Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

.....A Replaye to juz pozamiataly mnie konkretnie, swietna muza i ujecia masakrujace wszystko co widzialem w Burnout lub czymkolwiek innym, slowem MASAKRA!!!. Czulem sie jak w kinie w trakcie ogladania scen poscigu, zwlaszcza gdy lataja Mustangi :D

O zniszczeniach nie wspominajac, tworcy innych wyscigow powinni zapasc sie ze wstydu....

Dokladnie tak, to co widac na replayach to jest poezja. Fotorealistyczna grafika... ja co chwila wlaczam enter podczas wyscigu bo sie nie moge na to napatrzec. Ale dlaczego nie ma powtorek z calosci wyscigu :sad:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Pograłem w demko, jestem wgnieciony w fotel zwłaszcza po jezdzie mustangiem po ulicach LA. Wszyscy ktorzy po pyknieciu 15min odinstalowali niech zaluja :D

 

Modelu jazdy nie krytykuje bo to demko jest, zreszta nie bede krecil nosem gdy na PC jest przeciez Forza czy Gran Turismo <sarkazm>. Poza tym czy kazdy jezdzil mustangiem wersja sportowa czy BMW zeby tak strasznie byc odrzuconym modelem w GRID ?? zabawa moim zdaniem znajdzie sie dla kazdego, dla mnie napewno ;)

 

Oceniam to demko na 8+/10.

Fakt ja najpierw zagrałem BMW, później Drift i dopiero Mustang zrobił na mnie wrażenie.

 

Ale jest Race czy rFactor w którym BMW jest zrobione prawidłowo? W Gridzie BMW prowadzi się beznadziejnie, w ogóle nie czuć auta a FF zachowuje się jakbyśmy jechali galaretką Haribo a nie twardym sportowym autem. W rFatorze i Race FF jest znakomity w BMW. Tutaj w ogóle musiałem pojeździć z 30 minut żeby się przyzwyczaić bo jakoś tak dziwnie się jeździ autem w tej grze. Wiem, że to nie sim ale model jazdy mógłby być lepszy chociaż taki jak w GT albo Forzie.

 

I daj sobie spokój z ocenianiem dem.

 

@carson po ukończeniu wyścigu jest replay z całego.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was ale u mnie nie dziala ten program do podmiany fur. Robie wszystko jak trzeba i kiedy wybieram juz wyscig to na ekranie ladowania wyskakuja tylko rekordy i nic wiecej... tak bez konca. wyscig sie nie laduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez analogowego gazu sie nie da bez tc w drifcie czegoś takiego nastukać (szczególnie na tym wolnym fragmencie na końcu kółka wiec albo bedzie spin albo bede sie starał utrzymać wózek prosto i starce mnożnik combo ;]). Każdy może włączyć assysty wiec pobijcie moje 3.4 nieważne jak (all off/ all on nie ma dla mnie znaczenia :P ).

No w sumie...

Pol Cin&Cin Rosso, jeden RB i troche zmeczenia [;

 

Dajcie mi na klawiaturze podwojny gaz i hamulec to jeszcze dzis peknia 3 banki bez zadnych wspomagaczy na manualu xD

I vermuth z redbullem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie nabijac postow ale...

Dwa papierosy po analizie przejazdu + lekkie grzebanie w zaawansowanych opcjach sterowania

 

Chyba nie bede probowac bic sie o 5 baniek bo przeskocze 7 na klawiaturze bez pomocy TC [[;

Boje sie co by bylo na analogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Multi odbywa się niezła rzeż.... Tu ukończenie wyścigu jest już niezłe:-) Szczególnie ten tor z BMW. Na pierwszym winklu przyjmuje z 10 ostrych strzałów, potem już można coś jechać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mlotki na multi psuja cala zabawe. chamstwo nie zna granic. start z pierwszej pozycji to smierc dla samochodu na pierwszym zakrecie. zanim ta cala masa fur za toba wyhamuje to juz jestes zepchniety na zewnatrz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wielkie dzięki za info jak wyłączyć post processing! Wreszcie ta gra jakoś wygląda, i to wygląda świetnie! Teraz dopiero grafika zyskała multum szczegółów, a nie wygląda już jak interpolowane 640x480. Wprawdzie HDR troche brakuje, ale i tak zdecydowanie wolę własnie tak.

