Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dia8el

No to o której te wyścigi: ? :D

 

Z przeglądrka serwów mp w grze nie jest dobrze. Raz mi nic nie wyświetla, raz 2 serwy, raz 10 :|. I najlepsze, że jeszcze nigdy nie widziałem serwa innego niż 11/12 playerów ;o.

Jak poprawią multi + jakieś fajne ranki zrobią to chyab kupie tą gre bo mi funa sprawia a przecież to jest najważniejsze (a tak po GRID jechałem - zupełnie jak po krap-DIRT'ie :lol:)

z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepiej jest wybarc konkretny typ gry (usa lub eur) plus parametry damage np on plus dlugosc wyscigu.

Wowczas wyniki wyszukiwania serwow sa na tyle zawezone, ze ZAWSZE znajduje sie sesja na ktora sie wbijam.

z doswiadczenia tez wiem, ze zwylke NIE moge wejsc na serwy , gdzie gra 11/12 graczy :/

 

 

co do turnieju - oczywiscie ze to bedize trudne do zorganizowania, ale jakos damy rade.

przede wszystkim musi byc wiecej chetnych, bo od czasu gdy pusciłem posta o turnieju zglosily sie zaledwie 4 osoby :/

 

co tak cienkutko panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos moze tez motyw ze gra chodzi za szybko? tzn auta po chwili osiagaja 160mph i w ogole tak jakby time przyspieszony gdzies dwukrotnie - wkurzajace i nie da sie grac przez to;/

Probowales ograniczyc koligacje do 2 rdzeni? Strzal w slepo ale nic innego nie przychodzi mi do glowy na razie...

Bo watpie zeby az tak asysty (szczegolnie TC ) przeszkadzaly w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

ludzie - PISZCIE PW JAK CHCECIE GRAĆ!!!!!!!!

 

 

robowsky

bielski

 

 

was już wpisuję, tak?

i to sa wasze nicki z GRID ????????????????/

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać z kilkoma chłopakami z PPC, istny chaos panował na serwie, niestety byli obcokrajowcy.. Najbardziej krew mnie zalewała jak musiałem jechać z anglikami, 2 razy inny koleś we mnie uderzył, raz jednemu przywidziało się skręcać na prostej drodze, przez co dostałem, obkręciłem się i inni przywalili we mnie.. Drugi miał również bardzo ciekawy światopogląd "jak on mnie wyprzedza to w tube go" przez co rozpędzony wpadłem w ścianę i scenariusz jak wyżej. IMHO co powinni dodać w wersji full to to, że host powinien być panem i władcą postawionego przez siebie serwera i powinien móc rozdawać kicki gdzie popadnie...

 

 

 

Chociaż były też dobre aspekty tej wieczornej gry ;) Miałem z takim jednym Czechem pojedynek niczym Massa vs Kubica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie skonczylem jezdzic ( pozdro yuucom i adi ? i reszta POL-teamu ;) ).

odnosze wrazenie ze cala masa ludu nie wie do czego sluzy hamulec, a wogole w setkach mozna wyliczac ludzi ktorym brak refleksu aby hamowac jak widza ze z przodu cos sie dzieje ... masakra .

Podstawa wyscigu to dobrze wyleciec z pierwszego zakretu na trasie albo nie zostac wypchnietym na bande gdzie najczesciej konczy sie zgonem samochodu ...

 

jezeli dopracuja Multi to bedzie to co wyniesie ten tytul ponad inne wyscigi na wyschnietym rynku PC ... poza tym do arcade'u typu NFS :U , prostreet to tej grze brakuuuuuje ze ho ho. widac jak czesto ludzie nie panuja nad samochodem gdy o kogos zahacza lub na zakretach jak ktos wpadnie w poslizg bo kola zbuksuja ...

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś pieknego ten multi :D. Dziś od 22 sobie pojeździłem i było zajebiście. Wypadki jednak dużo uroku dają tej grze :).

