Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, z drugiej jednak strony to rozwałka w tej grze stanowi niezły fun. btw. jak to wygląda w full'u, bo w demku pełno jest błędów typu przenikające tekstury przy zderzeniu aut, do tego brak możliwości dowolnego obracania kamery na powtórkach. Coś się zmieniło w pełnej wersji pod tym względem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy wy również macie problem z wyłączenie blura?? To znaczy u mnie w opcjach jest na "off" ale w grze i tak jest załączony, porównuje to do dema w którym da się to wyłączyć więc grafika nie jest taka rozmyta. Z rozdzielczością też coś jest skopane. W demie niema problemu żeby ustawić 1280/1024 a w pełniej nie chce jej załapać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy wy również macie problem z wyłączenie blura?? To znaczy u mnie w opcjach jest na "off" ale w grze i tak jest załączony, porównuje to do dema w którym da się to wyłączyć więc grafika nie jest taka rozmyta. Z rozdzielczością też coś jest skopane. W demie niema problemu żeby ustawić 1280/1024 a w pełniej nie chce jej załapać.

 

Pozdrawiam

Zobacz na pierwszej stronie jest FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas ustawka? Juz mnie troche denerwuje jazda z osobnikami rozwalajacymi sie po calej drodze, przy okazji rozwalajac innych.

Ja bardzo chętnie :wink: (drift battle)

 

Wczoraj pierwszy raz pogralem sobie w Grid'a po necie i nie bylo tak zle jak opisujesz - moze dlatego ze wybralem drift battle, a jest to raczej trudne dla takich 'osobników' (byly jedynie 2 servery). Kazdy bardzo uwazal - wlasciwie to ja jednego lekko puknalem wchodzac bokiem w zakret na 'dlugim' recznym :P (lubie grac z kabiny wiec go nie widzialem z prawej strony)

Fajnie sie smiga obok siebie driftujac i uwazajac zeby na nikogo nie wpasc - szkoda jedynie ze nie ma riplejow, bo 4 samochody driftujace jeden z drugim musialyby fajnie wygladac :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez od wczoraj zaczalem z kolega pogrywac po sieci. W malych roomach nie jest zle ale jak sie jest w pokoju z 11 innymi osobami to masarka.

Jadac z pierwszej pozycji wszyscy wjezdzaja ci w dupe bo chyba 3/4 osob nie zna tras i/lub mysli ze graja w nfs pro street gdzie sie jezdzi od bandy do bandy.

Jak sie jedzie z ostatniego miejsca to jest znacznie lepiej bo na starcie najlepiej zostac troche z tylu do pierwszego zakretu i mamy gwarantowane ze 6 z 11 osob wyleci albo zostanie zmasakrowanych. Pozniej na nastepnych okrazeniach slalom gigant miedzy wrakami.

 

Szczerze mowiac to umiejetnosci innych osob nie stoja na wysokim poziomie. Wystarczy nie wypasc z trasy i miejsce w pierwszej trojce jak w banku.

 

Na demolition derby za to sa jaja jak berety. :D

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez od wczoraj zaczalem z kolega pogrywac po sieci. W malych roomach nie jest zle ale jak sie jest w pokoju z 11 innymi osobami to masarka.

Jadac z pierwszej pozycji wszyscy wjezdzaja ci w dupe bo chyba 3/4 osob nie zna tras i/lub mysli ze graja w nfs pro street gdzie sie jezdzi od bandy do bandy.

Hehe wiem cos o tym bo jakos zawsze zaczynam z pierwszego miejsca (w pierwszym wyscigu ofc) - chyba gra ustawia ludzi wg. nickow, a ja mam na 'A' :>

 

Co do demolition to nie gralem jeszcze, ale wolnym czasie sproboje - w zasadzie to nawet nie gralem w singla poza cwiczeniem driftow, a potem to juz tylko w multi :P

 

Ps. Pewnie juz gdzies bylo w topicu: co zrobic zeby odblokowac wiecej furek w multi ? Wyscigi ranked ?

I druga sprawa to nie moge znalesc zadnego 'profilu' w multi czy czegos takiego, zeby zobaczyc swoje wyniki (musze choc 1 ranked przejechac ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Tak wlasnie wygladaja tutaj wyscigi. Pare szykan i agrafek i juz ludzie sie gubia.

 

Co do demolition derby to mozna sie wyzyc bo tutaj nikt ci nie powie, ze wjechales komus w kufer i zepchnales go z trasy.

Tylko trafiaja sie pacjenci co jada pod prad albo czaja sie na jednym kawalku trasy i wjezdzaja ci w bok.

 

Co do startu to pierwszy wyscig nie mam pojecia jak jest dobierany ale wydaje mi sie ze wg kolejnosci wejscia do pokoju.

Pozniej zazwyczaj musze jechac z konca. Przed chwila gralem i 3 kolesi zaczelo sie taranowac na prostej jeden wykrecil baczka i wjechal w poprzek na sam srodek toru a przez caly ten dym nic nie bylo widac. Przed nie prawe kolo poszlo sie kochac i auto samo zaczelo robic kola w prawo.

Ciezko przez to bydlo sie przebic ale jak sie jest juz na 1 czy 2 miejscu to problem z glowy i mozna jechac swoje.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Rockford nie chce sie przyłączyć do mojego zespołu, co trzeba zrobic żeby sie zgodzil?

