Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Do tego można wpisać dowolną wartość FPS.

 

Swoją drogą skoro Fraps limituje ilość renderowanych klatek podczas nagrywania, to nie da się zrobić jakiegoś normalnego frame limitera do gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wystarczy poszukać chwilę i już masz frapsa 2.8.2 nie scrackowanego (niemożliwe, nie ? ;-) ) w pełnej wersji, z legalnej strony ;-) tylko nie wiem, która wersja jest najlepsza, najmniej spowalnia...

 

edit: faktycznie :-P http://www.idg.pl/ftp/pc_13014/Fraps.2.8.2.html aj tak myślałem, że tak to odbierzesz, ale nie koniecznie był taki zamiar ;-) pozdro

Edytowane przez kronox55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niektórymi programami już tak jest, że na początku są darmowe a potem komercja, ale nie ma co się dziwić, trzeba zarabiać :) Problemem jest to że te starsze wersje (przeważnie) są słabe jakościową i spowalniają bardziej gre niż ich nowsze odpowiedniki.

 

PS. Nietrzeba się tak odrazu afiszować :razz: Mogłeś przy okazji podać linka do tej pełnej wersji :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo grania na klawiaturze i wypadania na bandy aby sobie ulżyć muszę to napisać "Nienawidzę jeździć Koenigsegg-iem !!" No ulżyło mi :P Reszta aut to dla mnie pikuś w porównaniu z wymienionym ten to dopiero ma tendencje do "tańczenia jak młoda baletnica" ;) Przeszedłem całą grę (jak nigdy) bardzo fajna zabawa, i co ciekawe mój ulubiony wyścig to "24h Le Mans" za pomocą Audi R10 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deadzone ustaw po 25% na obu analogach (albo wyżej, to już zależy od Ciebie) - inaczej nie potrafiłem opanować samochodu, teraz jest lepiej.

Chociaż i tak model jazdy jest dla mnie nie do opanowania :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kurde wolałbym na analogach pojeździć ale tego ustawić nie moge... No i w sumie dużo trudniej sie jeździ. Ta gra ssie jeżeli sie jeździ z all on :|. Z all off (nie licząc hebli) jeździ sie fajnie bo trzeba być czujnym ale na klawie przy niektórych furach sie po prostu nie da... A nawet jak sie da to zakręty wzięte na drifcie w turning cars wyglądają mało realnie... Pobawię sie padem bo gra nawet na Extreme z all on staje sie nudna i banalna wręcz momentami (człowiek może tak ścinać zakręty ze aż głowa boli - bez żadnej konsekwencji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kurde wolałbym na analogach pojeździć ale tego ustawić nie moge... No i w sumie dużo trudniej sie jeździ. Ta gra ssie jeżeli sie jeździ z all on :|. Z all off (nie licząc hebli) jeździ sie fajnie bo trzeba być czujnym ale na klawie przy niektórych furach sie po prostu nie da... A nawet jak sie da to zakręty wzięte na drifcie w turning cars wyglądają mało realnie... Pobawię sie padem bo gra nawet na Extreme z all on staje sie nudna i banalna wręcz momentami (człowiek może tak ścinać zakręty ze aż głowa boli - bez żadnej konsekwencji).

Zawsze możesz spróbować z najwyższym poziomem trudności NINJA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bez jaj co tutaj miażdżyc ? ;) Naprawdę nie wygrywacie wyścigów na Extreme z all/on ? Z all on to przecież ścinka zakrętów jest nie trza hamować prawie w ogole bo podsterowności nie ma. Mogli to jakoś zbilansować - mnie najbardziej denerwuje start na klawie z all off i to że komp na extreme w szybkich wyścigach (np Spa i Le mans) też nie hamuje przed zakrętami. Na wolnych to nie ma problemu (np muscle i SF to jest to imo ale turning czy ten wysicg NSX'em w JPN to jest porażka - komp ewidentnie nie hamuje przed zakrętami jakby miał all/on :lol2:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliło ci się z nadsterownością :wink: chyba , że jeżdzisz przednionapędowcem.

Nie ;). Chodzi mi od podsterowność czyli przód ucieka. Jak sie dobrze nie wyhamuje to wtedy nie da sie wejsc w zakret i kończy sie na bandzie. Jak sie włączy understeer assist to można ryć zakręty jak sie chce i nie trza nawet odpowiednio hamować bo najwyżej nam lekko tył ucieknie ale nie tak aby bączka zrobić ;).

 

A i btw: też macie "krawędzie" cieni takie popstrzone ? I czy u was trasa w japoni (co jest w nocy i mokra nawieżchnia) też ma bardzo słabej jakości odbicia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JROX

 

bo sie wszystko w moich dokumentach zapisuje :/

Taa mądry się znalazł :?

Zaraz po skończeniu gry, skopiowałem save'y, a jak znów włączyłem gre to nie miałem 1,5 sezonu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patched do wersji 1.1 i na padzie Manta MM-817 wibracji dalej brak, do tego sam model jazdy wydaje mi sie teraz bardziej sztywny, dajacy mniej frajdy i... gorszy.

 

Pisaliscie wczesniej ze kiepsko smiga sie formulkami, jak dla mnie to wlasnie one byly najlepsze, z cala reszta mialem problemy :)

 

Zamowilem nowy pad : xbox 360 wersja dla PC, ktos tam wczesniej pisal ze na nim gra - mam nadzieje, ze sa wibracje ?!? (Vista 64)

 

Stracilem przez przypadek savy i musze grac od nowa, ale z tym wstrzymam sie do odebrania nowego padzika hehe :)

 

Pozdrowki

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam rumblePad 2 bezprzewodowy od logiego i działa całkiem przyjemnie. żeby menu działało na padzie wystarczy wejść w profliler zrobić nowy profil i przypisać strzaki za np przycisk ze strzałkami, a enter i esc pod przyciski z gałkami (ja tak mam). co do wibratora - działa ;)

 

powiedzcie mi lepiej czy na e6300 @3.4 i 8800gts 320 mb da rade płynnie pograć w rozdziałce 1920x1200 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A ja mam pytanie z innej beczki - czy można gdzieś kupić plakat z tej gry ? Najlepiej taki duży 90cmx70cm - nigdzie nie mogę znaleźć. Jeśli ktoś wiem gdzie mogę taki dostać to będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...