Skocz do zawartości
ath

Armed Assault 2

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to chodzi duzo gorzej niz Crysis. Tzn np. na treningach nawet jak latam mysliwcem to wszystko smiga na b.wysokich detalach i visibility. Ale w kampanii w pierwszej misji w miescie (assist in the siege) to jest tragedia po prostu. W 1680x1050 bez AA co bym nie robil mam srednio z 15-20fps, jedyna roznice robi obnizenie widocznosci do bardzo niskich wartosci ale i tak za wolno, jest wtedy 20-25fps. Z poczatku bardzo sie napalilem na te gre ale tak sie grac nie chce. Mam wgrany najnowszy patch i nie wiem co z tym fantem zrobic. Wam tez to tak okropnie chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. JA mam problem, czasami gdy patrze na jakiś obiekt dostaje epic artefakt, taki że cały ekran jest zasłonięty nim. Nie jestem w stanie wiedzieć co to za obiekt , gdy odwracam się plecami artefakt znika, bądź jak włączę widok zza pleców <czasem to działa czasem nie>. Innego dnia w tym samym miejscu nic nie było.

 

hd4850 nie overclockowana, tempy sięgają aż do 57 stopni w tej grze. Wersja angielska z najnowszym paczem.

Edytowane przez Senseipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. JA mam problem, czasami gdy patrze na jakiś obiekt dostaje epic artefakt, taki że cały ekran jest zasłonięty nim. Nie jestem w stanie wiedzieć co to za obiekt , gdy odwracam się plecami artefakt znika, bądź jak włączę widok zza pleców <czasem to działa czasem nie>. Innego dnia w tym samym miejscu nic nie było.

 

hd4850 nie overclockowana, tempy sięgają aż do 57 stopni w tej grze. Wersja angielska z najnowszym paczem.

mam dokaldnie to samo, na tej karcie chociaz nie sprawdzalem temperatur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi testowanie systemu pod dany tytuł to pod ARMA II polecam ten wątek - http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=73610

 

U mnie na zalecanych ustawieniach:

Texture Detail - Normal

Anisotropic Filtering - Normal

Terrain Detail - Normal

Objects Detail - Normal

Shadow Detail - Normal

PostProcess Effects- Low

Resolution - 1680 x 1050

 

Na sprzęcie: x2 5000+@3Ghz, 9600GT@775/1900, 4GB ram mam coś takiego:

Dołączona grafika

 

Jak widać szału nie robię, tym bardziej, że podobno właściwa i komfortowa rozgrywka zaczyna się gdzieś od 4000 pkt.

Makabreska, a optymalizacja jest chyba na urlopie. ;)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi testowanie systemu pod dany tytuł to pod ARMA II polecam ten wątek - http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=73610

 

U mnie na zalecanych ustawieniach:

Texture Detail - Normal

Anisotropic Filtering - Normal

Terrain Detail - Normal

Objects Detail - Normal

Shadow Detail - Normal

PostProcess Effects- Low

Resolution - 1680 x 1050

 

Na sprzęcie: x2 5000+@3Ghz, 9600GT@775/1900, 4GB ram mam coś takiego:

Dołączona grafika

 

Jak widać szału nie robię, tym bardziej, że podobno właściwa i komfortowa rozgrywka zaczyna się gdzieś od 4000 pkt.

Makabreska, a optymalizacja jest chyba na urlopie. ;)

U mnie gra jest niegrywalna na E7300@3800 i r4870... GTA4 to gra dobrze zoptymalizowana w porownianiu do army 2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra jest niegrywalna na E7300@3800 i r4870... GTA4 to gra dobrze zoptymalizowana w porownianiu do army 2 :lol2:

U mnie ta gra jest niegrywalna na E8500@4000 i GTX275 OC... gra jest świetna, ale niestety optymalizacja to tragedia, nie wiem jakiego kompa trzeba mieć by zrobić sobie walkę 100 vs 100...ba! 50 vs 50...u mnie wtedy mam 7fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na rozdziałce 1920 x 1200 gra się kiepsko ,nie spada mi poniżej 40 fps a celuje się i tak słabo ,nie wiem jakis dramat. Postaram się jeszcze bardziej obniżyć detale może komfort celowania się poprawi. Nie rozumiem po co robią takie gry w których high endowe karty sobie nie radzą na średnich. Mam wgrane wszystkie patche ,no nic zostaje obniżyć z wysokich na normalne ;/ jak pisze przy 45 fps dalej się kiepsko celuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiepsko ci się celuje, co to w ogóle znaczy? Może chodzi o to że trafić nie możesz to albo masz słabego skilla albo masz pirata.