 

Pozdrawiam

Olej go, i tak w w większości wyścigów będzie lamił a w pozostałych przeszkadzał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest panowie, wszyscy drą opony na multi a tu tak cicho. Trzeba zorganicować jakąś ligę czu cuś. Albo chociaż czasówki na trasach śrubować.

Myślę, że to dlatego że gra pojawi się w sklepach za 8 dni.. No ale mogę się mylić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w grze gra raz zwalnia to przyśpiesza w krótkich momentach. Nie dzieje się zawsze ale co jakiś czas, tak jakby gra lagowała (w single player też to występuje). Gra wywala mnie też co jakiś czas do pulpitu a punkty które uzbierałem do rangkingu resetują się mimo tego że poprawnie podaje ile wyścigów rozegrałem.

 

Tom Rocford to najlepszy TeamMate - Dzięki niemu można zarobić 2 razy więcej kasy. A czy on przeszkadza? no jak ktoś nie umie jeździć to faktycznie może stanowić konkurencje. Dla mnie to on jest kumplem do nabijania kasy.

 

P.S Gra miała premierę 30 maja a że w Polsce jeszcze jej nie wydali to nie mój problem. Jeśli wydadzą ją tak jak wydaje gry CD-Project czyli kartonowa obwoluta, jakiś dodatek czyli jak każda gra CD-Projectu to kupię na 100% Polską wersję. Jeśli będzie to gra w boxie ala gry EA to ja dziękuję. Mam pewne oczekiwania co do Polskiego rynku. Widzę że Cenega też zaczęła się cofać i wydali Assassina którego chciałem kupić a tu patrzę wydanie ala EA więc podziękowałem. Teraz kupuję jedynie gry CD-Projectu. Także gra miała premierę światową 30 maja a że ja mieszkam na świecie to już ją mam :)

 

P.S Jeśli znajdą się jacyś obrońcy moralności to niech mi zrobią zdjęcie ze swoimi oryginałami a ja pokaże swoje a nie robią z siebie papierowego tygrysa.

 

I proszę nie robić OT, ja tak przy okazji to napisałem :)

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też w grze gra raz zwalnia to przyśpiesza w krótkich momentach. Nie dzieje się zawsze ale co jakiś czas, tak jakby gra lagowała (w single player też to występuje).Gra wywala mnie też co jakiś czas do pulpitu a punkty które uzbierałem do rangkingu resetują się mimo tego że poprawnie podaje ile wyścigów rozegrałem.

MI w demie też dziwnie zwalniała nawet na SP. Np w San Francisco na zakrecie przed wjazdem pod góre. FPS nie spadał tylko gra zwalniał jakby był lag dosłownie. W pełnej też sie to zdarza ? Troche lipnie ale da sie przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę tego Le Mans. Trasę mam obczajoną, ale ne mogę wygrać. Wziąłem sobie tego Nissana, niby miał być ździebko szybszy, a na prostej jadę rozpędzony max 405KMPH i wyprzedza mnie ten drugi wynalazek. I ta całkem żwawo. To ile on jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy w jakiej klasie jedziesz. Le mans nie wygrasz w ogolnej klasyfikacji jak nie jedziesz namocniejsza klasa, ktore jest chyba lmp1 czy cos w tym stylu.

Jak jedziesz nizsza klasa to musisz tylko wygrac z autami w swojej klasie.

 

Ja tam w tym le mans nie czaje tych szybkich zakretow i tam zawsze sporo trace. W sumie to w singlu mam 17 sezonow a tylko 3 razy le mans jechalem bo to zbyt frustrujace. Tylko, ze pozniej w singlu jak sa wyscigi prototypow, ktore w ogole nie chca skrecac to jest masakra.

 

Co do ogolnej trudnosci to gram na normalu i 'normalni' kierowcy nie sa az tacy trudni. Dopiero jak sa jakies zawody na licencji A czy na globalu i jest na nich team ravenwest... ich chyba obowiazuja inne prawa fizyki. Tym samym autem tym samym torem jazdy mam wrazenie, ze oni w zakrety wchodza duzo szybciej. Na prostej tym samym autem wyprzedzaja mnie jak bym ja hamulec wciskal. Do tego oni non stop z pierwszej pozycji jada a ja z tylu wiec zanim sie przebije przez te 10 czy 11 aut to oni maja juz spora przewage.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwolnień, u mnie pomogła zmiana sterowników na 175.80 od Sidebanda win Vista, pod XP nie sprawdzałem.

Ja mam 175.16 na vista 32bit i nic takiego nie zaobserwowałem - chyba, że w driftach te zwolnienia u was tez nie wystepuja ?

Moze to kwestia proca ? Grajac w grida mam wszystkie 4 rdzenie obciazone, lacznie ze skokami do ~50% w 3 i 4, ale nigdy nie widzialem 100% jednego rdzenia, a jak u was ? (u tych co zwalnia)

 

@MariuszDW - to kph czy mph ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech ci będzie, że kph Cokolwiek to znaczy ;)

 

No ja wiem z tymi klasami. Pomijałem te wyścigi, a teraz się porwałem na prototypy (powyżej 6mln). A z tymi zakrętami to racja, że niesamowicie przeciwnicy wchodzą. A myślałem, że F3 jest trudna, ale tam bez problemów wygrywam.

 

Ja dopiero 8 sezon :)

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...