Skocz do zawartości
ath

Armed Assault 2

Rekomendowane odpowiedzi

hmm mam dziwny problem w demku, jak rusze myszka normalnie to zolnierz obraca mi sie tak okolo hmm 15* zamiast normalnie za celownikiem, musze napawde powolutku ruszac zeby celowal normalnie, tez tak macie? ocb?? dzieje sie to w roznych cfg graficznych wiec to nie problem klatek ;/

 

ahh i po menu tez mi starsznie plywa myszka :/,....

Edytowane przez GoLY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czeskiej wersji jest tylko czeski jezyk. Sprowadzilem sobie tez angielska i tam oprocz angielskiego jest jeszcze wloski, francuski i hiszpanski.

 

Nie ma legalnego sposobu na spolszczenie, tak aby wszystko dzialalo. Mozna sobie zmodyfikowac pliki, nawet samemu, nie trzeba sciagac znikad ale wtedy sie w multi nie pogra bo serwery wykryja zmodyfikowane pliki. Polska lokalizacja jest w plikach ale jest niekompletna jeszcze.

 

A odnosnie nazwy tego tematu - nie ma takiej gry jak Armed Assault 2 jest tylko ArmA 2 :)

Edytowane przez Forrestal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zzizzy

Jak Tobie lata Arma2 na 4850? W 1280x1024 na all normal można pograć, podaj może jakieś wyniki z testów. Sam mam 5000+, 96gt i cała rozgrywka to lekka mordęga, a granie na low to znowu jakaś przeginka estetyczna. Zastanawiam się nad lekką modyfikacją sprzętu właśnie pod ten tytuł - procek (platforma bez zmian), grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 5000+, 96gt i cała rozgrywka to lekka mordęga, a granie na low to znowu jakaś przeginka estetyczna.

Tu masz dość ciekawy test:

 

http://www.pcgameshardware.com/aid,687620/...-CPUs/Practice/

 

ArmA 2 needs almost more CPU than GPU power and is scaling surprisingly well with higher frequencies and additional cores. [...]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czeskiej wersji jest tylko czeski jezyk. Sprowadzilem sobie tez angielska i tam oprocz angielskiego jest jeszcze wloski, francuski i hiszpanski.

Dziekujer za te informacje. Ostudzily nieco moj zapal. Poczekam na wersje PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest to dobrze opisane:

 

http://www.firingsquad.com/hardware/ARMAII...nce/default.asp

 

Silnik OFP/ArmA/ArmA2 zawsze byl bardziej wymagajacy dla procka niz dla grafy - dlatego Corei7 to podstawa.

Ta... i7, co to za krypto reklama tym bardziej że nie znasz wyników phenoma II np X4 955/965. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

dokładnie, nic nie przemawia za zakupem bardziej niż dobra ( niska) cena

 

 

 

Nie ten temat ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allelole tez jakis wafel sprzedaje klucze do ArmA. nie sa to klucze na steama tylko cd-keye do gry, ktorą skadś trzeba wziać jak to mi odpisał :) nie polecam, ze wzgledu na to, iż keye z takich zachodnich sklepow nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupilem Arme 2 i mam problem. Chcialem ze znajomymi pograc na Lanie i okazalo sie cholerka ze nie moge bo kazdy ma ten sam numer seryjny - bylo instalowane z mojej kopii. Czy ktos wie gdzie moge znalezc jakies zuzyte CD-KEYe - niedzialajace na necie - potrzebuje tylko do offline LAN. Bezsensem byloby kupowanie 4 kopii gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz racje ale czytalem ze wiele osob zostaje zbanowanych i musza kupic kolejny klucz aby moc grac dalej. Jezeli bylby ktos taki to chetnie nawet odkupie taki zbanowany kluczyk bo i tak nie gram na internecie w ta gierke. Only LAN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kampanię i muszę powiedzieć, że gra w wersji 1.02 ma masę bugów. Głównie problemy ze skopanymi skryptami, uniemożliwiającymi czasem ukończenie misji bez użycia cheat-u endmission. W ogóle jeżeli chodzi o mnogość skryptów, które tworzą akcję dookoła, to nie widziałem drugiej takiej gry. Mam nadzieję, że do polskiej premiery pojawi się jeszcze jakiś patch.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Przykładowe bugi"
Problemy zaczynają się od misji "Manhattan" a konkretniej jej zakończenia. Jeżeli nie możemy skorzystać z pomocy "NAPA" (wcześniej wyjawiliśmy ich skrytkę z bronią) a nie chcemy wzywać śmigłowca, bo wiemy że na 100% zostanie zestrzelony, to nie ma możliwości na zakończenie misji. Bezsensowny skrypt nazwany już na forum Bohemia "invisible sniper" będzie zabijał nam Cooper-a, lub wysadzał Hummera w powietrze. Z kolei pod koniec następnej misji po final cut scene nie można się ruszyć. Takich bugów jest pełno. Czasami jak się zaatakuje jakąś wioskę z innej strony, to AI wroga się nie załącza i przeciwnicy stoją jak kukły. Są to nieco podobnej natury bugi jak w Clear Sky. Na szczęście tutaj zawsze jak się coś posypie można sobie pomóc "lewy Shift"+"numpad -" i endmission.
Edytowane przez ChamRyszak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...