Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdu.

Gra dopiero co wyplynela i wiekszosc forum ma zaraz kuzynow i znajomych w US and A

 

Macie problemy z gra kontaktujcuie sie z wydawca/producentem/sprzedawca

OT: sie smiej... zalatwiam sobie lapciaka ktory u nas kosztuje 8 kafli za troche ponad 1000 dolarow :) Oprocz tego jeszcze skuter plynie z usa... tyle ze to na handel... warto miec rodzine rozsiana po polowie swiata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: sie smiej... zalatwiam sobie lapciaka ktory u nas kosztuje 8 kafli za troche ponad 1000 dolarow :) Oprocz tego jeszcze skuter plynie z usa... tyle ze to na handel... warto miec rodzine rozsiana po polowie swiata ;)

Neo_x daj foto boxa z dvd i sie odczepia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Nie wiem czy to mialo byc zabawne czy co... ? Gra jest juz dostepna w usa i nie jest wiekszym problemem ja zdobyc... a ze brat cioteczny mojej matki ma siostre ktora pracuje w LOT jako stewardessa i srednio raz na 2 tygodnie jest w stanach to przywozi jakies niewielkie rzeczy... np: mojemu wujkowi przywiozla ostatnio radyjko cb ktore u nas kosztuje dobrze ponad 400 zl za 100 dolarow... chyba jest roznica nie?

A siostra na nazwisko po mężu ma pewnie Torrentowa :evil:

Gra nie miała jeszcze premiery w USA i nie jest jeszcze dostępna (premiera 3 czerwca):

http://www.gogamer.com/GRID-PC-Racing-Simu...5VVviewprod.htm

http://www.ebgames.com/Catalog/ProductDeta...roduct_id=70980

http://www.amazon.com/Codemasters-SGRIDCDU...D/dp/B0016O5G62

Edytowane przez ifrin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uh sami moralni przewodnicy ostatnio na PPC .. jakos w regualminie nie widzialem o dyskusji o grze przed premiera .. a skad kto ma gre to nie temat do dzialu "Gry" ...

odnosnie multi to jak dla mnie straszny burdel i chaos panuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w pełnej wersji macie problem z dźwiękiem? Ja miałem takie coś w demo, że przy ustawieniu 5.1 (Augidy2) praktycznie nie słyszałem mojego silnika, co w zasadzie uniemożliwiało mi jakąkolwiek zabawę... Nawet nie wiem kiedy zmienić bieg (a takiej podzielności uwagi to nie mam, żeby patrzeć non stop na zegary). Ciekawy jestem czy poprawili to w pełnej wersji. Zmieniałem ustawienia na 2.1, ale różnicy nie było żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gierka pieknie plywa na Kaspersky Internet Security 7.0.0.125.

a na wersji o numerek wyzszej juz nie plywa. to samo bylo z demem

 

Szozi ja nie mam, ani nie mialem takiego problemu. tez mam audigy 2 + 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

uh sami moralni przewodnicy ostatnio na PPC .. jakos w regualminie nie widzialem o dyskusji o grze przed premiera .. a skad kto ma gre to nie temat do dzialu "Gry" ...

Niektórym zależy na opinii/poziomie tego Forum, dwa ze kupują gra za ciężko zaharowane pieniądze i maja prawo do do wypowiedzenia sie w temacie nielegalnego procederu, z którym to co niektórzy bezczelnie się wychylają (przed premiera). Wiec jeśli "wam" to nie odpowiada, to wystosujcie petycje do administracji PurePC żeby zrobili osobny dział "Dla piratów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym zależy na opinii/poziomie tego Forum, dwa ze kupują gra za ciężko zaharowane pieniądze i maja prawo do do wypowiedzenia sie w temacie nielegalnego procederu, z którym to co niektórzy bezczelnie się wychylają (przed premiera). Wiec jeśli "wam" to nie odpowiada, to wystosujcie petycje do administracji PurePC żeby zrobili osobny dział "Dla piratów".