Grałem na serwie z dużą ilością Polaków i było fajnie. Nie było aż takiego chaosu ale i tak wiekszosc chyba hamulca nie używa (presja pierwszego zakrętu jest ogromna ;] - raz zroibli ze mnie placek na starcie w san francisko ;]).

Świetny był wyscig gdzie z 12 zawodników zostało tylko 4 a na torze walały sie cześci samochodów ;]. Fajnie było patrzeć jak jeden koleś, za którym jechałem przywalił w opone (ale tą od "rozsypanej" bandy) i go nieźle wywaliło ;).

 

Chyba jednak GRID to pewniak dla mnie (ale serwer/host powinien wymuszać ustawienia assyst jednakowe dla wszystkich bo tak to mp=all on a to była by wielka szkoda ;)). Po prostu mam fun z tej gry i tyle ;d. A i grałem z ziomem o nicku Ramalweq (chyba z naszego forum). Oczywiście musi być coś takiego jak łaczenie sie za pomoca ip serwa/hosta, szukanie serwów za pomoca nazwy czy pingu itd oraz przydało by sie dodawanie do friendsów. Oby to było bo multi dużo na tym straci :).

 

dia8el raz Cie widzałem ale już jako disconected ;].

 

Satou :D to Ty jeździleś pod nickem Ramalweq (też pozdro ;p)? bo ja właśnie z adi też jeździłem. Niezła orgia była :D

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

[...]IMHO co powinni dodać w wersji full to to, że host powinien być panem i władcą postawionego przez siebie serwera i powinien móc rozdawać kicki gdzie popadnie...

tak. opcji trzeba wiele dodac, ale ta przede wszystkim...

 

ps-a Twoje przezycia to (niestety) w tej grze standard. najlepiej sie gra w mniejszej grupie i na short.

i dobrze jest zagadac przed jazda, ze nie robimy crash. czesto to pomaga.

niestety na skończonych debili nie ma rady -zawsze sie jacys znajdą. do czasu lepszej wersji multi bedize trzeba sie meczyc...

 

 

PS- gra oczywiście wciąga mimo wad :D

 

Jako członek społeczności PPC mogę chyba dumnie nas reprezentować :D

Oto parę fotek z dziś... :)

 

POLSKA WYMIATA:

ŻABOJADÓW

Dołączona grafika

 

MAKARONIARZY

Dołączona grafika

 

I INNE NACJE

Dołączona grafika

 

JAK LECI :D

Dołączona grafika

 

I T D . . .

;)

 

 

Jazda wyśmienita :D

Szczególne dobrzy zawodnicy z 2 i 3 miejsca na dwóch ost. screenach ;]

dobrze wymiatają brazylijczycy

rosjanie chamy

niemcy cieniasy że hej

a mówiąc szczerze - to za każdym razem loteria.

rusek ruskowi też nie jest równy ;]

 

ogólnie jest FUN, a jak trafi się twardy orzech do zgryzienia, to adrenalina aż pulsuje mi w żyłach :D

hehehe

i o to chodzi :)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie btw: jak włączacie gre na ultra wszystkie opcje advenced macie na ultra czy tylko niektóre ? (ja mam tylko niektóre - może full bedzie miał wszystkie a może to po prostu tak jest jak np w cod4 max = normal settings gdzieniegdzie :)).

 

Oj jutro to dopiero bedzie zabawa. Btw w full przecież ma być drift z kilkoma kolesiami na torze ;] czy tam jakiś teamowy :D. Oj bedzie fajnie. + 24h wyscig chyba ? ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Takie pytanie btw: jak włączacie gre na ultra wszystkie opcje advenced macie na ultra czy tylko niektóre ? (ja mam tylko niektóre - może full bedzie miał wszystkie a może to po prostu tak jest jak np w cod4 max = normal settings gdzieniegdzie :)).

