje wypowiedzi.

 

NOrespect at all. Dla smarkacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM latach obcowania z kompami kupiłeś ECS-a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteście cienkie bolki ja na moim poczciwym ecs wyciągłem 150 mhz na jakis lewych no name pc 133 hehehe

no i co powiecie a jak bym zmienił mnożnik to bym miał 2200

no ale mnożnik na tej płycie to tylko skrobanie proca

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

 

Jako że mądrzy głupim ustępują jest to mój ostatni post w tym temacie.

 

PS

 

Chcesz zobaczyć LAMĘ live spójrz w lustro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

Ćwoku jeden kto porównuje ECS`a do EPOXA

nie te póleczki ze sprzętem

ECS low end EPOXIK jedna z najbardziej wyczynowych płyt

a na tym ECS`iku można coś jednak zdziałać :!:

Więc twoje chamstwo w duskusji jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

Ćwoku jeden kto porównuje ECS`a do EPOXA

nie te póleczki ze sprzętem

ECS low end EPOXIK jedna z najbardziej wyczynowych płyt

a na tym ECS`iku można coś jednak zdziałać :!:

Więc twoje chamstwo w duskusji jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe

 

I tylko o to mi chodziło.

 

Epox hi-end...ECS szajs-end. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

Ćwoku jeden kto porównuje ECS`a do EPOXA

nie te póleczki ze sprzętem

ECS low end EPOXIK jedna z najbardziej wyczynowych płyt

a na tym ECS`iku można coś jednak zdziałać :!:

Więc twoje chamstwo w duskusji jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe

 

I tylko o to mi chodziło.

 

Epox hi-end...ECS szajs-end. :lol:

heh a po co je porównywać to przecież nawet nie ta epoka. poczekamy z rok i ten Epox będzie tak samo przestażały ja teraz K7S5A i nie wciskaj kitu że nie będzie redneck (przynajmniej masz odpowiedniego nicka) a pozatym co do tego że masz kontakt z kompami 13 lat no cóż niektórzy mają prawko 25 lat a i tak nie umią jeździć. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którzy całe życie żyją w błędzie i nawet o tym nie wiedzą(myślę że zrozumiałeś)

 

Widocznie jesteś EKSPERTEM

 

A kto Ci Powiedział, że ja go kupiłem.

 

A tak w ogóle to wyższa matematyka dla przedszkolaków nie obejmuje liczenia do 13?

 

Ja już sie nie będę czepiał ECS ale wara z porównaniami do EPOXA.

Ćwoku jeden kto porównuje ECS`a do EPOXA

nie te póleczki ze sprzętem

ECS low end EPOXIK jedna z najbardziej wyczynowych płyt

a na tym ECS`iku można coś jednak zdziałać :!:

Więc twoje chamstwo w duskusji jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe

 

I tylko o to mi chodziło.

 

Epox hi-end...ECS szajs-end. :lol:

heh a po co je porównywać to przecież nawet nie ta epoka. poczekamy z rok i ten Epox będzie tak samo przestażały ja teraz K7S5A i nie wciskaj kitu że nie będzie redneck (przynajmniej masz odpowiedniego nicka) a pozatym co do tego że masz kontakt z kompami 13 lat no cóż niektórzy mają prawko 25 lat a i tak nie umią jeździć. :lol:

 

Po pierwsze RedNacz nie Redneck (wieśniak?), a ten EPOX to jeszcze ładnie będzie śmigał 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz: tylko robisz burdel a forum. albo przysrywasz innym, albo sie chwalisz jaki jestes zajebisty, albo walisz oklepnae frazesy w stylu 'ECS to szajs'. to nie po to jest to forum. zacznij robic cos konstruktywnego, albo nie rob wcale. troche szacunku. bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz: tylko robisz burdel a forum. albo przysrywasz innym, albo sie chwalisz jaki jestes zajebisty, albo walisz oklepnae frazesy w stylu 'ECS to szajs'. to nie po to jest to forum. zacznij robic cos konstruktywnego, albo nie rob wcale. troche szacunku. bez urazy.

ok.... tak było wczoraj.. ale ECS jest zawsze taki sam... a szacunek mam.. dla każdego kto na niego zasłużył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze RedNacz nie Redneck (wieśniak?) - rozszyfrowałeś ? nawet bystry jesteś a takie bery opowiadasz

, a ten EPOX to jeszcze ładnie będzie śmigał 2 lata. jasne że będzie ale to będzie już się do muzeum nadawało a nie do urzywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedNacz: tylko robisz burdel a forum. albo przysrywasz innym, albo sie chwalisz jaki jestes zajebisty, albo walisz oklepnae frazesy w stylu 'ECS to szajs'. to nie po to jest to forum. zacznij robic cos konstruktywnego, albo nie rob wcale. troche szacunku. bez urazy.

ok.... tak było wczoraj.. ale ECS jest zawsze taki sam... a szacunek mam.. dla każdego kto na niego zasłużył.

gdzies ucielo ostatnie posty :lol:

wylajtuj troche poprostu. to nie miejsce na klotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze RedNacz nie Redneck (wieśniak?) - rozszyfrowałeś ? nawet bystry jesteś a takie bery opowiadasz

, a ten EPOX to jeszcze ładnie będzie śmigał 2 lata.  jasne że będzie ale to będzie już się do muzeum nadawało a nie do urzywania.

zauważ, że premiera burtona się opóźnia, a on jeszcze może obsługiwać proce 266. A one dopiero co ujrzały światło dzienne.

 

Ja czekam na Athlona 64, ale to nie oznacza, że jak tylko się pojawi to od razu wywalam płytę przez okno. Przecież to będzie zupełna nowość, a w tej branży tak bywa, że jak coś nowe znaczy, że nie ulepszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...