 

A co do fizyki jazdy, to czasami sie auto dziwnie zachowuje, głównie jeżdżąc po tarkach, chyba że to kamera jakoś dziwnie sie wtedy rusza na boki, ale wygląda to jakoś tak nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie start z pierwszej pozycji to bardzo dobra rzecz :) wystarczy ten pierwszy zakręt pokonać trochę wcześniej (tj. ściąć go i przejechać na zielonym) i można w miarę bezpiecznie wyjechać. Za to start z każdej innej pozycji oprócz końcowych to katorga, trzeba mieć wielkiego farta aby wyjść cało..

 

 

I jedno co mnie jeszcze denerwuje to zostający gracze na starcie, nawet nie da rady go wyminąć, bo jest za mała odległość i do tego nie od razu wiadomo czy on jedzie czy też nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos wspominal o oprawie audio ale imo jest wysmienita. Dzwieki silnikow (zwlasza silvia s15), turbosprezarki czy zmiany biegow sa bardzo realistyczne. Moze nareszcie uslysze w grze na pc realistycznie brzmiacego nissana r34 i jakiegos prosiaka :rolleyes: A replaye tak jak juz mowilem...sa wysmienite...moge je ogladac godzinami. Grid rozdepcze pro streeta jak peta, nie wiem nawet czy to nie obraza porownywac go do ps'a ;) pod wzgledem optymalizacji dzieli ich przepasc

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juiced2hin2007121418070my1.jpg

 

Dla mnie gra bardzo przecietna a juz na pewnie nie warta poswiecenie jej wiekszej uwagi, ale rozumiem na rynku taka posucha w scigalkach, ze na bezrybiu i rak ryba. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bede probowac bic sie o 5 baniek bo przeskocze 7 na klawiaturze bez pomocy TC [[;

Boje sie co by bylo na analogach

Wreszcie ktoś załapał o co chodzi w technice "ciągutek" ;]. Jutro bedzie 15 mln z tc on potem sie pobawie z off ;].

Nie wiem czy ktos wspominal o oprawie audio ale imo jest wysmienita. Dzwieki silnikow (zwlasza silvia s15), turbosprezarki czy zmiany biegow sa bardzo realistyczne. Moze nareszcie uslysze w grze na pc realistycznie brzmiacego nissana r34 i jakiegos prosiaka :rolleyes: A replaye tak jak juz mowilem...sa wysmienite...moge je ogladac godzinami. Grid rozdepcze pro streeta jak peta, nie wiem nawet czy to nie obraza porownywac go do ps'a ;) pod wzgledem optymalizacji dzieli ich przepasc

No Silvia z turbem rządzi :). Kocham takie dźwięki. Co do skylina to i jak to bedzie "normalna" jego wersja (czyli imo 1000hp) to bedzie fajnie brzmiał z tymi turbami :P. Są duże szanse na tą wersje ponieważ w GRID'e są przecież tylko "race cars" :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

@ath tylko jest taka mała różnica, że autem w TDU albo i w GT5 nie zrobisz tak

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nie gralem w tak miodnego arcade'a... w sumie wszystko na najwyzszym poziomie... :)

Mam tylko nadzieje, ze gra "nie zginie" szybko i powstana konkretne ligi 1vs1 2vs2 itd na clanbase/esl itd...

 

Wg mnie mogliby mimo wszystko troche wzmocnic te samochody...

plus:

- bardziej zaawansowane opcje zakladania sesji multi (nazwa, driver assists on/off itd),

- mozliwosc chatu podczas spectating'u,

- flagi przy nick'ach na chacie i menu,

- muzyka podczas gry,

 

Mam nadzieje, ze full bedzie podrasowany w tych aspektach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno juz nie gralem w tak miodnego arcade'a... w sumie wszystko na najwyzszym poziomie... :)

Mam tylko nadzieje, ze gra "nie zginie" szybko i powstana konkretne ligi 1vs1 2vs2 itd na clanbase/esl itd...

 

Wg mnie mogliby mimo wszystko troche wzmocnic te samochody...

plus:

- bardziej zaawansowane opcje zakladania sesji multi (nazwa, driver assists on/off itd),

- mozliwosc chatu podczas spectating'u,

- flagi przy nick'ach na chacie i menu,

- muzyka podczas gry,

 

Mam nadzieje, ze full bedzie podrasowany w tych aspektach...

Dokładnie o tym samym myślałem. Imo nie ma szans aby taka wyszukiwarka serwerów online (jak i same możliwosci setupu sesji) jaka jest w demie została i w full'u ;]. Gdyby tak sie stało to byłby wielki minus MP grida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojazd po prawej swoja skomplikowana budowa z ("wielu") wielokatow przypomina mi czasy motorheada. ;]

Nie wiem czym tutaj sie zachwycac, ladne modele to sa z TDU, czy wspomnianym wczesniej j2 HIN, gdzie miazdza te z grida.