Orgiusz chyba o cos prosil co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sobie chyba poszli na latwizne jesli chodzi o dzwieki silnikow :) Wiele z nich nie rozni sie miedzy soba, i tak np Skyline brzmi doslownie identycznie jak Silvia, Supra jakos tak bez polotu i tego charakterystycznego wydzwieku, a viper brzmi jak samochodzik RC. Troche szkoda... Aaa jeszcze jedna kwestia, albo mi sie wydaje albo naprawde cos namieszali w bloomie/hdr wzgledem demka bo na niektorych trasach po prostu nic nie widac, a trzeba dodac ze sa naprawde bardzo fajnie (bardzo zroznicowane).

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.pl/Race-Driver-Grid-PC-in-...1QQcmdZViewItem

 

To tak na marginesie odnośnie dostępności. W sumie to chyba nawet kupie na tej aukcji.

Taka informacje na @ dostalem w czwartek :) :

 

Your order for Race Driver: Grid (with FREE Play.com Exclusive In-Game Aston Martin DBR9 car) has been posted.

 

Please note PLAY.COM will show on your statement.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sobie chyba poszli na latwizne jesli chodzi o dzwieki silnikow :) Wiele z nich nie rozni sie miedzy soba, i tak np Skyline brzmi doslownie identycznie jak Silvia, Supra jakos tak bez polotu i tego charakterystycznego wydzwieku, a viper brzmi jak samochodzik RC. Troche szkoda... Aaa jeszcze jedna kwestia, albo mi sie wydaje albo naprawde cos namieszali w bloomie/hdr wzgledem demka bo na niektorych trasach po prostu nic nie widac, a trzeba dodac ze sa naprawde bardzo fajnie (bardzo zroznicowane).

Ja momentami nie wiem gdzie mam jechać nie widzę drogi , ogólnie to ta grafika jakaś rozmyta sie tło zlewa z drogą, kolory jakieś wyblakłe bleeee . Nie podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was może odpowiedzieć na to pytania:

- czy w fullu w multi nadal sie wyszukuje serwy tak jak w demku (tzn są nazwy serwerów ?)

- można dany server zapisać do favorites ?

- da sie dodawać kumpli do friends ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z poziomu sesji nie mozna nikogo dodac do znajomych, a inaczej sie chyba nie da

innych rzeczy nie ustalilem, ale kiepsko to wyglada. wobec dema wiele sie nie zmienilo

No to nie jest ciekawie... Zastanawiam sie czy nie anulować preordera ;]. Nie chce mi sie grać w multi z wszystkimi asystami na on (a tylko tak sie da coś wygrać...). No pomyślimy, pomyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tego nie zmienili/nie zmiania to multi to, to bedzie zal... dokladnie to samo co w demie - jedynie jako tako dal osie grac na "ustawkach" co mielismy przewage glosow i zawsze moglismy dac kicka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

No to nie jest ciekawie... Zastanawiam sie czy nie anulować preordera ;]. Nie chce mi sie grać w multi z wszystkimi asystami na on (a tylko tak sie da coś wygrać...). No pomyślimy, pomyślimy.

Ty już tam nie kombinuj, bo jest jedna fajna trasa do drifta. Coś akurat na klawiature z tc on :-)

Co do multi to faktycznie katastrofa, ale dodali private server (tylko że z chasłem).

 

Edit:

No i nie ma do dyspozycji nissana. Widziałem go u "konkurencji", może jakoś da się go odblokować?

@CarsonPoland faktycznie coś pozmieniali w grafice. Demko na LOW wyglądało lepiej. Ale za to jazda z asystami wydaje się być nieco trudniejsza.

