Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

E technicznie to dużo lepsze drift niż mój ;]. W niektórych miejscach ciągniesz jednym driftem tam gdzie jak robie ze 3 ciągutki (wężyki :P). N1. Bez bączka pewnie było by 13 mln ;]. Obrotomierz skakał prawie jak nie na manualu :D.

 

Dawaj na automatic - ja też nie mogłem przywyknąć i wyscig kończyłem z 300k pkt ale po 1h wprawy szło jak przez masło :). 17mln do pobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne zasady [; M.in. od 10 lat scigalek tylko manualna skrzynia biegow [;

Co do Twoich 3 a mojego jednego - to by wyjasnialo kwestie combo - te maksymalne to x16 chyba bylo...

 

Drugi film ze zderzakiem - marna 6 bo kazde okrazenie z masa bledow

http://rapidshare.com/files/114471839/Video_0.avi.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne zasady [; M.in. od 10 lat scigalek tylko manualna skrzynia biegow [;

Co do Twoich 3 a mojego jednego - to by wyjasnialo kwestie combo - te maksymalne to x16 chyba bylo...

 

Drugi film ze zderzakiem - marna 6 bo kazde okrazenie z masa bledow

http://rapidshare.com/files/114471839/Video_0.avi.html

pr00 ;). Plik trza było dać na sendspace bo, żeby ściągać z rapida trza troche poczekać.

 

Wiesz im dłuższy i lepszy drift tym kombo szybciej rośnie wiec to chyba nie tylko to :P. U mnie max score=combox44 ;).

Btw grasz na padzie czy na kierze ? ;]

 

Dziś w multi zauważyłem bardzo niefajną rzecz - serwery nie blokują/pozwalają na używanie assyst tzn na tej samej sesji może sie ścigać jeden koleś z all off a drugi all on.... Bardzo wielki minus. Powinno to być w ustawieniach sesji i te ustawienia powinny być wymuszane (i widoczne przy wyborze sesji) dla każdego (all on czy all of to nie ma znaczenia) aby każdy miał tak samo. Mam nadzieje ze w full tak bedzie - inaczej bedzie krucho...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

a damage serwa byl on i car chase byl on ? przy car chase off nie ma stluczek, samochody przenikaja.

oczywiscie jak ktos ma laga to skacze po torze i wtedy widac momentami ze cie przenika mimo ze wcale tak nie jest

 

Mam propozycje

ustawmy sie na konkretna godzine na jakims serwie

nie wiem czy lepiej euro czy usa, moim zdaniem serwy usa bardziej stabilne, euro wywala czasami.

tak w 10 osob z purepc pocisniemy

przypuscmy ze wybieramy jednego kogos z dobrym laczem niech shostuje, albo wybierzmy czyjs nick po ktorym przeszukac bedziemy serw zeby sie znalezc na jednym

 

JESTEM ZA :rolleyes:

ale

co do organizacji to w obecnych warunkach nie będzie ona łatwa...

Opcje zakładania trybu multiplater są fatalne. Nie ma też możliwości oddzielenia się

od barachła przez zamknięcie serwa, więc komunikacja poza grą będzie konieczna.

zeby organizacja wyscigów szła sprawniej proponuję wymianę loginów skype/xfire (polecam szczególnie ten drugi darmowy świetny "komunikator do gier"...!!) moje nicki w tych programach to -jak nie trudno się domyślić - dia8el

gdy już bedziemy grać, to uczulam na niepotrzebne czekanie w lobby bez wcisnięcia shifta dla READY. takiego

pacjęta od razu należy traktowac F2 (co zresztą jest już standardem działania jak widzę). banować należy też bezwzględnie palantów

którzy robia rozpierduchę na torze, a tacy zawsze się niestety mogą do nas dołaczyć...

 

jak co, to wbijać na serwa, gdzie będziecie widzieć mój nick - zawsze i wszędzie szarpię jako dia8el :)

 

 

REASUMUJĄC

jak dla mnie wyścigi członków purepc to było by niezłe :D

ja mogę już dziś, tj 13-05-2008

trasa -jaką chcecie

godzina: jestem od 20-21, a potem dopiero tak po 23 dostępny

tylko umówmy się z góry - nie gramy w destruction derby i hamulce są po to, aby je używać ;]

nick skype/x-fire: diabel

 

 

pozdro

 

 

 

 

Ze wzgledu na to ze na youtubie wyszlo to zenujaco... Ma ktos pomysl gdzie wrzucic filmy? [;

Ja uważam, że świetny hosting daje www.mediafire.com.

