Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Toca nigdy nie byla symulatorem, jak juz to taka mieszanina, ale w wiekszosci arcade z calkiem fajnym systemem zniszczen jak na gry tego typu.

 

A trailer fajny, zapowiada sie ciekawie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

pytanie w ktora strone pojda, jezli w jeszcze wiekszy arcade niz w poprzednich tytulach to ta gra przepadnie

Kto gral w RD2 ten zrozumie jedno slowo : handycap... To jest prawdziwa porazka przy okazji tej serii , ciekawe co z tym zrobia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ale te wypadki to coś lipa bo auta się nie gną jak w Dircie

 

Ten bloom bleee

 

Dołączona grafika

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Gra ma mieć około 50 aut a i o licencji TOCA raczej można zapomnieć nie za dobrze się to zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze demko bedzie mi dzialac ;D Choc mam male obawy, ale COD4 dziala, wiec czemu by nie GRID, no chyba ze jest jak NFSPS, ze bedzie zacinac co krok -.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj juiceda ciężko będzie przyćmić. ;)

No to ja chyba podziękuje i nawet dema nie ściągnę ;). Może kiedyś jak na noc bede musiał coś wysyłać na FTP'a ;p

Z tego co czytałem i widziałem to dirt ale na torze. Teraz to nawet nie tylko są super heble ale dodatkowo 24 cylindrowe silniki na nitro metan dzięki czemu samochody przyśpieszają lepiej niż motory ;o

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko.

 

Ustawienia: 1280 X 1024, AA 8QCSAA, AF 16

 

Fajne menu ale długo trwa zanim rozpoczniemy jeden z trzech wyścigów. W opcjach nie mogę ustawić dźwięku na: high i hardware acceleration "on". Grafika ok ( bardzo dobra ) ale to nie to, czym nas karmiono.

 

A teraz najważniejsze, po wyłączeniu wspomagaczy: trakcji, stabilizacji i hamowani gra na klawiaturze nie jest możliwa. Salen na trzecim lvl tuningu w TDU to pikuś w porównaniu z tym co wyprawia Ford Mustang. Jeśli mamy wszystko na "on" to gra jest za prosta. Brak tu czegoś pośredniego, jak wspomnianym już Test Drive Unlimited.

post-116203-1210370676_thumb.jpg

 

Widok z kokpitu to najlepsza rzecz jak dotąd w tej grze choć..

post-116203-1210369801_thumb.jpg w opcjach ustawione KM/h, w kokpicie MPH.

 

Edit

 

BMW

Ten woź, bez wspomagaczy, jeździ już normalnie, ale i tak jesteś na końcu stawki. Dłuższe przytrzymanie klawisza "brake" kończy się blokadą kół i ślizgasz sie przed siebie. Hamowanie czy przyspieszanie kiedy skręcamy jest praktycznie niemożliwe bez elektroniki, kiedy grasz na klawiaturze.

 

Edit 2

 

Drift, dla mnie najlepiej zrealizowany z ścigałek, w jakie grałem.

post-116203-1210368690_thumb.jpg post-116203-1210368698_thumb.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

A teraz najważniejsze, po wyłączeniu wspomagaczy: trakcji, stabilizacji i hamowani gra na klawiaturze nie jest możliwa.

(...)

Zaczynam naprawde sie slinic :unsure:

Szanse na pre-order rosna. Razem z kiera?! Czy samym padem? <_<

O pewnej grze tez mowili ze ma spieprzony model jazdy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po wyłączeniu tych badziewnych drive assist jeździ się bardzo fajnie na klawie się nie da, jeśli chodzi o model jazdy to można się tylko do tego szybkiego hamowania doczepić, ale zapewniam was, że starty zwłaszcza mustangiem nie należą do łatwych. Widok z kokpitu genialny, zwłaszcza jak się jedzie i zaliczy dzwona powiem wam, że niewiele gorzej niż w realu, po dzwonie (dostałem w lewy przód) wózek znosiło przy skręcaniu tarło i nie za bardzo chciał skręcać.

Grafa po prostu świetna na moim już leciwym kompie wszystko na max. ultra co się da rozdziałka 1280x1024 MSAA x2 44-50 fps także wymagania nie szczególnie wysokie.

 

Czyli to już jest symulator czy nie!? było by super jeśli miałby taki sam poziom trudności jak rfactor + ta grafa :rolleyes:

To nie miał być symulator i nigdy nim nie będzie max. fun arcade.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze wrażenia także pozytywne. Grałem na padzie bo kiery nie chciało mi się podłączać. Nie wiem tylko jak ustawić skręcanie dla gałki - musiałem na krzyżaku. Silnik graficzny rewelacja. Na pojedynczym GTS 8800 i 3Ghz było > 30 fps @ 19x12 2XAA Ultra. Bomba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa rewelacja... to już jest fotorealizm, szczególnie przy szybkich manewrach... jak w TV.

Fizyka, detale i inne... kolejna rewelacja jeździ się miodnie, a jeszcze czaka nas 24h to już masakra... dla mnie gra roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w dziale konsol i napiszę i tutaj. Jak dla mnie to w tej grze panuje maxymalny chaos. Wszystko się trzęsie a po obejrzeniu powtórek dostaję oczopląsów. Mustang ma takiego powera, że z miejsca ruszyć się nie da. A jak już ruszy to szybciej przyspiesza niż hamuje. :D Tylko drift mi się spodobał. Całkiem łatwy i przyjemny. Reszta mnie zraziła i podziękowałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata , da się grać na klawie bez wspomagaczy prócz driftu. Mustangiem super zamiata się zakręty , z kierownicą pewnie będzie kosmos. Jedynie przeszkadza troche to drganie obrazu , troche męczy oczy :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu jest większa ostrość ale lepiej zostawić z blurem bo wtedy zwiększa się odczucie realizmu. Do tego bym zmienił tym co mogą z 4XMSAA na Level 4. Wydaje mi się, że lepiej to jeszcze wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana,teraz kiedy auto stoi na starcie to przy dodawaniu gazu nie trzęsie się rura wydechowa,trzęsie się cały samochód :lol:

Silnk gry rewelacyjny,zero zacięć nawet na moim złomie przy 1024 i max ustawień,przy takiej ilości aut na torze

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...