Skocz do zawartości
Payti

Dfi Lanparty X38-t3r/x38-t2r - Intel X38, Socket 775

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście DFI nie może ustąpić pola konkurentom i zaoferuje także swoje wersje na X38 - DFI LANParty X38-T3R oraz LANParty X38-T2R

Różni je wsparcie dla pamięci. LANParty X38-T2R - DDR2-800, X38-T3R - DDR3-1333. Płyty posiadają funkcję sprzyjające podkręcaniu (jak to seria LANParty ma w zwyczaju). Zintegrowane karty muzyczne to DFI Bernstein, ośmiokanałowe rozwiązanie.

 

Wygląd płyty X38-T3R:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Wygląd płyty X38-T2R:

 

Dołączona grafika

 

 

Zapraszam do zamieszczania swoich refleksji i zebranych informacji o tej serii płyt i ich możliwościach OC.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez Payti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to 200$ miało kosztować to bym kupił bez wahania, ale coś mi się wydaje że cena 2 razy taka to MINIMUM jak na taką mobo. Po mojej obecnej LanParty bardzo mnie boli, że kolejną płytą będzie jakieś nieDFI ze względu na koszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfszary

No Gigachlam nie stosuje bo jest niczym! w ogole porty sata gigabyte'a wygladaja jakby byly odlane przez jakichs pijanych japoncow. Najlepiej zaprojektowane plyty to:

1) eVGA 680i SLI

2) DFI LAN PARTY 680i LT

3). niektore modele FOXCONNa

 

Ok. koniec off-topu. to taka mala dygresja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wolfszary

Wedlug mnie to cenowy bezsens , kupiles wiec wciskasz w posty...

Nie jest to cenowy bezsens. Plyta jest droga, ale warta kazdej zlotowki. Powie ci to kazdy posiadacz magicznej plyty eVGA 680i SLI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz pewnie nie warto ddr3 kupowac nie dość że cały czas wychodzą nowe z wyższymi taktowaniami to jeszcze te najlepsze 3000 zl kosztują (2x1gb) a głupio wydać 3 tys na cos co za jakis czas bedzie kosztować może 1000 tys albo mniej... a czekać można całe życie wkońcu tak jak ja czekam na dfi p35 ;] popatrz ile na to p35 trzeba czekać od momentu wejscia do sklepow innych plyt na p35...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta DFI LanParty LT X38-T2R ma dzisiaj swoją premierę, nie znalazłem jeszcze żadnych testów ale mile zaskoczyło mnie to ze tego samego dnia dostępna jest w usa :

 

http://www.motherboardpro.com/DFI-LanParty...-ATX-p-405.html

 

a także w Polsce:

http://www.znak.pl/index.php?cid=327&s...s775DFILTX38T2R

 

Jednak po szybkim telefonie do firmy Znak dowiedziałem sie ze tak naprawde jej nie ma :D i nie wiadomo naprawde kiedy bedzie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zamiast hitpajpa laczocego sb+nb+pwm wsadzili wiekszy radiator na nb + hitpajpowy radiator z mozliwoscia dolaczenia wiatraczka, a jak to wplynie na stabilnosc plyty przy oc - nie wiem! Wersja UT i LT beda w tym samym kolorze(tak jak to bylo przy p35) wg motherboardpro wersja UT bedzie dostepna 20 grudnia =[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...