 

Oj jutro to dopiero bedzie zabawa. Btw w full przecież ma być drift z kilkoma kolesiami na torze ;] czy tam jakiś teamowy :D. Oj bedzie fajnie. + 24h wyscig chyba ? ;p.

Z tego co pamiętam, to nie wszystko ma opcję ULTRA, czyli jest tak jak piszesz.

 

 

A co do wyścigu 24h.... a może zamiast kombinacji z sezonami i tabelkami trzeba walnąć wyścig 24 godzinny i zobaczymy kto z ppc dojedzie do mety? :lol:

 

[żart]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadki jednak dużo uroku dają tej grze

owszem, ale jak w USA na pierwszym zakręcie ktoś stanął bokiem, 8 osób w niego wjechało i od razu "wrecked", do mety wtedy dojechały chyba 2 samochody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że chyba z 10 wyścigów w SF dojechałem może 4, przez kilku hamujących inaczej to było naprawdę fajnie.

Szczególnie miło się patrzyło na podium - 1 PL, 2 PL, 3 PL. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

w SF często dwóch trzech noobów potrafi się ustawić tuż za ostatnią długą prostą, zaraz za tym wąskim przesmykiem. Stoja w poprzek, zastawiają całą drogę, a jak jedziesz rozpędzony z tej długiej zacienionej prostej, to zanim ich zobaczysz jesteś jednolitą bryłą z Twoim silnikiem. Zgniatasz się jak puszka po coli :rolleyes:

także polecam uważać na tej ostatniej prostej, gdy gramy z idiotami :>

 

oczywiście rozwałki mają w tej grze niezaprzeczalny urok, ale o ile dzieje się to na short, to przeczekam, jesli natomiast mam czekać 5 lapów w SF bo mnie jakiś debil skasował na 1st cornerze, to z takiego wyścigu zwykle wysiadam... ;]

 

 

 

Czekam na zgłoszenia do naszego turnamenciku :D

 

 

 

PS-

czy Wam też od wczoraj tak się forum co jakiś czas wali....?

Nie można wejść i wywaka komunikat

Dołączona grafika

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mi czesto wywala gateway time out od wczoraj :|.

 

Co do wyścigów właśnie dlatego warto grać shorty - zawsze można pogawędzić jak ktoś z was zrobi placka ;] lub pooglądać jak inny sie rozbijają.

 

Btw dia8el skasuj te reklamy turnieju w innych tematach :) - tutaj jest brane to jako spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pozno. Pospamowal sobie i teraz moze ogladac forum co najwyzej z innego konta.

Orgiusz, moglbys laskawie odbanowac Dia8la ?

Czlowiek sie nakrecil na zorganizowanie czegos na forum, wykazal inicjatywe, co prawda przesadzil, ale zeby odrazu ban ?!? W tym momencie skresliles wszystko o co sie ten uzytkownik staral i zmarnowales jego czas...

Jestes niepowazny czy nie wiem jak sam mam to ujac ...

 

Gdybys zachowal sie jak powazny moderator skasowalbys spam z innych topicow, napisal ostrzezenie do Dia8la, i moze uzgodnilibyscie razem ze bedzie osobny topic na ten turniej ( tak jak jest rozgrywek do CS ).

A tak uwazam ze zachowales sie jak gowniarz i pokazales jaki leniwy jestes i jak powaznie traktujesz modowanie na tym forum. Przegiales

Jestesmy takim samymi ludzmi jak ty,a twoje sposoby mi sie nie podobaja, wiec mam prawo do tej opinii. dlatego daruj sobie kolejne nieprzemyslane bany lepiej i zachowaj sie jak rozsadny czlowiek i odbanuj dia8la.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz, moglbys laskawie odbanowac Dia8la ?

Czlowiek sie nakrecil na zorganizowanie czegos na forum, wykazal inicjatywe, co prawda przesadzil, ale zeby odrazu ban ?!? W tym momencie skresliles wszystko o co sie ten uzytkownik staral i zmarnowales jego czas...

