Skocz do zawartości
glock18

Części Do Pierwszego Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje złożyć pierwsze WC, na razie planuje chłodzić tylko CPU ale mam zamiar rozbudowywać układ o bloki na GPU, NB, SB oraz mosfety no i oczywiście o dodatkową chłodnice .

Wybrałem następujące części:

Blok CPU: D-Tek Fuzion

Chłodnica: Swiftech MCW120 Quiet Power

Pompka: Laing DDC 12V 1plus RT lub Swiftech MCP655 12V

Wąż: Tygon R3603 8x11,2mm

Rezerwuar:Black Water O-Tank 170

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko chłodnice o oczko większą jeśli ma być przyszłościowo ;)

Raczej zdecyduje się na chłodnice 2x120. Co sądzicie o tych chłodnicach Swiftech MCWXXX Quiet Power? Według opisów na cooling.pl ich konstrukcja jest przystosowana do wiatraków o niskiej prędkości obrotowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnosnie pompki, zastanawiam sie obecnie nad Laing DDC 12V 1plus RT lub Swiftech MCP655 12V.

Czy te pomki warte sa swojej ceny?

Ewentualnie jaka tansza pomke mozna kupic z mysla o dalszej rozbudowie ukladu(raczej interesuja mnie pomki dedkykowane do wc)?

Edytowane przez glock18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego tematu wiec zapytam tutaj. Przeoralem forum aby znalesc najlepsze czesci do mojego najnowszego WC. I największy dylemat mam z pompka :mur: . W moim ukladzie bedzie 3 bloki:

CPU: D-tek fuzion

NB: Frost2Nb rev2 (z poprzedniego wc)

Grafika: Innovatek Cool-Matic x1900 (z poprzedniego wc)

Chlodnica: Cooltek triple

No i pytanie jaka pompke? Mysle ze nie ma sensu inwestowac w CWU, nie jest to jakies mega rozbudowane WC aby wstawiac takiego potwora, najlepiej jak to bedzie pompa 12V. i teraz pytanie:

1. COOLRIVER rev.2

2. ALPHACOOL AP700

czy moze warto dorzucic troche wiecej kasy i:

3. SWIFTECH MPC655

4. Laing DDC

Nie chce slyszec o zadnych hydorach i temu podobnych, przechodzilem przez nie i mialem z tym sporo problemow, do tego chodzilo jak traktor <_< .

Kazdy ma swoje racje opisujac wrazenia z uzytkowania wspomnianych pompek. Dla mnie w zasadzie najwazniejsze zeby uklad byl cichy, jakies extreme OC odpada (choc pewnie po zlozeniu zestawu do kupy nie wytrzymam i testowanie na zmeczenie materiaul bedzie :wink: ).

Czekam na jakies opinie, porady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wicja500pincet

Posiadam alphacoola i sobie cenie go. Cisza i wydajność na dużym poziomie. I w jakimś sklepie internetowym widziałem ją za 150zł [: Co jest korzystną ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...