Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pojeździłem ale do windy mnie wywaliło podczas wyścigu po czym padłem.

No mnie też ostatnio wywala często do windy i zaliczyłem dwie dziury w jezdni <_< Poza tym rozłączanie z serwerem to też normalka, mam nadzieje że w pełnej wersji tych bugów nie będzie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konnnok

No mnie też ostatnio wywala często do windy i zaliczyłem dwie dziury w jezdni <_< Poza tym rozłączanie z serwerem to też normalka, mam nadzieje że w pełnej wersji tych bugów nie będzie :unsure:

U mnie rozłączanie z sesją praktycznie nie występuje. No chyba, że mnie kickną ;)

Poza tym tylko raz wleciałem w niebo Mustangiem, ale to norma z tego co wiem...

Na wywalanie z gry pomaga (u mnie) restart kompa przed sesją.

Tym nie mniej to prawda, że potrzebnych poprawek można by wymieniać dziesiątki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VILJAR

Witam wszystkich użytkowników fora....

to ja wasz wymiatacz po godz 23 :twisted2: IN THE NAME OF GOD.... :grin:

Pozdrawiam all i widzimy się wieczorkiem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość konnnok

No dzisiaj dołącze do Was - wczoraj wcześnie musiałem iść spać (o dziwo).

 

Tak btw niech mi ktoś wytłumaczy czym sie różni CATCH UP off od CATCH UP on :).

Jeśli dobrze zrozumiałem to, co napisali twórcy gry, to:

ON - oznacza, że wyniki wyścigów NIE będą zapisywane na serwerze

OFF - oznacza, że wyniki wyścigów BĘDĄ zapisywane na serwerze

 

 

PS: yuucOm - liczymy bardzo na Twoją obecność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VILJAR

MAM PYTANIE DLA ADMINISTRATORA FORUM ???

 

Dlaczego KONNNOK dostał baba na forum przecież organizował POLSKĄ LIGĘ GRID (czy naruszył warunki forum?)

 

Mnie się pomysł podobał warto grać z rodakami na servach i wiedzieć gdzie i kiedy....jest jakiś rajd rozgrywany!!!

 

Ja ni za tym ni za tym ale choć by samo zainteresowanie osobami postronnymi świadczy że pomysł jest udany i trafił tym w 10!!!

 

Mogę powiedzieć tylko tyle że nie wiem czym się kierował administrator tego fora dając mu bana i proszę o przemyślenie w/w słów i przywrócenie

 

uczestnika fora dla dobra graczy GRID (made in poland :-D )

 

szacunek i pozdro ALL

 

p.s - z dia8lem nas nic nie łączy my tylko rozkręcamy polską ligę grid !

Edytowane przez VILJAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość VILJAR

No to super czarny znów o 23 tak jak wczoraj :)

 

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ROZGRYWKAMI POLSKIEJ LIGI NA NOWE FORUM ,,GRID''

 

LINKACZ www.grid.pun.pl

 

DO ZOBACZENIA

Edytowane przez VILJAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze zrozumiałem to, co napisali twórcy gry, to:

ON - oznacza, że wyniki wyścigów NIE będą zapisywane na serwerze

OFF - oznacza, że wyniki wyścigów BĘDĄ zapisywane na serwerze

 

 

PS: yuucOm - liczymy bardzo na Twoją obecność :)

No bede ;). Mam wolny wieczorek dziś.

No to super czarny znów o 23 tak jak wczoraj :)

 

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ROZGRYWKAMI POLSKIEJ LIGI NA NOWE FORUM ,,GRID''

 

LINKACZ www.grid.pun.pl

 

DO ZOBACZENIA

Dobrze ze jest forum. Oby jak najwiecej osób kupiło fulla - bedzie fajnie :).

 

Szkoda di8bla - przynajmniej na tamtym forum bedzie można z nim pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi trochę zbesztam tę grę :). Gra jest robiona dla kasy, jest w niej tyle symulatora co w sejmie uczciwych ludzi. Model jazdy do opanowania dla 10 latków i mamy 5 mln. sprzedanych kopii tyle że już ściganie się z takimi 10-latkami to loteria na torze. W tej grze nie da się wyprzedzać, w zakręty wchodzi się na oko i nie widać różnicy jeśli wejdziesz w zakręt z różną prędkością i o różnej paraboli to nie ma znaczenia bo i tak się jedzie jakby to g... dawało. Sam jestem fanem Moto GP i w tej grze trzeba opanować każdy zakręt trzeba wiedzieć z jaką prędkością w niego wjechać ile gazu wdusić żeby nie wypaść z toru. I jak czytam zapytania czy Race Grid to symulator to chce mi się płakać. Ta gra jest prosta jak drut i skierowana do dzieci neo. Polecam zagrać w Moto GP przez multi... co prawie zero ludzi :) dlatego że niewielu wydoi na takim modelu jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro gra wykrywa sile zderzen to powinni zrobic w pelnej wersji ze w multi gracze za silne stluczki z innymi graczami ( a wiec wymierzone przy duzej predkosci ) dostawali jakies kary punktowe lub reputacje zeby tracili ( wlasnie , mogliby zrobic reputacje zeby bylo wiadomo kto sie nie umie zachowac na torze ).

