Skocz do zawartości
::::kyniu::::

ECS- CO ZROBIC BY WYCISNAC MAX???

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze RedNacz nie Redneck (wieśniak?) - rozszyfrowałeś ? nawet bystry jesteś a takie bery opowiadasz

, a ten EPOX to jeszcze ładnie będzie śmigał 2 lata.  jasne że będzie ale to będzie już się do muzeum nadawało a nie do urzywania.

zauważ, że premiera burtona się opóźnia, a on jeszcze może obsługiwać proce 266. A one dopiero co ujrzały światło dzienne.

 

Ja czekam na Athlona 64, ale to nie oznacza, że jak tylko się pojawi to od razu wywalam płytę przez okno. Przecież to będzie zupełna nowość, a w tej branży tak bywa, że jak coś nowe znaczy, że nie ulepszane.

 

:lol: wczoraj byl Barton 2500+ na allegro. poszedl za 970zeta. Nie wiem, co to za sciema.

 

Co jest grane. mam strone 2z1 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tylko o to mi chodziło.

 

Epox hi-end...ECS szajs-end. :lol:

ja tam lubie mojego ecsa jest stale szybki i nigdy nie robil problemow

co ty wiesz o ecsach czweniu plytkiej wiary hehe :wink: tak zamiatasz ze Ci sie nalezy :D

 

Moze inaczej RedNacz - Szajs-End :twisted:

 

HOUK !

 

 

PS. jak sie poczuwasz panie adwokacie epoxa i denerwujesz takimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami polecam upuscic troche cisnienia z jader uzywajac wg preferencji kobiety/mezczyzny (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I tylko o to mi chodziło.

 

Epox hi-end...ECS szajs-end. :lol:

ja tam lubie mojego ecsa jest stale szybki i nigdy nie robil problemow

co ty wiesz o ecsach czweniu plytkiej wiary hehe :wink: tak zamiatasz ze Ci sie nalezy :D

 

Moze inaczej RedNacz - Szajs-End :twisted:

 

HOUK !

 

 

PS. jak sie poczuwasz panie adwokacie epoxa i denerwujesz takimi <font color="#FF0000">[ciach!]</font> polecam upuscic troche cisnienia z jader uzywajac wg preferencji kobiety/mezczyzny (?)

hahahah.....ale zabawny jesteś..... wszyscy na twojej wsi mają taki humor czy tylko ty i twoja maciora?? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde nie zrozumiał :?

Porównuje jabłka z autobusami

- dwie różne sprawy

rozwala dyskusję, która jego nie dotyczy :( a teraz ten topic-

 

Może, w ten sposób, gość leczy swoje kompleksy.

 

ECS robi płyty TANIE .

Epox robi płyty DO EXTREMALNEGO OVERCKOKINGU

Produkty obydwu firm mają trafić do różnych odbiorców.

ECS masówka (jak to w masówce, czasem coś się spi#$^#)

Epox produkt niszowy, dopieszczony

 

W chwili obecnej jest naprawdę wiele płyt które są lepsze od tego ECS :) i co z tego.

W momencie gdy ja kupiłem swojego ECS`a nie było nic tańszego pod athlona o takiej wydajności :!:

 

Powiem ci jeszcze jedno 80 % posiadaczy komputerów nawet nie myśli o podkręcaniu czy tuningu komputerów :D . Większość z nich ma maszynki zakupione w supermarketach czy małych sklepikach komputerowych. Dla nich liczy sie cena a nie producent płyty głównej. Oni na pewno nie będą podkręcać. Athlon 1700+ nie podkręcony, na obydwu wymienionych przez ciebie płytach (proc i pamięci ustawione tak samo) będzie chodził podobnie :!: . Powiem więcej 3/4 posiadaczy athlona 1700+ 0,13 mikrona nawet nie zdaje sobie sprawy z drzemiącego w nim potencjału.

Posiadaczy ECS`a jest naprawdę dużo i oni właśnie trafiając na to forum chcieli by jakiejś rady co mogą zrobić ze swoją płyta główną. ::::kyniu:::: zadał pytanie "ECS- CO ZROBIĆ BY WYCISNĄĆ MAX???" a ty odpowiadasz na pytanie "Jakie MOBO kupić BY WYCISNĄĆ MAX???" . Coś troszkę Off topic, owszem jedną z opcji może być wymiana MOBO reszta twojej dyskusji to OT.

W związku z tym twoje chamstwo :x i grubiaństwo :evil: , rozkładanie topicu :evil: :evil: jest, nie na miejscu.

 

 

Dotarło :!: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Al ty mówisz o wydażeniach które bedą miały miejsce za pół no góra rok. A za dwa lata bo normą będą procki 4 GHz SATA i PCI Express. A użądzenia na tej płycie to będą bardzo archaiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no widze ze prawdziwego eksperta mamy 3 lat przy komputerze - pewnie stad sie wziela twoja nenawisc do ludzi - a wogole znasz jakichs ????? bo watpie zeby ktos normalny chcial z toba rozmawiac.

Jak by ecs byl takim szmelcem "szajsendem" jak go fachowo nazywasz (ba wkoncu przez 13 lat bawisz sie kompami pewnie juz mowia do ciebie vel smok) to by ta firma juz nie istniala

Plyty nie sa doskonale ale za to stabilne (moze nie wszystkie)

maja gwarancje ktora jest uznawna - po co zwyklemu uzytkownikowi (nie takiemu smokowi jak ty 13- lat przed kompem)

cos lepszego do ogladania filmow i pracy w wordzie ????

do tego wystrczy zwykly ecs

Nie rozumiem twojej niechceci do tej plyty - popier. cie pradem ze do szpitala trafiles czy co ??? a moze przez te 13 lat musiales sie na nia tepo patrzec ?????? (rodzice kazli i mowili patrz synu tak wyglada zla plyta)

Nie rozumiem podejscia twojego - uogolniasz ze ecs jest do bani na podstawie jednego negatywnego doswiadczenia ??????

jesli tak to

intel to gownoo wszk wypuszczal juz kilka razy proce z bledami koprocesora (p60 p100)

amd to gowno - jak cos co wypuscilo k6 moze byc ok ??????

misrostar to gowno - mialem juz 3 niestabilne plyty tej firmy

gigabyte to gowno jej plyta ga8iex nie tylko mi sprawiala trudnosci na tym forum

abit - guwno - padaja kondensatory

soundblaster - gowno nie moglem odpalic na starej plycie na via

moja krta tv to gowno na tej plycie co teraz mam zle ustwia przerwanie i musze to robic recznie

gowien moge mnozyc w nieskonczonosc

Fakt ecs highendem nie jest ale speknia swoje zadanie i to wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...