Skocz do zawartości
ath

Armed Assault 2

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba demo jedynki albo nie wiem czego. Mogli by dać jakiegoś triala czy coś. Zobaczyłbym czy to w ogóle pójdzie na tym sprzęcie.

Szkoda nerwów... :)

Btw orientuje się ktoś, kto miał do czynienia z pierwszą częścią arma, czy da się ustawić tam statyczny kursor, podobnie jak w arma2, czyli klasycznie reagujący na ruch jak w każdym fpp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw orientuje się ktoś, kto miał do czynienia z pierwszą częścią arma, czy da się ustawić tam statyczny kursor, podobnie jak w arma2, czyli klasycznie reagujący na ruch jak w każdym fpp ?

Da się to "ustawić" jest od tego suwak w opcjach. Swoją drogą dla mnie to jedna z fajniejszych rzeczy wymyślonych w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah :lol2: chyba trochę zmęczony byłem jak to sciągałem :lol: :lol: No co za blondynka ze mnie xD Nie zauważyłem takiej małej różnicy w tytule, mianowicie brak " II " :damage_wall: no ale co tam, sprawdzę chociaż pierwszą część :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się to "ustawić" jest od tego suwak w opcjach. Swoją drogą dla mnie to jedna z fajniejszych rzeczy wymyślonych w grze.

Gdzie konkretnie, bo obszukałem i nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słabo szukałeś

Opcje >Sterowanie >Pozostałe: Czułość myszy

i max na lewo suwak.

Trochę dziwnie tą opcję nazwali, w życiu bym się nie domyślił, że to od tego jest. :D

Powinno być jako strefa przesunięcia czy coś w ten deseń... ale dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do wszystkich posiadajacych legalne (badz mniej) Arma2. Czy podczas instalacji mamy do wyboru jezyk napisow? Jesli tak, to jakie sa te jezyki? W zaleznosci od regionu, czy producent udostepnil pelna game?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Miazga. Szkoda, że nie potrafią dopracować AI oraz fizyki albo po prostu użyć PhysX.

 

To też jest dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info o grze tym razem pierwsze potwierdzone benchmarki :/

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33236&r=top

 

Widac jednak ze do full detali w popularnej rozdzialce 1680x1050

obecne karty nie maja szans na grywalny framerate .

Widac za to ze gra lubi duzo GHz na CPU i potrafi zapewnic do 35% wieksza wydajnosc na 4 jajkach i7

 

To teraz czekam na nowe karty AMD , szkoda ze az 3 miesiace czekania ;/

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprawdzenia na prawie "legalnej" kopii gry wyniki są wstrząsające. CPU na 3.6Ghz Karta jak w podpisie, da się grać ale 22-29 FPS

ustawienia: wszystko na normal i dwie opcje na high chyba albo trzy. Sprawdze dokładnie po powrocie do domu. Wymagania powalają.

Gra bardzo ciekawa i rozbudowana zapewne dla MP, SP sprawdze dziś albo jutro. Aha widoczność na 2500 ustawiona. Ogolnie słabo

zoptymalizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grafika jest całkiem całkiem to fakt, ale uwazam poprostu ze słabo zadbali o optymalizację,

Pierwszej nowość to sprzętu może nie mam ale myśle że to lekka przesada , ludzie na lepszych grafikach

też mają kiepski FPS. Owszem detale w dół tylko że wtedy coś za coś :> . Może to wina tej "prawie" legalnej kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...