Jestes niepowazny czy nie wiem jak sam mam to ujac ...

 

Gdybys zachowal sie jak powazny moderator skasowalbys spam z innych topicow, napisal ostrzezenie do Dia8la, i moze uzgodnilibyscie razem ze bedzie osobny topic na ten turniej ( tak jak jest rozgrywek do CS ).

A tak uwazam ze zachowales sie jak gowniarz i pokazales jaki leniwy jestes i jak powaznie traktujesz modowanie na tym forum. Przegiales

Jestesmy takim samymi ludzmi jak ty,a twoje sposoby mi sie nie podobaja, wiec mam prawo do tej opinii. dlatego daruj sobie kolejne nieprzemyslane bany lepiej i zachowaj sie jak rozsadny czlowiek i odbanuj dia8la.

Rozsadny powiadasz? Powiedz mi czy to jest rozsadne dobic 40% w ciagu jednego dnia.

 

 

Zloz apelacje u administracji. Mnie pi[ciach!] ze sie nakrecil jak ciagle lamie zasady na forum.

 

 

 

tematy_dia8el.jpg

Oto dzisiejszy ostatni dzien konta dia8la.

Jak wspomnialem wczesniej - napisz do administracji zeby go odbanowali. Przy takich argumentach sprawa bedzie krotko rozpatrywana.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny problem, na trasie w san fransico w pewnym momencie gra mi zaczyna tak przycinac, ze nie da sie jechac. na poczatku wszystko gładko i pieknie a poznije slide show ! na innych torach tak mi sie nei dzieje. wie ktos moze o co biega ?

 

update:

a mulit ... fakt... destruciotn derby xD

dzisiaj widizałem goscia jak na starcie zamiast do przodu, wrzuicł R i gaz do dechy. idiota !!

 

update:

a jednak to nei tylko na muscle race, pojawia sie w trakcie praktycznie kazdego wyscigu doczytywanie, przez co zwalnia gra strasznie :/

a turnieju szkoda

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dia8la :<. Może po prostu nie wiedział o tym, że tak nie można (albo zapomniaj). Trza było warna dać albo napisać ze tak nie wolno. Szkoda bo fajny turniej sie szykował a widać ze mu na tym zależało. Jestem za odbanowaniem i pouczeniem/upomnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pewnym momencie gra mi zaczyna tak przycinac, ze nie da sie jechac. na poczatku wszystko gładko i pieknie a poznije slide show !

potwierdzam, tez tak mialem kilka razy, ot przypadlosc dema.

 

a mulit ... fakt... destruciotn derby xD

dzisiaj widizałem goscia jak na starcie zamiast do przodu, wrzuicł R i gaz do dechy. idiota !!

no wiec gwoli scislosci

to jest skutek przekonania wielu ludzi i halasu o to ze GRID to arcade....

no wiec nie do konca... nie da sie jak w serii nfs przywalic w bande lub w inny samochod , odbic sie i jeszcze pojechac dalej i zwyciezyc !! to nie jest gra stricte arcade, a widac ze sporo dzieci sie do GRID-a przesiadlo wlasnie z NFS-ow Underground czy carbon i na torze pozniej sie pojawiaja tacy kamikaze co mysla ze na full gazie wygraja wyscig

 

latwo stracic panowanie nad samochodem w GRID, teraz 1/4 uczestnikow w multi nie panuje nad wozem do pierwszego zakretu, a niektorzy jeszcze krzyczeli ze realizm powinien byc wiekszy - to juz wogole by chyba nie mial sie kto scigac w multi.

 

a turnieju szkoda

z turniejem nic sie nie stalo

dalej bedzie organizowany, dzisiaj o 23 tak jak bylo ustalane na PW, jak dia8el wysylal razem z lista nickow.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...