Rapidshare to przy tym gniot

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

jesli kogos to interesuje moze zobaczyc porownanie wersji X360 i Playstation3.

odnosze wrażenie, że na moim kompie wygląda to o nieeeeebooooo lepiej niż na tych pudłach...

 

 

 

PS - co z naszym mini konkursem :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepawo to wygląda na konsolach.......... hmmm będzie jakiś wyścig użytkowników ppc?

Skriny raczej średniej jakości, ale chyba kojak_ct pisał o różnicy graficznej mniedzy PC a PS3 na korzyść PC.

 

Co wyścigu imo dobry pomysł tylko jak wszyscy trafimy na jedną sesje ? ;). Żeby ktoś z naszych użytkowników mógł stworzyć musiał by mieć min 1mbit uploadu. Opcje MP zdeka ssą w tej grze a to niedobrze bo już miałem zamiar kupić GRIDa (a co tam wygrałem troszkę w STS'e :P) ale z takim MP sie nie opłaca - oby to poprawili w fullu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skriny raczej średniej jakości, ale chyba kojak_ct pisał o różnicy graficznej mniedzy PC a PS3 na korzyść PC.

ehh

te screeny pochodza z filmiku ( screeny frapsem z ALLPLAYER'a ) wiec dlatego sa slabej jakosci, sciagnijcie filmik do diaska !! ;)

 

Co wyścigu imo dobry pomysł tylko jak wszyscy trafimy na jedną sesje ? ;). Żeby ktoś z naszych użytkowników mógł stworzyć musiał by mieć min 1mbit uploadu. Opcje MP zdeka ssą w tej grze a to niedobrze bo już miałem zamiar kupić GRIDa (a co tam wygrałem troszkę w STS'e :P) ale z takim MP sie nie opłaca - oby to poprawili w fullu

Multi w demku to chyba na szybko dodane dlatego jest ubogie wiec nie ma co wyrokowac co do full wersji.

 

Mam nadzieje ze dodadza opcje jak szukanie po playerach, dodawanie przyjaciol a takze czarna lista crasherow, rankingi.

Swietnie sprawdzaja sie flagi z narodowosciami bo dodaja multi dodatkowy smaczek rywalizacji ( bic niemca :P :P :P ).

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Dołączona grafika

 

Dobra Panowie :-)

To ja bardzo chętnie się podejmę organizacji...

 

 

ABY W OGÓLE ZACZĄĆ:

proszę wszystkich chętnych o przesłanie do mnie na PW nicka, z jakim będzie startował w GRID.

 

 

PRZEBIEG TURNIEJU:

 

TRYB ROZGRYWKI:

Wyścigi w trybie dwie osoby + spectator(s)

 

KATEGORIE WYŚCIGÓW:

race1: najlepszy czas

race2: pozycja na mecie

race3: pozycja na mecie*

 

WYŚCIG.../...TRASA.../...AUTO....../...DŁUGOŚĆ:

race1......./...eur......../...bmw......./...short

race2....../....usa......./....mustang../..medium

race3....../....usa......./....mustang../..medium*

 

* (race3 rozgrywany będzie tylko w przypadku remisu po wyścigach race1 i race2)

 

 

USZKODZENIA:

on

 

OPCJE TC etc.

on

 

 

Po zebraniu listy użytkowników przeprowadzone zostanie losowanie. Powstanie w ten sposób zestawienie startujacych. Każdy będzie miał dostęp online do aktualnej drabinki planownych spotkań, a następnie wyników... Terminy dogramy wspólnie na PW...

 

Sponsora nagród póki co nie ma... ;-), ale czym są materialne korzyści w porównaniu z czekającym na zwycięzcę honorowym Tytułem Mistrza PPC USERS GRID CHAMPIONSHIPS®... ;-D

 

 

 

 

Dalsze instrukcje wkrótce...

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do turnieju PPC

 

Co do turnieju to proponuje zmiane formuly na masowe sciganie z tabela rankingowa.

 

Poniewaz wyglada ze Hostowanie w grid polega tylko na ustawianiu gry a wszystko i tak hula na serwie Codies ( wnioskuje to po tym ze po wyjsciu hosta gra sie nie rozwala tylko funkcje przejmuje kto inny ).

