Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie sie gralo dzisiaj, ale juz dostalem 3 DC pod rzad wiec juz nie mam sily szukac serwa :)

 

mam nadzieje, ze jutro tez pogramy!

moj nick w Grid' to sznikers

 

zapraszam do gry =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w singlu jest do d..y, jedynym smaczkiem w tej grze jest multiplayer jednak :) jako że model jazdy jest z singla grają w dużej* większości c..y. Lubię zagrać w tę grę od czasu do czasu gdyż zawsze mam nadzieję na "a może" - nie będzie noobów, przejadę cały wyścig, będzie kultura jazdy i wtedy pojawia się "ale" - jestem idiotą, co ja sobie myślałem przecież ta gra jest skierowana do dzieci NEO co kupują gazetki z racerami w kiosku za 4,99.

 

*czyli 95%

 

Do napisania tego posta skłonił mnie wyścig w którym prowadziłem a na końcowej prostej jakiś debil się ustawił w poprzeg drogi i było po sprawie. Nastepnie zostałem wyrzucony z serwera. Mam nadzieję że nikt nie kupi tej gry i Codemaster zrozumie że schodzenie do kategorii wiekowej 8+ nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj troche potrenowalem z bratem przed kolejnym warm up (wczoraj nie moglem byc) i oto efekty:

 

post-106933-1211472779_thumb.jpg

 

post-106933-1211472766_thumb.jpg

 

 

Jak chce ktos pograc to serwer stoi na Eu/Damage On/Catch Up Off/Short

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypasik gra :)

Moj nick to GURU500pl :)

Juz sie troche wprawilem :) ogolnie pierwsze wyscigi ktore mnie tak wciagaja:)

Chodzi o multi oczywiscie:)

Edytowane przez GURU500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym z gory podziekowac Naxt'owi, DrSour i PolskiemuKierowcy za wysmienita gre :)

 

DrSour i ja poblismy swoje rekordy na EU :]

 

ja tez wam dziekuje,swietnie jezdzicie i bardzo trudno was pokonac,bardzo wysoki poziom i kultura jazdy.

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo jazda z asystami to 0 zabawy, samochód jedzie jak po szynach. Bez asyst już jest lepiej chociaż nadal trudno o niekontrolowany poślizg...

 

zapomniałem dopisać do mojego poprzedniego pytania właśnie, że chodzi o czasy bez asyst :)

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w preorderze sobie wezme. Zawsze dwie dychy do przodu(nawet 4 bo mój kolega też chce zamówic).

 

 

Możesz rozwinąc?? Ja nigdy nie brałem w pre-orderze więc niewiem jak tam z przesyłką w gram.pl

Znając zycie to dojdzie po 20 czerwca a na necie bedzie już można nabyć od 31 maja (może nie w PL ale zawsze). Licze ze w Empikach bedzie na początku czerwca czyli przed 10 ;].

 

W multi każdy jeździ na asystach bo tak jak w TDU "pan" sesji nie może wymusić jednakowych ustawien asyst dla każdego.

W singlu można spokojnie bez asyst jeździć.

 

Btw jest ktoś z PPC który pobił moje 46mln w drifcie ? ;]. Ja od tamtego czasu już sie nie ślizgałem (jakoś nie chciało mi sie dobijać do 60mln ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Btw jest ktoś z PPC który pobił moje 46mln w drifcie ? ;]. Ja od tamtego czasu już sie nie ślizgałem (jakoś nie chciało mi sie dobijać do 60mln ;p).

 

Ja narazie zrobiłem 40 965 936 :-) Jak pobije twój rekord to zamieszcze screena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo jazda z asystami to 0 zabawy, samochód jedzie jak po szynach. Bez asyst już jest lepiej chociaż nadal trudno o niekontrolowany poślizg...

 

zapomniałem dopisać do mojego poprzedniego pytania właśnie, że chodzi o czasy bez asyst :)

Bez asyst nie gram bo szkoda nerwów, a w multi i tak jeździ sie z asysatami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw jest ktoś z PPC który pobił moje 46mln w drifcie ? ;]. Ja od tamtego czasu już sie nie ślizgałem (jakoś nie chciało mi sie dobijać do 60mln ;p).

 

 

Ja narazie zrobiłem 40 965 936 :-) Jak pobije twój rekord to zamieszcze screena.

elegancko :). Bedzie z kim walczyć wiec życze powodzenia :P.

 

scratix

Dużo tracisz ze jeździsz z asystami nawet w singlu. Model jazdy z all on jest fatalny (ale na demo multi styknie) a bez wygląda to dużo lepiej (szczegolnie bez TC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Grałem teraz 2 godzinki w multi, zabawa super, ale trafiło mi się kilku debili :angry:. Raz ładnie wyścig trwał aż nagle dwóm gościom odwaliło i zaczęli jechać pod prąd, potem jakiś francuz specjalnie mnie wyrzucił z drogi, goniłem go przez cały wyścig, był ładnie na 3 miejscu aż tu nagle z zemsty ładnie go skasowałem na ostatniej prostej :wink:, ogólnie fajna zabawa.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem teraz 2 godzinki w multi, zabawa super, ale trafiło mi się kilku debili :angry:. Raz ładnie wyścig trwał aż nagle dwóm gościom odwaliło i zaczęli jechać pod prąd, potem jakiś francuz specjalnie mnie wyrzucił z drogi, goniłem go przez cały wyścig, był ładnie na 3 miejscu aż tu nagle z zemsty ładnie go skasowałem na ostatniej prostej :wink:, ogólnie fajna zabawa.

Albo wstek na starcie. Ja narazie przerywam zabawę. Poczekam aż się wyszumią. W domu zaczęli patrzeć na mnie jak na wariata klnącego do monitora :lol2:

Stary i głupi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to demo jeszcze niedopracowane. W full powinno byc ok:)

No ja myślę bo kupowanie gry dla samego singla trochę mija się z celem, a gra jest warta zakupu.

 

ps. Nie wiecie dokładnie jakie autka tam będą? Ja słyszałem że ma być Ferrari Enzo i F430, to jak taki Mustang zawija asfalt na starcie to aż boje sie pomyśleć jakie osiągi będą miały takie cuda :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...