Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak przeczytalem w tym watku ze gra jest gorsza od Pro street omijalem ja szerokim lukiem, ale ze w pro streeta juz pogralem ( o dziwo nawet sie wkrecilem)postanowilem siegnac po Grida i zwariowalem...gra jest cudna i przypominama mi gran tourismo 1 w ktorego pocinalem jeszcze na szaraku(licencje itd.) oprawa muzyczna i graficzna szyta jak na miare o porownanie menu w Grid i Pro street nie ma sie c nawet co kusic. bardzo przyjemne rozczarowanie bo znowu czuje klimat w scigałce. Dlaczego tytuł tego tematu jest taki co by go nie znalezc ?

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powie mi ktoś czego dokładnie tyczy się "percent of winnings" przy zatrudnianiu teammate'a? Ten procent bierze się z tego co on dostanie za ukończenie wyścigu/podium, i on tyle dostaje a reszta idzie dla nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak przeczytalem w tym watku ze gra jest gorsza od Pro street omijalem ja szerokim lukiem, ale ze w pro streeta juz pogralem ( o dziwo nawet sie wkrecilem)postanowilem siegnac po Grida i zwariowalem...gra jest cudna i przypominama mi gran tourismo 1 w ktorego pocinalem jeszcze na szaraku(licencje itd.) oprawa muzyczna i graficzna szyta jak na miare o porownanie menu w Grid i Pro street nie ma sie c nawet co kusic. bardzo przyjemne rozczarowanie bo znowu czuje klimat w scigałce. Dlaczego tytuł tego tematu jest taki co by go nie znalezc ?

pro street moze czyscic buty gridowi :lol2: sprobuj multi, tam sie dopiero zabawa zaczyna :D

 

moze jakas liga ppc? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś czego dokładnie tyczy się "percent of winnings" przy zatrudnianiu teammate'a? Ten procent bierze się z tego co on dostanie za ukończenie wyścigu/podium, i on tyle dostaje a reszta idzie dla nas?

To jest procent z tego, co wygra. Tzn. jeśli zarobi x kasy, to jeśli pisze 25% pow, to 25% jest jego, a 75% nasze.

 

Ja na początek zatrudniłem japońca :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Driftem. W mojej Toyocie Corolli przy wielu wciśnięciach hamulca ręcznego (co lubię robić podczas Driftu) koła się blokują. Jest na to rada ? Nowy samochód jest rozwiązaniem ?

 

 

Made in Japan normalnie cholera ;f

Niezły z niego koleś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem z tą grą.

Otóż co jakiś czas (20-30s) na krótką chwilę gra przycina się, w sam raz aby wypaść z toru. Zmiana ustawień w żaden sposób tego nie pomaga.

Ponoć najnowszy patch miał to rozwiązać, ale coś nie za bardzo - dalej to jest.

Może jest na to jakieś rozwiązanie ??

Co ciekawe, u brata na słabszym kompie (karta to chyba któraś z 7800) nie było tego problemu - znudziła mu się i mi pożyczył ......

 

P.S.

Problem chyba rozwiązany - synchronizacja pozioma włączona ....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dzis dziwna akcje... Na koniec sezonu zawsze jest la mans (czy jakos tak). Jako ze to juz moj 14 sezon to audi siedzi, ale nie o tym chcialem napisac. Od samego poczatku co jakis czas gra mi zwalniala, fps z ~50 spadal <20! ale wyjscie do pulpitu (alt+tab) pomagalo i normalny fps wracal. Jak na zlosc na sam koniec wyscigu, jakas minute do konca, fps spadl do 1-2fps!! i juz nie pomagalo wyjscie na pulpit.

Gra bez patchy, vista sp1, stery 175.19 (8800gs) reszta kompa z podpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Jestem już bardzo wysoko jeśli chodzi o wyścigi, które jeżdzę (ten rządek tuż pod Global). Moim partnerem jest Eiji Matzuke (wybrany na początku gry jako jeden z trzech). No i już w tym rządku jego jazda nie pozwala mi na to, by mój team wygrał klasyfikację zespołową - nawet w Japonii (choć nie na Pro Tuned, które są jego specjalnością).

 

Czy warto zmieniać partnera ? Ten mój obecny bierze dla siebie tylko 25% kasy. Czy zyskałbym na wymianie ? Jeśli tak, to kogo ?

 

PS. Jeszcze jedno. Mam Courage LC70 (klasa LMP1) i mam dużo kasy. Warto jest kupować najdroższego Audi ? Różnica będzie widoczna ? Na torze czuję, że tamte Audiki sa mocniejsze...

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miguel707. Mialem juz kilku teammate'ow i stwierdzam, ze w pozniejszych etapach gry warto sie pokusic o zmiane skladu zepolu. Na chwile obecna mam Włocha, Luca Batovani (czy jakos tak). Grajac na poziomie Serious (czasem przy driftach i Touring Carach na Savage) na klawiaturze zdarza mi sie zebrac od niego ciezkie baty. Zespolowe wygranie eventu w drabince Global zazwyczaj nie stanowi duzego poroblemu.

