Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Na padzie ustawiasz skręcanie na lewą gałkę, a gaz/hamulec na prawą.

Barthezzo, grałeś na DS2 właśnie? Czy może na innym padzie?

No ja mam akurat ustawione na odwrót, czyli skręcanie na prawej, a gaz na lewej gałce.

 

Tak, gram na dualshocku 2.

 

Pograłem chwilę w full'a i muszę powiedzieć, że gra jest baaardzo dziwna. Samochody hamujące z prędkości 160km/h w 1 sekundę (wjeżdżając w zakręt za mocno zredukowałem i wrzuciłem wsteczny 0_o), samchodów nie da się wyczuć, w każdy zakręt wchodzą zupełnie inaczej. Jechałem wyścig formuły 3 bodajże i tam to już w ogóle prawa fizyki chyba nie obowiązują... Może się "nawrócę" ale jak narazie gra mnie tylko denerwuje.

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są.

na google wychaczyłem 9.0c z marca tego roku i nawet nie chce się zainstalować, jakiś błąd

 

nie śmiem nawet prosić ale zależy mi żeby pograć na tym demku. może ktoś podać linka do nowego directx/brakującego pliku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bije na głowe Pro Street i Carbona.

 

Toca Race Driver też :) (na przewage TRD działa tylko ogromna ilość otwartych przestrzeni i setki km dróg)

 

Ciekawy system przyznawania punktów (Respeku)

 

Ogólnie gra mi sie bardzo podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toca Race Driver też :) (na przewage TRD działa tylko ogromna ilość otwartych przestrzeni i setki km dróg)

Chyba miales na mysli Test Drive Unlimited (TDU) ? Bo z tego co pamietam to Toca Race Driver to wyscigi na zamknietym torze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miales na mysli Test Drive Unlimited (TDU) ? Bo z tego co pamietam to Toca Race Driver to wyscigi na zamknietym torze :D

Tak dokladnie :) (podobne nazwy :P ) Na początku mialem na myśli Toce ale potem TDU i mi sie pomieszało :)

 

Denerwuje mnie tryb derby, nie moge jakos sie wczuć i rozwalam się co chwilę :/

Edytowane przez myers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie :) (podobne nazwy :P ) Na początku mialem na myśli Toce ale potem TDU i mi sie pomieszało :)

 

Denerwuje mnie tryb derby, nie moge jakos sie wczuć i rozwalam się co chwilę :/

IMO TDU dużo lepsze, ale wcale Grid nie jest zły w porównaniu do NFS to niebo a ziemia, ale jednak wole TDU :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie :) (podobne nazwy :P ) Na początku mialem na myśli Toce ale potem TDU i mi sie pomieszało :)

 

Denerwuje mnie tryb derby, nie moge jakos sie wczuć i rozwalam się co chwilę :/

Też mi Derby sprawiły troche trudności ale po wczuciu się w auto i umiejętnym pokonywaniu driftem zakrętów poszło gładko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie moge jakos sie przekonac. Czy warto inwestowac w dobrego team mate? takcy najlepsi chca 7mln-10mln +75% of winnings

przyznam tez, ze nie bardzo rozumiem jak wyglada zaplata za takiego goscia. Place jednorazowo te 7mln, a jak wyglada ta zaplata od kazdej wygranej? Jestem na etapie ukonczenia USA wszystkich tras jakies 17mln w kieszeni, a moj poczatkowy gosc ze Francji raczej nic nie zarabia.. jedynie od sponsora ktory daje kase pod warunkiem, ze sie ukonczy trase:P No i pytanie czy oplaca sie tych gosci najdrozszych, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na etapie dema

mówiąc krótko - lepsze niz NFS:PS(które było badziewiaste, łupało nieważne gdzie, grafa kiepska, a model jazdy z d...)

jak na demo to całkiem udany produkt wydają, i mimo napisu że nie prezentuje wrażeń z pełnej wersji gry, bardzo przyjemnie się gra, no i ładnie wygląda

szkoda tylko że w demie są 3 trasy...przez co syn mnie męczy na zmiane: Nissan, Fold, beWU...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalatwiaj pelna, bo tras jest na prawde sporo. ;]

Sporo tzn? W sumie mnie to nie interesuje. Nastawiam sie na tylko jeden tryb - drift xD

 

Ale przydało by się więcej samochodów, może będzie jakiś car pack :rolleyes:

Wiecej tzn? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sobie wczoraj obczaiłem Formułę 3. Dla mnie o wiele trudniejsze te wyścigówki od reszty wyścigów.

Nie ma tu miejsca na poślizgi. Źle wejdziesz w zakręt i od razu za to płacisz wycieczką poza tor albo utratą pozycji.

Zawsze podziwiałem kierowców F1. 2 godziny koncentracji w ogromnych przeciążeniach by wejść idealnie w każdy zakręt i mozolna walka o ułamki sekund.

Może tu będzie mniejszy tłok debili na multi :D

Tylko te bolidy trochę zbyt pancerne. Trzeba dobrze trzepnąć by stracić przednie skrzydło. No i nie ma to wpływu na prowadzenie. Wiem, czepiam się ścigałki. Wcalę nie chcę żeby to był symulator ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sobie wczoraj obczaiłem Formułę 3. Dla mnie o wiele trudniejsze te wyścigówki od reszty wyścigów.

Nie ma tu miejsca na poślizgi. Źle wejdziesz w zakręt i od razu za to płacisz wycieczką poza tor albo utratą pozycji.

Zawsze podziwiałem kierowców F1. 2 godziny koncentracji w ogromnych przeciążeniach by wejść idealnie w każdy zakręt i mozolna walka o ułamki sekund.

Może tu będzie mniejszy tłok debili na multi :D

Tylko te bolidy trochę zbyt pancerne. Trzeba dobrze trzepnąć by stracić przednie skrzydło. No i nie ma to wpływu na prowadzenie. Wiem, czepiam się ścigałki. Wcalę nie chcę żeby to był symulator ;)

Mi akurat wyścigi F3 poszły w miare łatwo, duży problem miałem z Le Mans 24h, wszystko było dobrze, dopóki nie jechałem w nocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu sa szybsze na prostej. widac to na dlugich prostych w Le Mans

A przypadkiem nie jedziesz jakims Porsche z klasy GT2, a obstawiaja cie te takie dziwne auta z klasy wyzej??

 

No chyba ze auta te same, no ale ja tam np. nie zauwazylem zeby na prostych mnie jakis Mustang BOSS wyprzedzal jakos specjalnie lepiej, jedynie Camaro Concept bylo wstanie mnie dogonic na prostej i Challenger 2007.

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...