Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

A przypadkiem nie jedziesz jakims Porsche z klasy GT2, a obstawiaja cie te takie dziwne auta z klasy wyzej??

masz na mysli lole? :) chca mnie dmuchnac dziwne aston martiny gdy ja pedze saleenem. oczywiscie ma to miejsce tylko na prostych bo na zakretach zwlaniaja jak baby :D wiec ich odsadzam.

 

fajna sprawa to team i teammate. mam takiego dzapsa co zawsze zajmuje 2 miejsce albo 1 jak ja dam pupy :)

 

ogolnie fajna gierka, tylko to Le Mans co pare wyscigow mnie wkur. tak, wiem, ze moge nie jechac, ale to nie rozwiazanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem w to grać, samochody zachowują się dziwnie na zakrętach, jakbym prowadził jakąś karetę czy coś. Fakt, że to arcade, ale tak skopanego sterowania nie widziałem. Need For Speed 2 i MW pod tym względem wygrywają. Gierka nie jest zła, można pograć ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kierowca Tom Rockford za 180k euro jest genialny - dzieki za porade.

 

te 24h race to strasznie meczace, z poczatku czesto robilem restart race, a tu ktos mi pisze ze mozna cofac czas :D dzieki! zreszta tez mozna zmienic trudnosc tylko na te trase na basic i bez problemow mozna to zrobic - jesli ktos nie chce sie meczyc 1h czasu na jednej trasie Oo

 

@Spylon

jak w wiekszosci gierek do sterowania trzeba sie przezwyczaic, mimo ze wyglada to moze troche strasznie, warto przejsc [:

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofac czas? wtf? :o

 

A ten Le Mans 24h to jest rzeczywiste 24h czy 24h w grze(wiec tak np. 1h czasu rzeczywistego)??

 

Co do sterowania, na klawie bez asyst nie potrafie jezdzic :o, wystarczy ze wylacze i wezme takiego Mustanga, to nim nie dosc ze ledwie ruszam to odrazu tak wywala nim na lewo i prawo ze dziekuje... wole asysty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofac czas? wtf? :o

jak np widzisz ze jedziesz na jakas muke, to wciskasz esc, dajesz instant replay, cofasz do momentu kiedy chcesz wrocic i wciskasz F12 ;) tym sie roznia m.in poziomy trudnosci, na normalu masz chyba 4 takie cofniecia.

 

 

niech ktos mi powie jak zatrudniac kierowcow. bo przeszedlem juz troche wyscigow i nie widze tej opcji nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu by sie chcialo jechac 24h? i to co koniec sezonu. Jedna minuta w grze to niecala sekunda, bo czas na moje oko leci znacznie szybciej, nie wiem czy nawet pół sekundy czyli 24h~12-15minut moze wiecej... Nie mierzylem tego dokladnie wiec strzelam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofac czas? wtf? :o

jak np widzisz ze jedziesz na jakas muke, to wciskasz esc, dajesz instant replay, cofasz do momentu kiedy chcesz wrocic i wciskasz F12 ;)

Po co esc, replay masz pod klawiszem ENTER.

 

 

niech ktos mi powie jak zatrudniac kierowcow. bo przeszedlem juz troche wyscigow i nie widze tej opcji nadal.

Musisz skończyć pierwszą licencję.

 

A ten Le Mans 24h to jest rzeczywiste 24h czy 24h w grze(wiec tak np. 1h czasu rzeczywistego)??

komu by sie chcialo jechac 24h? i to co koniec sezonu.

Le Mans 24h w grze to 24 minuty czasu rzeczywistego. Po 2-3 przejazdach trasę zna się na pamięć i kolejne Le Mans są banalne, a warto je kończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem kiedy próbuje włączyć grę pojawia się klepsydra i za chwile znika nic sie nie dzieje. Co dziwne grid.exe jest w procesach windy. Instalowałem już najnowsze sterowniki FW 175.16 i Directx march2008 nic nie pomogło. Mój sprzęt galaxy 7900gs 256mb, c2d e430,0 2gb ram, windows xp sp2 ,nod32 2.5,outpost firewall 4.0. Może ktoś pomóc? Podobny problem mialem z CMR dirt nie udalo mi sie go rozwiązać

Edytowane przez Tomsx4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w multi mozemy sie scigac w wyscigach ranked/no ranked/private

 

private - to nic innego jak postawienie serwera z haslem (nazwe mozesz podac lub nazwa jest twoj nick - jeszcze sie nie bawilem to nie wiem dokladnie)

 

no i jeszcze mozna grac po LAN jesli by to kogos interesowale :P cos wspanialego na LAN PARTY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo z oszołomami(nie wszyscy tacy bo większość było tzw. wymiataczami) i to też jest jakieś wyzwanie. Nie dać głąbom satysfakcji i wygrać wyścig. Liczy się refleks i trochę taktyki. Rozumiem, że może to czasem zdenerwować ale nie dać ponieść się emocjom i nadrobić kilka pozycji to jest to co tygrysy lubią najbardziej.

 

Pozdrowienia z Międzyzdrojów.

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten temat nie nazywa sie Race Driver Grid ? :blink: (troche sie naszukalem zanim tu trafilem)

 

Nie czytalem calego watku, ale potwierdzam ze ta gra na klawie sux - dopiero na kierownicy po wylaczeniu wszystkich 'wspomagaczy' rozwija skrzydla - jest zaje*sta - nie bawilem sie tak dobrze (albo i lepiej) od czasow NFS:U :razz:

 

Jak kogos interesuje to nagralem filmik z driftu po 30 minutach stycznosci z gra (jestem noob :P)

http://odsiebie.com/pokaz/176356---bf47.html

http://rapidshare.com/files/119873628/grid_alu_noobdrift.avi

http://pl.youtube.com/watch?v=XpIz-qVzYJQ

Pewnie znacznie lepiej jezdzicie, ale calkiem fajnie wygladalo na ripleju wiec uploadowalem - nie jedzcie po mnie ze to czy tamto robie zle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja PB zrobiłem 2:16:57 wiec nie rozumie dlaczego chwalicie sie swoimi czasami. oczywiscie gram na logitechu driving force pro. top1 na swiecie to 2:13 cos tam.

chlopie to zrob mi taki wynik samochodem z dema (mowa o BMW) - moj aktualny rekord tym autem 2:33:98

 

na tej samej planszy, bez zadnego pilowania wyniku pojechalem ponizej 2:20 ale Lambo (z kilkoma stluczkami)

 

 

wiec nastepnym razem, czytaj lub daj screen jak pieknej urody BMW z demka przejechales ta mape w czasie 2:16:57 - bo to nie jest wykonalne (a kilka tygodni jezdzilem ta fura + widzialem inny polskich graczy i jakos nikt nie zszedl nawet do 2:32 a co mowic ponizej 2:20)

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie propo riplejow - czy ja jestem slepy czy nie ma mozliwosci ich zapisania ?

 

I te kilku GB ripleje w cache znikaja po wyscigu/wyjsciu z gry ? (nawet nie wiedzialem, ze gra je tworzy na C:\)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cache to cache - powinno samo sie usuwac ... a skoro nie znikaja to nie rozumiem dlaczego nie zrobili opcji zapisywania ripleji (myslalem ze to sie nigdzie nie zapisuje tylko odtwarza z pamieci ostatni wyscig)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten folder jest czysciutki. wiec nawet nie wiem czy tam sie cos pojawialo i znikalo :)

W pracy nie moglem sprawdzic ... tak jak u pigipon'a u mnie ten folder jest pusty :) (vista 32bit) Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...