 

Mi się super strzela, nawet martwe pole celownika sobie ustawiłem jak w poprzednikach gdzie default jest wyłączone.

 

No i to moja ulubiona drużyna Razor :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale ty głupoty piszesz ,słabego skilla albo pirata. Mam orginalną polska wersje. A celuje się słabo ,kursor nie przesuwa się płynnie ,jak będę miał czas zmienię detale i zobaczę. I nie pisz mi tu o skillu lub piracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Kolego ale ty głupoty piszesz ,słabego skilla albo pirata. Mam orginalną polska wersje. A celuje się słabo ,kursor nie przesuwa się płynnie ,jak będę miał czas zmienię detale i zobaczę. I nie pisz mi tu o skillu lub piracie.

A jak celujesz? Chyba nie używasz do celowanie tylko crosshaira? Bez kucnięcia czy położenia się oraz przycelowanie z muchy, kolimatora, lunety itd to nie strzelanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a ktoś wie czy da się zrobić tak żeby kupić polską wersję tej gry ale wybrać sobie napisy po angielsku ? znaczy jak to zrobić bo w demie jakoś nie bardzo się tak dało zrobić a przynajmniej ja nie umiałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma wydajność dema do fulla ?

Na laptopie śmiga mi całkiem znośnie w średnio/niskich detalach a wygląda dla mnie fajnie i gameplay daje czadu :D

Myślę czy zakupić pełną wersję ale jak mam się zdziwić że full będzie działał 3x wolniej to podziękuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to po sieci :) ?? Czy w ogóle ktoś katuje tytuł :D ? Kupiłem kilka dni temu i póki co siedzę w zbrojowni (online nie ogarniam jeszcze ;) ). Dopóki nie pojawi się miasto, gra chodzi całkiem przyzwoicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieca mam za słabego a jednak. Dla tego siedzę w edytorze i bawię się artylerią

Dołączona grafika

oraz UAV-em czyli bezzałogowym samolotem szpiegowskim :P

Dołączona grafika

 

Bardzo fajna zabawa i dużo frajdy daje.

Też trochę sprzętu innego rodzaju męczyłem.

 

Dziwne jest to że raz gra działa w miarę płynnie a po loadzie jest dosłowny slide show. Nie doszedłem czemu tak jest. Po prostu jak by jakiś proces nagle zaczął zjadać 100% mocy i po graniu.

No i 1 misja ma dużo pobocznych "misyjek" a 2 misja rach ciach i już koniec.

Czyli puki co za bardzo grać nie mogę, raczej denerwować się nie chcę. Ale jest potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedząc w zbrojowni gram na takich ustawieniach

 

Dołączona grafika

 

Jest na tyle płynnie, że jestem w stanie 'komfortowo' pograć. Fraps pokazuje wartości od 23 do 36 :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i mój faworyt w tej grze ;) Przez chwilę miałem okazję trzymać go w moich chciwych łapkach :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musimy się kiedyś jakoś zgadać na jakąś partyjkę :D (Póki co wydaje mi się, że obsługa serwerów i w ogóle rozpoczynanie rozgrywki troochę się różni od tego, w co do tej pory grałem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie lepiej niz w armed assault. tzn fajniej, ciekawiej. wiec trybow rozgrywki. arma to taka lepsza armed assault :) SP natomiast zdecydowanie lepszy byl w armed assault. ale przeciez SP to tu tylko dodatek. gra miazdzy, a po modach jakies sa w przygotowaniu zmiazdzy totalnie. nic tylko grac. niestety trudno o inteligentnego kompana. za duzo ognia przyjacielskiego. zbyt trudno odroznic wroga od swojego ze znacznej odleglosci. no ale taki urok realizmu :)

 

nie rozumie o jaka antyreklame chodzi. czesc pierwsza nie byla swieta, wiec co moze zarzucic sequelowi. czy jedynka byla lepsza? nie dla mnie. aczkolwiek brakuje mi sahrani lub w ogole pustynnego terenu. co nie zmienia faktu ze nowe wyspy w drodze :D

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zadne bugi w grze nie przeskadzaja jedynie wymagania sprzetowe gry... Gra jest swietna ale potrzeba czegos duzo lepszego niz to co ja mam w sygnaturce. Do ArmA 1 nie mam porowniania ale od OF 1 gra juz duzo bardziej rozbudowana.

Edytowane przez hapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...