Skocz do zawartości
DziubekR1

Galaxy Nforce 650i Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nie znalazlem tu tematu o tej plycie, to zakladam nowy, bo chce sie czegos o niej dowiedziec. Jak tam Panowie, ma ktos to moze ?? Wyglada to idetnyko jak EVGA http://kdo.pl/product_info.php/products_id/15328 , a cena nizsza. Brac, nie brac ? Bo choruje na Intela od jakiegos czasu.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze nie znalazlem tu tematu o tej plycie, to zakladam nowy, bo chce sie czegos o niej dowiedziec. Jak tam Panowie, ma ktos to moze ?? Wyglada to idetnyko jak EVGA http://kdo.pl/product_info.php/products_id/15328 , a cena nizsza. Brac, nie brac ? Bo choruje na Intela od jakiegos czasu.

Gorsza strefa zasilania, a dyskusja o niej toczy(ła) się w temacie evga na 650.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w temacie o Evga bylo sporo sytuacji gdy mobo padla, problemy z OC (moze nowe biosy pomogly), male napiecie na memy (2.1...) - jakies 3 miechy temu chcialem ja kupic ale wycofalem sie z tego pomyslu po lekturze tematu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie mam okazje kupic teraz tego EVGA w niezlej cenie, ale sie zastanawiam. Najwazniejsze pytanie, to ile Vmem mozna na Galaxy dac ??

 

EDIT:

 

No i czy jest wogole jakas alternatywa w cenie 300zl, bo tyle mam na plyte. Zeby OC jakies bylo :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie - może tak na temat? Ludzie maja ECS i nie narzekaja - o czym to świadczy?

Człowiek odpowiada na temat alternatywy (patrz parę postów wześniej). Z IP35-E też ludzie raczej nie byli jakoś super zadowoleni (ci co mają jakieś porównanie). Tanie płyty tak po prostu mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy zdaje się bierze za sprzedaż referencyjnych konstrukcji nVidii. Ostatnio widziałem też płyte na chipsecie 680i SLI LT też od Galaxy za mniej niż 600 zł. W porównaniu do EVGA to konkurencyjna cena. A z płytą to może być tak samo jak z kartami graficznymi 8800GTS/GTX/Ultra - wszystkie są referencyjne, tylko jedne tańsze, inne droższe. Zwykle różnią się naklejką, warunkami gwarancji, dodatkami itp. Tutaj jest identycznie, płyta jest tańsza bo to Galaxy i jest okrojona z wyposażenia, bo w standardzie w EVGA są bardzo dobrej jakości kable - okrągłe ATA i FDD, 2x SATA (nie taki zwykły, tylko taki z zatrzaskami) i przejściówka Molex -> SATA. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=226987088 - tutaj widać co jest w standardzie. Jakby to podliczyć wszystko, to cena będzie niższa. Wiadomo - nie wszyscy potrzebują, ale dla mnie np. okrągłe kable w EVGA to są przydatne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak ? Niech ktos cos napisze wiecej o jakis problemach ewentualnie gdzie mozna o tym poczytac ? Bo szukam jakiejs dobrej i stabilnej plyty bez restartow biosu po zimnym starcie jak to ma miejsce w wielu mobosach na p35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięto mi pierwszy temat, a tego nie widziałem. A więc:

 

Płytka nie odczytuje mi temperatury na NB. Nie jest ona odczytywana w żadnym z programów (Everest i pochodne) oraz w Biosie. Bios 'niby' zaktualizowany (wgrałem najnowszą wersję ze strony Galaxy, ale jest różnica oznaczeń; mimo to, cpuz pokazuje nową datę biosu), system czysty, sterowniki prosto ze strony nVidii. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...