Juz mnie zaczyna w^urwiac jak na starcie jakis idiota wrzuca wsteczny i Cie kasuje, a pozniej zastawia linie mety i robi rzeznie bo nie umie wygrac wyscigu ( przewaznie szkopy sa tacy poje3ani )

 

Model jazdy do opanowania dla 10 latków

tjaaa, widac ten banalny model jazdy jak polowa stawki nie radzi sobie na 1szym zakrecie z hamowaniem lub wyprzedzaniem.

albo jak w USA 3/4 mustangow nie dojezdza do mety, tacy Ci 10 latkowie zdolni ...

wogole model jazdy jest bardziej wymagajacy od NFS czy Burnout , poza tym to jest demo, 2 samochody i 2 trasy , wiec nie wiem ile jeszcze bedzie placzow o to jaki GRID nie jest symulatorem ...

 

multi dopracuja i bedzie naprawde fajna scigalka, ale jak komus sie nie podoba to na PC ciezko bedzie mu znalezc jakies fajne wyscigi ...

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaaa, widac ten banalny model jazdy jak polowa stawki nie radzi sobie na 1szym zakrecie z hamowaniem lub wyprzedzaniem.

albo jak w USA 3/4 mustangow nie dojezdza do mety, tacy Ci 10 latkowie zdolni ...

Raczej 1 osoba może sobie nie radzić, tak samo 3/4 skasowanych mustangów może być następstwem jazdy 1 idioty. Trzeba sobie postawić pytanie dlaczego ten idiota gra w tą grę :)

 

... stawiam że nie dlatego że lubi zaawansowane symulatory wyścigowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie postawić pytanie dlaczego ten idiota gra w tą grę :)

 

... stawiam że nie dlatego że lubi zaawansowane symulatory wyścigowe :)

a ja stawiam na to ze na PC takich wyscigow jak na lekarstwo...

mam nadzieje ze po wyjsciu full wersji bedzie przesiew i Ci idioci ktorzy nie umieja sie scigac w ta gre poprostu jej nie kupia zeby nie psuc zabawy pozostalym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro gra wykrywa sile zderzen to powinni zrobic w pelnej wersji ze w multi gracze za silne stluczki z innymi graczami ( a wiec wymierzone przy duzej predkosci ) dostawali jakies kary punktowe lub reputacje zeby tracili ( wlasnie , mogliby zrobic reputacje zeby bylo wiadomo kto sie nie umie zachowac na torze ).

Juz mnie zaczyna w^urwiac jak na starcie jakis idiota wrzuca wsteczny i Cie kasuje, a pozniej zastawia linie mety i robi rzeznie bo nie umie wygrac wyscigu ( przewaznie szkopy sa tacy poje3ani )

 

 

 

tjaaa, widac ten banalny model jazdy jak polowa stawki nie radzi sobie na 1szym zakrecie z hamowaniem lub wyprzedzaniem.

albo jak w USA 3/4 mustangow nie dojezdza do mety, tacy Ci 10 latkowie zdolni ...

wogole model jazdy jest bardziej wymagajacy od NFS czy Burnout , poza tym to jest demo, 2 samochody i 2 trasy , wiec nie wiem ile jeszcze bedzie placzow o to jaki GRID nie jest symulatorem ...

 

multi dopracuja i bedzie naprawde fajna scigalka, ale jak komus sie nie podoba to na PC ciezko bedzie mu znalezc jakies fajne wyscigi ...

 

2 furki i 2 trasy??

 

Znaczy sie jakie?? Bo narazie tne na konsoli, a tam sa 3 trasy i 3 furki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda. Mam nadzieje ze zmienia to w finalnej wersji.

Widizalem gdzies filmik jak 4 furki pieknie bokiem wchodza w zakret ;]

No dokładnie ;). Drift bedzie w multi imo bo też widziałem trialera z kilkoma driftującymi wózkami naraz. Fajnie by było jakby można było drfitować w teamie (znaczy 2 na 2 :P). To było by miodne bo drift w GRIDie trzyma poziom (czekajcie na ponad 60mln do końca tyga ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przynajmniej jest trudniejszy jak w NFS

Gierka koncowo moze byc zajebista arkadowka.

A multi moze byc jej dobra strona

 

 

Co do rozwalania samochodow i reputacji...

Sa debile na serwach, ale te zniszczenia dodaja smaczku :D

 

Prawie jak nascar... LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Po wielu godzinach zmagań za kierownicą nissana (od soboty nie gram w nic innego) wkońcu udało mi się zrobić 3,5 miliona:

post-143856-1210955718_thumb.jpg

No to chyba mam 3 miejsce na forum :-)

No i mam problem z odpowiednim ustawieniem "gazu" itp. Jak gram wyścig, a gram bez drive assistance to nie moge nawet dobrze wystartować. Zostaje w tyle. Za wszelkie sugestie serdeczne dzięki.

Aha gram na klawiaturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na klawie sie lipnie gra bez assistów, bo naciśnięcie klawisza ci zapodaje maksa, nie da się płynnie regulować poszczególnych czynności, czyli np. jak wyłączysz TC i przy ruszaniu dajesz gaz na maxa, dlatego koła ci się kręcą w miejscu i zostajesz tyle. Puszczanie i naciskanie klawisza też nie daje zamierzonego efektu. Na padzie czy kierownicy dajesz tyle gazu ile chcesz, wtedy można dobrze wystartować, jak i ogólnie jechać.

 

Jak chcesz trudniej to włącz assisty, ale zwiększ poziom trudności. Jak dla mnie serious jest bardzo fajny, nie udało mi sie na nim jeszcze wygrać, oczywiście starając się nie wyrozwalać auta.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...