Edytowane przez markee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym z gory podziekowac Naxt'owi, DrSour i PolskiemuKierowcy za wysmienita gre :)

 

DrSour i ja poblismy swoje rekordy na EU :]

 

post-106933-1211495054_thumb.jpg

heh ja PB zrobiłem 2:16:57 wiec nie rozumie dlaczego chwalicie sie swoimi czasami. oczywiscie gram na logitechu driving force pro. top1 na swiecie to 2:13 cos tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w GRIDa na Dual Shocku? Jeśli tak to jak się padzik spisuje? Tak w ogóle to może ktoś polecić jakiegoś pada do tej gry? Co jak co ale granie w gry wyścigowe na klawiaturze to mordęga ;)

 

Co do samej gry to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po średnio udanym IMHO Dircie mistrzowie kodu wypuścili wreszcie wyśmienitą ścigałkę. Duży plus za optymalizację, gra zasuwa grubo powyżej 30fps.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... no nie wiem ja grałem kiedyś na padzie dual shock w moto GP i tam liczyła się precyzja a ta jest lepsza na klawiaturze bo przyciski są duże i łatwiej się manewruje. Na klawie możńa trzymać cały czas klawisz np. w lewo (palcem wskazującym) i dociskać gaz lub hamulec swobodnie (palcem serdecznym), gdzie na padzie musiałbyś robić to tylko kciukiem. Ja tam już sobie nie wyobrażam granie na padzie chociaż wychowałem się na pegazusie i playstation. Umiem grać tylko jedną lewą ręką.

 

No powoli zaliczam wyścigi EURO na master. Chciałbym się jeszcze wypowiedzieć na temat poziomu doświadczenia który w multiplayer jest beznadziejny. Spotkałem się z graczami PRO :) którzy wymiatali na ostatnich pozycjach. Doświadczenie powinno bazować na singleplayer oraz poziomie trudności na jakim były zaliczne wyścigi i doświadczenie powinno być oddzielne dla każdego kraju. Wtedy jak zobaczę że koleś zaliczył singleplayer na full na extreme to mam szacunek a takim kolesiom co ścigali się z noobami w Destruction Derby z etykietką PRO to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o grze na padzie.

Problem jest taki że operując w menu możemy korzystać tylko z klawiatury. Kiedy na np. sie rozwale w wyścigu to musze wyjść do menu (za pomocą klawisza na padzie, bo tak ustawiłem), a potem strzałkami na klawie wybrać restart i potwierdzić Enterem bo tego to już się nie da na padzie zrobić. :damage_wall: I teraz pytanie do twórców: Na prawdę tak trudno było zrobić całkowitą obsługę z pada? Nie po to gram na padzie, żebym co chwila musiał dobywać klawiatury, bo chce dać restarta albo wyjść z wyścigu. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w GRIDa na Dual Shocku? Jeśli tak to jak się padzik spisuje? Tak w ogóle to może ktoś polecić jakiegoś pada do tej gry? Co jak co ale granie w gry wyścigowe na klawiaturze to mordęga ;)

Bardzo fajnie się gra, na pewno lepiej niż na klawirze ze względu na analogi, mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... no nie wiem ja grałem kiedyś na padzie dual shock w moto GP i tam liczyła się precyzja a ta jest lepsza na klawiaturze bo przyciski są duże i łatwiej się manewruje. Na klawie możńa trzymać cały czas klawisz np. w lewo (palcem wskazującym) i dociskać gaz lub hamulec swobodnie (palcem serdecznym), gdzie na padzie musiałbyś robić to tylko kciukiem. Ja tam już sobie nie wyobrażam granie na padzie chociaż wychowałem się na pegazusie i playstation. Umiem grać tylko jedną lewą ręką.

Na padzie ustawiasz skręcanie na lewą gałkę, a gaz/hamulec na prawą (lub na odwrót). Gra się obydwoma kciukami, co w połączeniu z analogiem daje nieporównywalnie większą precyzję. Wiadomo, każdy ma swoje przyzwyczajenia. Osobiście, po czasie spędzonym w Gran Turismo 4 nie mogę się przekonać do jazdy na klawiszach (chociaż nie idzie mi najgorzej).

 

Barthezzo, grałeś na DS2 właśnie? Czy może na innym padzie?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...