 

Co do Audi R10 TDI to nawet nie ma sie co zastanawiac, zdecydowanie warto. Roznca pomiedzy LMP1 i LMP2 jest spora a do tego Audi to IMO najfajniejsiejsze auto w grze. No, moze na rowni z Dallara F3. I Skyline'm. A jeszcze BMW 320si uwielbiam. I jeszcze... a zreszta... nienawidze tylko Koenigsegg'a ;)

 

BTW. Wygral ktos ostatni wyscig z Ravenwestami (ten po lidze Global) Koenigsegg'iem wlasnie? Z tego co pamietam mozna tam jechac tylko na poziomie Extreme. A to auto w ogole nie jezdzi... :/

 

No i uprzejmie prosze o zmiane tytulu topica na wlasciwa nazwe gry. Tylko przypadkiem udalo mi sie tu trafic :/

Edytowane przez plastic11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu tego posta mój Eiji Matzuke nagle zaczął jeździć lepiej (ja na 1 miejscu, a on rejon 3-4) i tak znowu wygrywam jako team... Courage LC70, to też LMP1, lecz i tak kupiłem tego Audi - i nie żałuję - prędkość maksymalna jest znacznie większa, niż by na to "kropki" wskazywały.

 

Ja sam jeżdzę na joypadzie Logitech ChillStream PS3 Black - w Drifcie spokojnie można jeździć na Extreme ;). Oczywiście każdy wyścig jadę na manualnej skrzyni biegów (to jeszcze nawyk za czasów pierwszego Gran Turismo na PSX...).

 

Również proszę o zmianę tytułu wątku na właściwy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobowalem driftu na Exreme na klawiaturze i... no problem :]

no i poradzilem sobie z ostatnim wyscigiem w grze. po oswieniu i wyrwaniu wszystkich wlosow z nerwow postanowilem przestac walczyc uczciwie i wbilem McKane'a w sciane przy 300kph ;) zaliczyl krytycznego dzwona, natomiast moj Koenigsegg w tym starciu stracil duzo masy wlasnej (chyba wszystkie blachy odpadly) a wszystkie podzespoly (silnik, skrzynia, zawieszenie, kola itd) zniszczone do 'czerwonego' stopnia :) dotoczylem sie do mety z czasami okrazenia 4:30 zamiast 2:30 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że ciężko jest wygrać ostatni wyścig, ja musiałem się posiłkować małym cheatem, ominąłem dwa zakręty po piasku (lewy do prawego pod górę) zaraz za startem i pierwszym prawym.Wyrobiłem sobie jakąś 2-3 sekundową przewagę tym sposobem, a potem trzeba było ciągle oglądać się za siebie z której strony McKane próbuje mnie wyminąć i zajeżdżałem mu drogę. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... jasne... osobiscie nie mam nic przeciwko temu, zeby inni ludzie mieli odmienna opinie, pod warunkiem, ze nie jest od bledna ;)

oczywiscie, mozna sie rozwalic w pierwszym zakrecie. a w Tomb Raider mozna zginac spadajac w pierwsza przepasc. a w Quake mozna zginac od pierwszej rakiety. a w Guitar Hero III nawet na 'Hit Me With Your Best Shot' na Easy mozna spartolic. pod warunkiem, ze sie czlowiek postara. polecam na nastepny raz uzywac hamulcow przed zakretami, i to nie recznego. a tak w ogole to model zniszczen wcale nie jest jakis superrealisyczny. w rzeczywistosci otarcie sie o bande one-seat'erem w wiekszosci przypadkow powinno konczyc sie przebita opona. ze zwiru nie powinno dac sie wyjechac. touring car'y sa zbyt wytrzymale. itp, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest do bani, glownym winowajca jest system zniszczen, niestety w takich grach az takiego realizmu nie moze byc (mozna zakonczyc wyscig nawet na pierwszym zakrecie).

Odkladam gre na polke z napisem gniot.

Jak się nie potrafi jeździć - to nic dziwnego, to nie NFS.

 

Mam następujący problem - spełniam wymagania gry w 100% [żadnego cięcia na fullach] - jednakże całość ładuje się strasznie wolno... Mówię tu nie tylko o rozgrywkach singleplayer [w których mnie to osobiście nie przeszkadza] ale o trybie multi - w którym gracze z 'wolniejszymi' pecetami znajdują się szybciej na starcie aniżeli ja, w czym tkwi problem i jak go naprawić?

 

[trochę to irytujące jak ktoś musi na Ciebie czekać kilkanaście sek - a ty potem dostajesz kicka za spowalnianie gry / ładowania...]

Edytowane przez wyyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pewien problem...3 dni temu zakupiłem kierownicę Logitech Driving Force EX, wszystko podłączyłem jak trzeba, zainstalowałem sterowniki, sprawdziłem z inną grą i działa jak najbardziej cacy :) Jednak mam jeden problem z Gridem - gdzie można ustawić tryb kierownicy w tej grze? Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji w menu, gdzie można ustawić grę na kierownicy... Mam nadzieję, że będziecie potrafili mi pomóc! :)

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka piłka na teammate - David Dempsey (ok. 8,7 mln + 50%, ok. 55 miejsca), czy David Cooper (ok. 2 mln + 40% 2 miejsce) ?

 

PS. Wziąłem Coopera.

 

 

PS2. Właśnie przeszedłem GRIDa. Ostatniego przeciwnika rozwaliłem na bandzie na najdłuższej prostej. Później 2 okrążenia samemu - mocno uszkodzonym samochodem :D - najlepszy czas okrążenia, to było 4:02... Samochód po prostu ciągle skręcał w lewo.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Panowie mam taki problem: rozmyte , niewyraźne napisy , reklamy na samochodach! Zaznaczę że wszystko inne super wygląda.

Mam wszystko na maxa ustawione ,Patch 1.2. Taki sprzęt : monitor 24" 1920x1200,

grafika palit 4870 , xenon e3110 oc 4.00 GHz,

Co może być :sad: ? Proszę fotkę: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/933122f64a3b694b.html

 

 

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...