Dla porownania ekscytujecie sie felgami z RDO...

Dla mnie gra bardzo przecietna a juz na pewnie nie warta poswiecenie jej wiekszej uwagi, ale rozumiem na rynku taka posucha w scigalkach, ze na bezrybiu i rak ryba. ;]

Weź no się facet nie wygłupiaj. Felgi i modele z tdu... albo ten co w Twoim poście są lepsze od tych w grid? Daj spokój.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Nie znalazłem topiku z GRID w tutule w dziale PC, więc wrzucę swoje 2 grosze tutaj.

Gram w GRID na PC.

 

Ja nie wiem dlaczego się czepiacie tej gry.

 

Moim zdaniem, ona nie tylko zjada PS, ale wręcz jest KILLEREM dla innych wyścigówek tego typu. W serii Race Driver nie ma sobie równych (niby logiczne, ale życie pokazuje, ze tak byc nie musi = patrz prostreet...etc). Grafika miażdży i pozbawia oddechu w piersiach.

Trzeba mieć jednak do tego porządne nagłośnienie, grafika 8800GT pociągnie wszystko na maks no i oko bieleje od zachwytu.

 

Co do zarzucania tylnej osi Mustanga na starcie - lol kojak - czy Ty człowieku w ogóle słyszałeś o czymś takim jak kontrola trakcji? A co do - Waszym zdaniem- "arcadeowości" gry - spróbujcie sobie wyłączyć pomoce w opcjach sterawania i jechać bez asysty na hamulcach oraz ww. kontroli trakcji...

wtedy niech ktoś tu wróci i napisze, ze gra jest arcade'owa -buhahahaha

 

Cóż. Grałem tylko w demo. Grałem z 8-10 godzin. Są tylko dwie trasy + drift. Na chwilę obecną ta gra zabija w moich oczach inne gry tego typu. Wyścigi na trybie extreme + włączone uszkodzenia już dają dobrego kopa...

ale ekstremum wydzielania adrenaliny, to 12 mustangów + damage ON... W TRYBIE MULTI!!! To dla tego właśnie to demo to cukiereczek, bo dali też multi. Grywalność niszczy wszystko!

 

Wczoraj wrzuciłem na tubę dwa filmiki

przejazd:

oraz replay:

(poziom extreme, - powiedzmy taka marna namiastka gry w sieci ;) )

 

ehhhh.... :)

I już nie mogę się doczekać powrotu do domu... i chwili, gdy znów usłyszę ten piękny dźwięk wyjącego mustanga :D...

 

 

ps- gra oczywiście ma też parę bugów (np lot po niebie w SanFrancisko przy złym wyskoku), oraz dokonałbym kilku ulepszeń lobby i jego opcji dla multi.... ale to jeszcze demo. może jeszcze poprawią co nieco do lata....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po wyłączeniu Post Processingu i zwiększeniu odbić otoczenia wygląda to przyzwoicie. :) Już tak nie jeb... po oczach. :)

 

@dia8el

Odpisałem Ci w drugim temacie. Weź mnie nie rozśmieszaj bo sam mam RWD z TC. :] TC nie sprawi, że samochód wystartuje jak rakieta tylko zmniejszy moc abyś ruszył bez poślizgu hehe. Grid to dobry symulator? Dobre. :)

 

PS. Proponuję zmienić nazwę tematu bo ta jest myląca.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dia8el napisał -

"Nie znalazłem topiku z GRID w tutule w dziale PC, więc wrzucę swoje 2 grosze tutaj.

Gram w GRID na PC.

 

Ja nie wiem dlaczego się czepiacie tej gry. "

 

