Skocz do zawartości
qwaqwa

Kingston Ddr=ddr2? Prosze O Komentarz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jest taki mały rozstrzał cenowy pomiędzy tymi dwiema pamięciami?

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=KINGSTON+1024DDR+400

 

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=KINGSTON+1GB+DDR2800

 

Składając swój zestaw pół roku temu wybrałem jakieś kości OEM DDR2....dowiadując sie co oznacza skrót OEM...tak,tak nie wiedziałem, poprosiłem sprzedawce o wymiane tych kości na inne no i zrobił to......szczerze mówiąc jego zadaniem było tylko zmieścić sie w określonym przedziale cenowym. Wymienił moje niedoszłe OEMy na kości w liczbie dwoch które można zobaczyć w pierwszym linku.

 

Planuje w przyszłości wymienić te kości na 2 GB min. na DDR2(co chyba jest standardem) ze wskazaniem na Dual

No i żeby nie popełnić błędów zaczynam co nieco czytać.

 

Do rzeczy

 

Dlaczego cena najdroższego DDR2 Kingstona ( z oferty Prolienu) jest tylko o 10 zl wyższa ?

Czy rzeczywiście kości które nabyłem mają porównywalną wydajność?

Czy to świadczy o tym ze Kingston słabo się "ceni" (tylko mi nie piszczcie ze sie "przecenia")

 

Myślenie nad tym zajmie mi troche czasu bo ledwo go znalazlem na napisanie tematu, także proszę o komentarz

Edytowane przez qwaqwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee. Nie rozumiem. Masz teraz DDR, czy DDR2?

 

DDR2 sa tansze od DDR, poniewaz sa tansze w produkcji. Do tego z tego co wiem DDR juz nie produkuja : ] Ale i tak ceny sie wyrownuja. Jeszcze niedawno za 1GB DDR trzeba bylo zaplacic 220zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra qwaqwa uczymy się pisać posty... Mało czasu miałeś, ale jakąś poprawną formę mógłbyś zachować - jedyne czego można się dowiedzieć na pierwszy rzut oka z twojego posta to to, że masz Kingston 1GB... Tyle że w linku masz DDR a w poście piszesz o DDR2... Może jakaś decyzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra qwaqwa uczymy się pisać posty... Mało czasu miałeś, ale jakąś poprawną formę mógłbyś zachować - jedyne czego można się dowiedzieć na pierwszy rzut oka z twojego posta to to, że masz Kingston 1GB... Tyle że w linku masz DDR a w poście piszesz o DDR2... Może jakaś decyzja...

 

 

hmm czyli te pytania są zbyt trudne do zrozumienia? to dodam dopisek special for you

 

 

Dlaczego cena najdroższego DDR2 Kingstona ( z oferty Prolienu) jest tylko o 10 zl wyższa ? - od wskazanego w pierwszym linku

Czy rzeczywiście kości które nabyłem mają porównywalną wydajność? - wzgledem tych o 10 zl droższych czyli > patrz link 2

Czy to świadczy o tym ze Kingston słabo się "ceni" (tylko mi nie piszczcie ze sie "przecenia") - chodzi mi o skomentowanie różnicy tych dwóch KWOT

Edytowane przez qwaqwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty do cholery chcesz porownywac? DDR i DDR2? :|

Cytuje siebie i MaSell'a...

 

Eee. Nie rozumiem. Masz teraz DDR, czy DDR2?

 

DDR2 sa tansze od DDR, poniewaz sa tansze w produkcji. Do tego z tego co wiem DDR juz nie produkuja : ] Ale i tak ceny sie wyrownuja. Jeszcze niedawno za 1GB DDR trzeba bylo zaplacic 220zl.

 

DDR1 sa po prostu droższe od DDR2, ot całą filozofia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...