Skocz do zawartości
ath

Armed Assault 2

Rekomendowane odpowiedzi

osz w morde. niemcy mieli arme 19 maja. wszystko jest w tym temacie. nie ma czego testowac, dopoki nie bedzie dema. albo nie kupimy pelnej. bo tego co krazy w necie nie ma sensu testowac.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co skoczylem czytac pare wypocin na temat gameplayea

kolesie pisza ze ta gra nawet przy 30-40 fps kuleje ,znaczy sie sa problemy z precyzyjnym celowaniem

pamietam jak byk jedynke bylo chyab tak samo ,znakiem tego engin posiada ta sama niedorobke

np . taki Crysis przy 30fps chodzi calkiem przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co skoczylem czytac pare wypocin na temat gameplayea

kolesie pisza ze ta gra nawet przy 30-40 fps kuleje ,znaczy sie sa problemy z precyzyjnym celowaniem

pamietam jak byk jedynke bylo chyab tak samo ,znakiem tego engin posiada ta sama niedorobke

np . taki Crysis przy 30fps chodzi calkiem przyzwoicie.

oczywiscie maja oryginalan gre na mysli? moze miesza sie im z rozrzutem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG filmiki miazdza,jak to kolejna gra bedzie nie nadajaca sie do gry na sprzecie sredniej klasy to qrwa ale zal bedzie ;///,jutro sprawdze ;p

 

 

OMG filmiki miazdza,jak to kolejna gra bedzie nie nadajaca sie do gry na sprzecie sredniej klasy to qrwa ale zal bedzie ;///,jutro sprawdze ;p,juz mnie to bez kitu zaczelo irytowac jak tu nie piracic gier skoro musimy co chwile karty zmieniac no qrwa zal,karta graficzna powinna miec zywotnosc tyle co konsola 5 lat grania bez zmiany a co to ma byc ,ze po roku nic nie chodzi na maxa i do tego karta gowno warta no zal,zaloze sie ze bysmy duzo wiecej orginalow kupowali gdybysmy nie musieli na sprzet tyle tracic

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo juz jest, ale przy obecnym systemie sciagania - serwisy o grach udostepniaja z predkosciami rzedu 50- 100KB/s, gdzie niektorzy moga pobierac z predkosciami 1-2MB/s - to te 2,8GB bedzie sie chyba ze 2 dni sciagalo :-/

 

Z gamershella leci 45KB/s :angry:

 

Przydaloby sie demo na Steamie.

 

Nic, odpuszczam sobie dopoki nie pojawi sie jakis konkret serwer.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na utawieniach ponizej gra chodzi znakomicie,nowy lider grafiki !!!

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

szkoda tylko ,ze w tych nowych fps`ach nie ma frajdy z zabijania ;//,crysis pod tym wzgledem to byla zenada roku,koreance swiecili na czerwono malo krwi itd,gdzie ten system strzelania i obrazen gdzie byl w soldier of fortune 1 tam to sie zarabiscie nawalalo

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze,blura jak co idzie wylaczyc czy tam HDR nie pamietam jak te swiatlo sie zwalo ;p,w zaleznosci jak swieci slonce rozjasnia sie lub sciemnia czyli z wlaczonym po pysku caly czas tak nie daje,nie lukalem dokladnie jeszcze na wszystkie opcje.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

jak na moje to jest plynniej niz w crysysie i wiecej sie dzieje na ekranie,ale postacie chyba maja mniej poligonow niz w crysis,ale fachowcem nie jestem ;p,bez zamulenia kompa mozna wychodzic do windy i powracac do gry

 

p.s czysta gra bez patcha a jak pewnie wiecie frajer ma juz ponad 100 mb takze cos juz mogli poprawic ;p

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo nie jest zle,ale tak jak juz chyba pisalem tak sobie strzelanie mi sie podoba,moze jeszcze sie nie przyzwyczailem bo w cs`a 1.6 napieprzam non stop,no i mam nadzieje ,ze da sie strzelac w biegu bo teraz to jakis zal,bron wyciaga dopiero jak sie zatrzyma ;///,moze jest jakis przycisk,nie wiem

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo nie jest zle,ale tak jak juz chyba pisalem tak sobie strzelanie mi sie podoba,moze jeszcze sie nie przyzwyczailem bo w cs`a 1.6 napieprzam non stop,no i mam nadzieje ,ze da sie strzelac w biegu bo teraz to jakis zal,bron wyciaga dopiero jak sie zatrzyma ;///,moze jest jakis przycisk,nie wiem

skoro tak oceniasz tą gre to po prostu nie jest gra dla ciebie. zapomnij o strzelaniu w biegu, zwlaszcza celnym. i daj spokoj juz tym zalom ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie moze orientuje za co odpowiada opcja filrate optimizer ??,po instalacji spolszczenia opcja nazywa sie wypelnienie tylko czego ??

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ci normalnie: jest to proces, gdzie gra renderuje najpierw obraz w wyższej rozdzielczości, a potem dostosowuje ją do rozdzielczości twojego monitora... Taki odpowiednik AA, lecz strasznie obniża wydajność.

 

Serio, ta gra nie wydaje się być dla ciebie - nie zauważyłeś jeszcze praktycznie brak HUD?

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo faktycznie ta opocja zabija mi kompa ;p.Operation flashpiont bardzo mi sie podobal a widze ,ze to taki wspolczesny odpowiednik tej gry. Po wgraniu spolszczenia gra mi sie juz duzo lepiej ;p,nie gralem w 1 czesc dlatego nie wiedzialem ,ze to taki delikatny symulatorek,na poczatku myslalem ,ze to cos ala call of duty bedzie ale widze ,ze to bardziej ambitna produkcja,takze teraz rozumiem trudnosc w celowaniu,brak mozliwosci biegu i strzelania z karabinem,z tym HUD`EM faktycznie,tez masz racje ;]

 

 

p.s za to Ghost recon nie przypadl mi do gustu

 

thx za odp,post powyzej edytowany sry ;p

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku**a - demko ściągnąłem, zainstalowałem, wchodzę do menu i kursor mi pływa po ekranie - jakieś zabezpieczenie antypirackie? Przecież to demo...

 

nooo wlasni o to mi chodzilo syf na maxa te sterowanie ale edytowalem posta bo ktos pisal ,zeby ustawienia myszki dokladnie os x i y ustawic na maxa w lewo ustawilem i za duzo to nie pomaga myszka chodzi potem strasznie wolno,tak juz jest w tej grze ;///

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na jakich systemach pracujecie Win XP czy Win 7 ?? Ja na XP SP3 nie mam żadnych problemów z mychą. Gryzoń na USB, ale podłączony przez przelotke na PS/2. Sterowniki - stare dobre Cat 9.4. Nawet przy 30fps nie mam efektu pływania wskaźnika/celownika. Poniżej jest już lekka kaszana, ale to chyba większość tak ma :-D

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś patch do dema ?? <_< Do pełnej wersji to wiem... w każdym razie, ja mam rewizję 1.02.58127. Nie wiem czy już "paczniętą", czy nie.

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...