Skocz do zawartości
jackis

Co Sądzicie O Aristo 1700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam straszny dylemat zastanawiam się nad kupnem Aristo 1700. Cena przystępna do otrzymanej konfiguracji. Zastanawiam się jak sprawuje się powyższy laptopik w praktyce, bo wyposażenie ma wystarczające aby można było sobie pograć w całkiem nowe gierki. Proszę o opinie ewentualnych użytkowników tego laptopa. Oczywiście wszyscy którzy obcują za uznanymi firmami odradzają mi ten zakup. A ja niestety za takie pieniądze ok 3600 nie kupię markowego laptopa w takiej konfiguracji. Proszę o opinie. Czy warto się skusić na taki sprzęcik a tu daję linkhttp://notebooki.pl/notebook/pokaz/11526/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam straszny dylemat zastanawiam się nad kupnem Aristo 1700. Cena przystępna do otrzymanej konfiguracji. Zastanawiam się jak sprawuje się powyższy laptopik w praktyce, bo wyposażenie ma wystarczające aby można było sobie pograć w całkiem nowe gierki. Proszę o opinie ewentualnych użytkowników tego laptopa. Oczywiście wszyscy którzy obcują za uznanymi firmami odradzają mi ten zakup. A ja niestety za takie pieniądze ok 3600 nie kupię markowego laptopa w takiej konfiguracji. Proszę o opinie. Czy warto się skusić na taki sprzęcik a tu daję linkhttp://notebooki.pl/notebook/pokaz/11526/

nom za tą kase fajny sprzecik...ale ja bym wrzuciu nie kupil Aristo.

 

ps - niewlasciwe miejsce do pytania o takie rzeczy - nie ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem Aristo, nie odbiega nic od Znanych marek laptopów, bardzo fajna obudowa, miałem ok 2 lata, potem sprzedałem, w stanie idealnym, ja polecam, bo ktoś kto sie wypowiada że złe , blee, itp a nie miał nigdy w ręce to poco tu pisze ?. I cena jest kusząca jak na takie notebooki.

Edytowane przez modman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem Aristo, nie odbiega nic od Znanych marek laptopów, bardzo fajna obudowa, miałem ok 2 lata, potem sprzedałem, w stanie idealnym, ja polecam, bo ktoś kto sie wypowiada że złe , blee, itp a nie miał nigdy w ręce to poco tu pisze ?. I cena jest kusząca jak na takie notebooki.

Skąd możesz wiedzieć czy miał taki noteebok czy nawet może ma .... Nie podwazaj wypowiedzi innych. Twoja odpowiedź powinna być mniej wiecej taka:

 

"

Sorry ale moj sprawował się bardzo dobrze, a Ty widocznie trafiłeś na zły model. I TYLE!!

 

"

 

Do tematu:

 

Jesli uważasz że cena Ci odpowiada wraz z podzespołami wyglądem i marką to kupuj śmiało. Zaczerpnji opinii moze tez na innych forach

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd możesz wiedzieć czy miał taki noteebok czy nawet może ma .... Nie podwazaj wypowiedzi innych. Twoja odpowiedź powinna być mniej wiecej taka:

 

"

Sorry ale moj sprawował się bardzo dobrze, a Ty widocznie trafiłeś na zły model. I TYLE!!

 

"

 

Do tematu:

 

Jesli uważasz że cena Ci odpowiada wraz z podzespołami wyglądem i marką to kupuj śmiało. Zaczerpnji opinii moze tez na innych forach

 

Pozdro.

A od kiedy Ty się taki merytoryczny zrobiłeś??

 

I jeszcze odpowiedzi za innych piszesz...! Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie slyszalem o Aristo same pochlebne opinie. Ludzie bardzo chwala sobie jakosc wykonania tych lapków.

Choc nie wiem czy bym kupił... Jakos mnie nie do konca przekonuje :P

Fakt, ze parametry bardzo dobre jak za te cene. Poszukaj na forach kogos kto posiada juz ten model i niech zda Ci relacje.

Jak wiadomo duzo zalezy od danego modelu... Nie tylko od marki. Nie spotkalem sie z nim na zywo, wiec niestety nie pomoge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuhuu ale ceny poleciały ;o Ja sam mam Aristo i w sumie jedyną rzeczą, która sprawia mi problem to fakt, że są problemy z odczytem temp. CPU (żaden program nie pomaga; NHC pokazuje ale nie robi tego na bieżąco). Także dowiedz się czy w 1700 poprawili tą opcję. A poza tym w 100% nie żałuję wyboru ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mało osób posiada ten model albo nikt się nie udziela. Trudno nie przejmuję się i szukam dalej opinii n temat tego modelu. Nie ukrywam że mnie kusi. Też słyszałem że jest problem z odczytem temperatury w modelu 1600. Mam nadzieję że się dowiem jak to wygląda w 1700. A jak jest z jakością ( trwałością) laptopka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można uogólniać opinii o całym Aristo, bo to nie jest producent pełną gębą tylko firma, która kupuje kadłubki od różnych firm (Mitac, Quanta, ASMobile) i sprzedaje je pod swoją marką, dlatego jeden model może być świetnie wykonany, drugi gorzej.

 

Aristo 1700 to kadłubek ASMobile S96S, którego pod swoim szyldem sprzedaje też polski Incom (nie pamiętam numerku). Jak na razie jedyną jego wadą jest to, że wielu userów uskarża się na to, że piszczy, bodajże z pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można uogólniać opinii o całym Aristo, bo to nie jest producent pełną gębą tylko firma, która kupuje kadłubki od różnych firm (Mitac, Quanta, ASMobile) i sprzedaje je pod swoją marką, dlatego jeden model może być świetnie wykonany, drugi gorzej.

 

Aristo 1700 to kadłubek ASMobile S96S, którego pod swoim szyldem sprzedaje też polski Incom (nie pamiętam numerku). Jak na razie jedyną jego wadą jest to, że wielu userów uskarża się na to, że piszczy, bodajże z pamięci.

Konkretnie z płyty głownej ;)

 

Co do Twojej wypowiedzi to zgadzam sie w 100% i sam wszedzie to powtarzam, ze nie nalezy uogolniac jakosci lapków. Bardzo duze znaczenie ma seria, model, a nawet dany egzemplaż. W przypadku kadłubków to jest jeszcze inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...