 

Na poczatku utworzenie tabeli z lista graczy PPC (wazne nicki z GRID)

 

pozniej mozna by bylo rozpisac rozgrywki sezonami, po rozegraniu kazdego wyscigu w sezonie zsumowanie punktow przyznanych przez gre i wstawienie do tabeli rankingowej

 

np

 

Sezon 1

 

Wyscig 1

Touring class , BMW , 5 Laps ( medium ) , 8-10 graczy

 

Wyscig 2

Pro Mustang , 2 Laps (short), 5-8 graczy

 

Sezon 2

 

Wyscig 1

Touring class , BMW , 2 Laps ( short ) , 8-10 graczy

 

Wyscig 2

Pro Mustang , 5 Laps (medium), 5-8 graczy

 

lub inne ustawienia

ale lepsza jest tabela rankingowa klasyfikacji ogolnej niz drabinka 1v1 moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Track Mod, race BMW, Nissan and Mustang on all 3 tracks.

 

LINK do pliku

 

ZDJECIE

 

EDIT:

 

Mała instrukcja:

 

1. Zaznaczamy samochód i trasę na jakiej chcemy tym samochodem jeździć.

2. Klikamy "Change Track" i czekamy na potwierdzenie zmiany

3. Klikamy "Launch Game" i jeśli wybraliśmy np. BMW w USA to nie wybieramy wyścigu Mustangiem (bo jest defaultowo w USA) tylko BMW.

 

Probowal ktos ten mod pod vista 64bit ? Bo u mnie i paru innych ludzi nie dziala :(

Nawet po zainstalowaniu frameworka. Problem objawia sie tym ze program nie widzi sciezki gdzie jest gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

...lepsza jest tabela rankingowa klasyfikacji ogolnej niz drabinka 1v1 moim zdaniem.

Jak już pisałem Ci na PW - rzeczywiście będzie tak lepiej. Turniej będzie bardziej zacięty. Dopiero w finale będzie może jakieś 1v1, żeby wyłuskać najlepszego z najlepszych...

Zasady mogą (i ulegną) jeszcze zmianie, ale najważniejsze, żeby była frekwencja...

 

CZEKAM NA ZGŁOSZENIA z nickiem używanym w GRID!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dla zwycięzców wszyscy pozostali uczestnicy robią zrzutkę na pełne wersje, kto sie nie złoży ten dostaje bana na forum. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a niby jak sie wszyscy spotkamy na jednym serwie? bo z tego co widze kazda sesja to lotto. grasz albo nie, nic nie mozna wybrac.

jesli bedzie wyscig Touring cars wystarczy Custom game->Location:Europe i przejrzec kilka serwerow jeszcze patrzac na dlugosc ustawionego wyscigu. No i na konkretnym serwie beda sami polacy bo bedzie sie kickowac innych nie z PPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o której te wyścigi: ? :D

 

Z przeglądrka serwów mp w grze nie jest dobrze. Raz mi nic nie wyświetla, raz 2 serwy, raz 10 :|. I najlepsze, że jeszcze nigdy nie widziałem serwa innego niż 11/12 playerów ;o.

Jak poprawią multi + jakieś fajne ranki zrobią to chyab kupie tą gre bo mi funa sprawia a przecież to jest najważniejsze (a tak po GRID jechałem - zupełnie jak po krap-DIRT'ie :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to o której te wyścigi: ? :D

 

Z przeglądrka serwów mp w grze nie jest dobrze. Raz mi nic nie wyświetla, raz 2 serwy, raz 10 :|. I najlepsze, że jeszcze nigdy nie widziałem serwa innego niż 11/12 playerów ;o.

Jak poprawią multi + jakieś fajne ranki zrobią to chyab kupie tą gre bo mi funa sprawia a przecież to jest najważniejsze (a tak po GRID jechałem - zupełnie jak po krap-DIRT'ie :lol:)

Wystarczy, że wybierzesz coś innego niż "any" w "region" i będziesz miał całą listę serwerów z danym wyścigiem. (od 11 do 1 gracza ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co z tymi wyscigami ? ktos chetny ?

co z organizacja ?

ja w takim razie zaloze na probe

sprobujcie sie wladowac, piszcie ze jestescie PPC ( klawiszem home wchodzisz na czat )

bede kickowal kogos kto sie nie przyzna :P

 

szukajcie

region: USA

 

Damage: ON

Catch up:ON

Length:Short

 

bede sam na poczatku, ale czekam na chetnych

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...