To czy ta gra się podoba zależy od oczekiwań wobec niej. Ja oczekiwałem godnego następcy TOCA 2 pod względem realizmu i w związku z tym baaaardzo się zawiodłem :sad: . Nie oczekiwałem modelu jazdy z realizmem na miare richard burn rally lub rally trophy ale właśnie czegoś pośredniego z lekka przewagą w stone symulacji a otrzymałem typowego arcadowego gniota. Nie cierpię arcadowych wyścigów i dlatego ta gra jest dla mnie totalnym gniotem poza lepszą grafika niewiele lepszym od juiced 2 . Jeśli ktoś lubi arcade to rozumiem,że ta gra może się nawet bardzo podobać. Mówisz,że po wyłączeniu wszystkich wspomagaczy gra staje się symulatorem a ja się z tym absolutnie nie zgodze. Fakt,że robi się po tym totalna padaka ale z realizmem nie ma to nic wspólnego. Proponuje zagrać w RALLY TROPHY to zobaczysz co to znaczy perfekcyjne odwzorowanie fizyki jazdy samochodów rajdowych z lat 60-tych,w których nie było żadnych wspomagaczy z uwzględnieniem najdrobniejsych szczegółów gdzie wszelkie nawet bardzo drobne zmiany w ustawieniach samochodu są od razu odzcuwalne w prowadzeniu a różniuca w prowadzeniu poszczególnych aut jest ooogrmona a nie tak jak w grid,że auta różnią się tylko wyglądem . Gra z 2002 roku a do dziś według mnie niedościgniony wzór perfekcyjnego odwzorowania modelu jazdy. Jeśli chodzi o sama grafikęto zgodzę się z tym,że jest dobra a żadnej rewelacji w niej nie widze gdy by nie blur to zobaczyłbyś,że jest ona mało szczegółowa i w zwiąku z tym nic w tym dziwnego ,że tak płynnie działa. Model zniszczeń jest rzeczywi scie znakomity i jedynie to zrobiło na mnie wrażenie. Niestety z przykrością stwierdzam,e tak samo jak Colin Dirt jest dla mnie największą porażką 2007 tak samo chyba Grid będzie jedną z większych albo i najwiekszą 2008.

Nie rozumiem czym wy się aż tak bardzo podniecacie bo przecież jest to conajwyżej dobre arcade. Ta gra moim zdaniem jest poprostu niewarta tego aby poświęcac jej tyle uwagi. Na zagranicznych serwisach wsród graczy przeważają raczej opinie negatywne w tym wiele tak skarjnie nagatywnych jak moja.

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czym wy się aż tak bardzo podniecacie bo przecież jest to conajwyżej dobre arcade. Ta gra moim zdaniem jest poprostu niewarta tego aby poświęcac jej tyle uwagi. Na zagranicznych serwisach wsród graczy przeważają raczej opinie negatywne w tym wiele tak skrajnie nagatywnych jak moja.

i wszystko jasne ...

rozumiem ze moze Ci nie odpowiadac model jazdy, ze jestes wyznawca jednego stylu i modelu jazdy i nie dopuszczasz do swojej swiadomosci mysli ze GRID mogl zostac stworzony dla kazdego kto chcialby sie poscigac, a nie tylko dla fanatykow wiernego 100% realizmu pokroju ludzie zapatrzeni w Microsoft Flight Simulator.

 

Nie rozumiem natomiast co Ci przeszkadza to ze GRID skupia tyle uwagi, moze poprostu to jest fajna GRA, z cieszaca oko oprawa graficzna, bezstresowym modelem jazdy ( owszem - nie wymagajacym, ale rowniez nie przynoszacym nadmiaru frustracji dla zwyklych graczy ), tytul w ktory mozna pograc a nie tylko ogladac kase wladowana w licencje lub malowane niunie ( czytaj ProStreet ).

I czy opinia wiekszosci graczy w jakichs zagranicznych serwisach ma byc wyznacznikiem jakosci ?? tzn Twoim zdaniem ludzie nie zasluguja na posiadanie wlasnych opinii lub przemyslenia, musza koniecznie byc poslusznymi baranami w stadzie ? Przepraszam ale twoja wypowiedz ktora zacytowalem jest poprostu zalosna w moim mniemaniu i jest jednym z najbardziej idiotycznych argumentow podczas krytykowaniu czegos.

 

czekam na pelna wersje bo podczas posuchy na PC takie tytuly to perelki ...

 

czy ktos z PurePC bylby chetny zagrac jakies multi wieczorkiem , ja osobiscie preferuje z wlaczonymi damage i z wlaczonymi stluczkami .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Jeśli kogoś interesują mało ambitne arcadówki, to GRID jest stworzony wprost dla nich. Bardziej ambitni gracze nie mają tutaj czego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem przez to powiedzieć, że nie należy mieć własnego zdania. Jest to wyjątkowo obce mej naturze ponieważ ja nigdy nie podążam za głosem ogółu i np przy wyborze filmu nigdy nie kieruje się średnią ocen bo w większości przypadków bardzo odstają ona od mych własnych ocen. Po prost dziwi mnie to,że takie zwykłe arcade zostało tak entuzjastyzcnie przyjęte.

