Skocz do zawartości
MeHow

Mala Przegladarka + Java

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje mala przegladarke pod linuxa, ktora posiada statyczny build. Koniecznie musi umozliwiac obsluge javy (applety). Odpada opera. Jesli nie istnieje mala, poprosze normalna, ale koniecznie musi miec wszystko wbudowane w siebie, zeby nie musiec spelniac zadnych zlozonych zaleznosci. Wydaje mi sie istotnym, aby wytlumaczyc sie z moich wymagan. Przegladarka ta musi dzialac na bardzo malym linuksie, ktory nie ma wielu rzeczy, a zabawa kompletowanie wymaganych bibliotek mija sie z celem.

 

Dziekuje za uwage i prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz co masz w tej dystrybucji ;) Może links2?? Ma gui, jest chyba dość mały, ale strony renderuje koszmarnie ;) Napewno nie będą tak ładne jak pod firefoxem :] Niewiem też jak jest z javą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, to nie musi byc cos az tak malego. Moze byc wielkosciowo jak Opera, tylko cos innego i statycznie. Wydaje mi sie, ze links2 nie bedzie obslugiwac javy, a to jest warunek konieczny - obsluga appletow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba firefox ;) jave musisz doinstalować osobno. Chyba nie ma przeglądarki, która miałaby ją wbudowaną. Ewentualnie konqueror, ale on ma więcej zależności, wiec w sumie wyjdzie wiecej. Jaką masz dystrybucje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrybucja to SliTaz. Przegladarka ma byc statyczna. Jesli potrafisz zbudowac statycznego firefoxa, to podziekuje i cmokne w ucho :).

 

--- linia ciecia ---

 

zeby byla jasnosc, nie chodzi mi o wbudowana jave, zle sie wyrazilem, lecz o mozliwosc jej podlaczenia. :)

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukał bym czegoś opartego na Gecko... Wydaje mi się, że trochę takich browserów popowstawało. Nie wiadomo tylko jak tu wygląda obsługa Javy - ale nie powinno być problemu :) Może sam napisz coś opartego na Gecko...? ^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, Dillo nie obsługuje Javy. Moja wiedza jest bardzo ograniczona, ale może spróbuj Kazehakase? Nazwa egzotyczna, ale na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie. Lekka i szybka, Jave ma, silnik gecko, napisana w GTK+, Gnome'a nie potrzebuje. Może się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...