Skocz do zawartości
gargamel2005

I Jak Może Byc ?

Rekomendowane odpowiedzi

:) Odrazu na wstępie z temat założyłem z czystej ciekawości jak jakiś moderator uzna że zaśmiecam forum niech usuwa

 

Otóż mam radiówkę 1Mbps :rolleyes: i udało mi się wyciągnąć tyle Dołączona grafika

 

Jak sądzicie da rade z tego jeszcze coś wyciągnąć i czy mój wynik jest w miare dobry jak na taki internet a dodam że robiłem to w okolicach 18 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasięg no to jestem 1 kilometr od anteny nadawczej a pingi na biegu jałowym w okolicach 2ms :blink: pytałem się czy taki necik może być bo mój admin od neta nowe łącze postawił i teraz tak ta radiówka chodzi i tak chciałem się dowiedzieć czy u innych też tak śmiga czy może lepiej :D

 

A co wy z tym zasilaczem 4 rok już na nim jadę od czasu do czasu trzeba go odkurzyć bo się przegrzewa a tak to daje radę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym calym tematem? Masz neta, ktory chodzi Ci zgodnie z nominalna predkoscia (tylko upload cos do bani, ale nie pocghwaliles sie jaki masz upload), nad czym tu jeszcze deliberowac?

 

I zmien zasilacz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wszyscy mowia ze jak radiowka to pewnie beznadziejnie... ale to nie zalezy od radia tylko od admina - sa przeciez linki(P2P, bo P2P ale przeciez radio:P) ktore dusza po 10mbit symetrycznie.

 

Jak admin nie jest pazerny(zbytnio) na kase, podlacza ludzi z rozwaga, ma dobre lacze na swiat to czy radio czy kabel biegac bedzie podobnie(moze troche wyzszy ping). Ludzie na kablach tez maja historie z pingami 2000 ms do wp i transferem 2kB/s

 

PS : czy ja powinienem pochwalic sie transferem 128kB/s jak siedze z laptopem na kanapie w drugim pokoju i przez SoftAP i Speedstream 4100(DSL Dialog 1) i ciagne z netu? Imho temat bez sensu...

Edytowane przez piterus90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...