Podniecac to się można do dziś RALLY TROPHY :) bo ta gra naporawdę wyznaczyła nowy standard perfekcyjnego odwzorowania modelu jazdy niedoścignionego przez żadną inną gre do dzisiaj. Jestem w stanie wyłożyć 600zł na to aby wspomóć finansowo produkcje RALLY TROPHY 2 :smile: .

 

Ale rozumiem,że jako arcade może się podaobać tak,że życze dobrej zabawy z pełną wersją :) .

Ale dla mnie ta gra tak samo jak dirt jest totalnym gniotem,który poza dobrą grafiką nie ma nic innego do zaoferowania :) .

Edytowane przez Bartoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

To może się jeszcze poprawię - nie miałem na mysli, ze ta gra to symulator. Obok symulatora to może i ona nawet nie leżała... Gram w LFS i choćby na tym porównaniu widzę, że do symulacji to jeszcze daleko... Wyłączenie w GRID pomocy jest też czystym masochizmem.

 

Moje zdanie jest takie, że GRID to (jak na razie) wyśmienita arcadówka z elementami symulacji (zniszczenia, doskonałe odwzorowanie terenu, efekty dymu, kurzu i fenomenalny dźwięk). Ja od tej gry akurat tego oczekiwałem i to dostałem.

 

Dla mnie gra w wyścigi na komputerze ma mnie przede wszystkim bawić. Gra w sieci ma toczyć adrenalinę do krwi.

 

Jeśli chcę realizmu przez duże R, to nie szukam go w grach. Wsiadam do mojego auta i pociskam na torze - wtedy zwieracze nie symulują i naprawdę trzeba się starać, by się nie posr... To jest dla mnie prawdziwy symulator (symulacja zawodowego ścigania się -heheh).

 

Symulacja (na kompie), która jest tak trudna, że pozbawia mnie wszelkiej przyjemności z grania jest dla mnie stratą czasu. Ten czas wolę na ww. real.

 

A jak chcę rozrywki wirtualnej - włączam GRID'a i jest świetnie!

 

 

 

PS - Rally Troopy ściągam i przetestuje, skoro to taki cukiereczek...

 

 

PS2 - BARDZO FAJNIE, NIEREALNY, ŻE WYHACZYŁEŚ TĄ GRĘ, ALE CHOCIAŻ PRAWIDŁOWO ZATYTUŁUJ WĄTEK, BO SYF SIĘ ROBI.

POWINNO BYC: RACE DRIVER: GRID

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesują mało ambitne arcadówki, to GRID jest stworzony wprost dla nich. Bardziej ambitni gracze nie mają tutaj czego szukać.

Wszystko zalezy kto ma jakie ambicje.

Jezeli kogos rajcuje siedzenie godzinami nad ustawieniem samochodu a pozniej przystosowywanie sie do modelu jazdy danego modelu, poznawanie milimetr po milimetrze toru aby wiedziec jak zyskac cenne milisekundy na danych odcinkach - to tak, nie znajdzie tych wszystkich rzeczy w GRID obserwujac po tym co pokazuje demo.

Pamietam jak godzinami siedzialem nad niektorymi licencjami na zloto w Gran Turismo 2 lub wyciaganiem z fur max i wtedy mnie jaralo to bardzo.

 

Teraz widze potencjal w przepychankach za kierownicami tych wypasionych fur i nieskrepowane wyscigi w fajnych miejscowkach. Bedzie mozna powalczyc online o pierwsze miejsce wsrod 20 zawodnikow, rozpychajac sie na zakretach, hamowac na przeciwnikach, duze predkosci i jeszcze wiecej atrakcji. To sa moje oczekiwania i "ambicje" co do pelnej wersji. Dlatego Ci ktorym to przeszkadza rzeczywiscie nie maja tu czego szukac, i nie ma co sie zaslaniac "ambicjami", tylko zwyklem zrzedzeniem . Jakos nie wyobrazam sobie duzej ilosci graczy online w grze w ktorej na pierwszym wirazu 3/4 zawodnikow staje w poprzek trasy samochodem bo nie opanowalo super realistycznego modelu jazdy wciskajac na klawiaturze w zlym momencie gaz - to pewnie jest mega przyjemnosci i fun.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Weź no się facet nie wygłupiaj. Felgi i modele z tdu... albo ten co w Twoim poście są lepsze od tych w grid? Daj spokój.

 

Dołączona grafika

hhahaha

no właśnie

śmiech na sali z tym porównaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...