Skocz do zawartości
kszonek

Strona "united Team Of Poland" ...

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy forum akurat jest dobrym pomysłem. Wydaje mi się iż taka strona powinna być bazą wyników i newsów z areny oc. I tyle. Portale takie jak ppc i inne należące do UToPi będą mialy wlasne fora, gdzie toczyć sie będą dyskusje- co zachowa pewną ZDROWĄ odrębność.

Wpadnie ryba, kazdemu kto nie jest "ryba style" powie adios czym wystraczy 90% ludności :)

Kiedy przeczytałem o tym forum, nie wiem dlaczego przypomnial mi sie freoniacz...

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze nie ma co udziwniac - stronka gdzie beda tylko cos o zalozeniach teamu, pare linkow do niektorych projektow, newsy i forum to tez niezle pomysly, ale wtedy to zrobi sie z tego kolejny portal, a znalezienie porzadnych newsmanow, bieglych w tlumaczeniu bedzie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy forum akurat jest dobrym pomysłem. Wydaje mi się iż taka strona powinna być bazą wyników i newsów z areny oc. I tyle. Portale takie jak ppc i inne należące do UToPi będą mialy wlasne fora, gdzie toczyć sie będą dyskusje- co zachowa pewną ZDROWĄ odrębność.

Wpadnie ryba, kazdemu kto nie jest "ryba style" powie adios czym wystraczy 90% ludności :)

Kiedy przeczytałem o tym forum, nie wiem dlaczego przypomnial mi sie freoniacz...

Ale zdrowa odrębność w przypadku dyskusji o sprawach teamu teraz jest strasznie denerwująca. Jak można gadać o tym samym w kilku miejscach na raz.

 

Zresztą forum to i tak nie jest pierwszoplanowa sprawa.

 

Kiedy przeczytałem o tym forum, nie wiem dlaczego przypomnial mi sie freoniacz...

.. który był najlepszym forum jakie kiedykolwiek widziałem, z najlepszą ekipą i największą (polskojęzyczną) bazą wiedzy w swoim temacie (PurePC nawet teraz nie jest w stanie dorównać), a wszystko przepadło, bo ktoś nie zapłacił za serwer.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Zgadzam sie z Toba na maxa,sa 3 watki i nie wiadomo w ktorym pisac,szczerze powiem,ze panuje lekki burdel :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dojdzie dzisiaj troche pkt z mojej strony gtx ladnie polecial 710/1140,narazie walcze ze smarkiem01,jakis trefny gnojek sie wiesza,zaraz wklejam wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielka komercja też mogłaby zaistnieć na tej stronie.

Raczej nie banery reklamowe wprost ale ranking 10 produktów OC rodem z PL z linkami do ich stron domowych.

Na produkty głosowaliby uczestnicy połączonego fourm na swoich oryginalnych forach. Datki od sponsorów listy pozwoliłyby na opłatę domeny.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielka komercja też mogłaby zaistnieć na tej stronie.

Raczej nie banery reklamowe wprost ale ranking 10 produktów OC rodem z PL z linkami do ich stron domowych.

Na produkty głosowaliby uczestnicy połączonego fourm na swoich oryginalnych forach. Datki od sponsorów listy pozwoliłyby na opłatę domeny.

Co o tym sądzicie?

Opcji jest wiele. Najpierw musi powstać strona, a potem dopiero przyjdzie czas na coś takiego.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie zwierzchnikiem forum UTP ? My ? Czy każdy szef teamu dostanie moderke czy coś ?

Oczywiście w 100% popieram pomysł kszonka.Przydałoby się jeszcze jakieś fajne logo z photoshopa ;) Chętnie pomogę w tłumaczeniu strony i innych związanych z tym pracach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, o tym, żeby zrobić logo, które można wrzucać na screen. Do tego jakiś sprytny program, który hurtowo dodaje logo do screenów jako znak wodny, razem z nickiem i konwertuje bmp do png.

 

Z tym, że mi lepiej wychodzi obsługa Painta niż Photoshopa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, o tym, żeby zrobić logo, które można wrzucać na screen [...] Z tym, że mi lepiej wychodzi obsługa Painta niż Photoshopa....

W sumie zrobiłem coś prostego z nudów, ale co tam - może chociaż komuś pomoże :wink:

 

Dołączona grafika

 

A tak to wygląda na screenie:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum - NIE, bo po co ? Nie mamy "naszych" for z których się wywodzimy ? Po co robić kolejne forum ?

Po to żeby było jedno polskie? A nie tu kilka osób, tu kilka, imho w kupie raźniej :D

 

 

Reanimator powiedział, że jest teraz bardzo zajęty i po wyborach zajmie się stroną UTP - czekamy.

No to sytuacja jest jasna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to żeby było jedno polskie? A nie tu kilka osób, tu kilka, imho w kupie raźniej :D

nie wiem czy forum akurat jest dobrym pomysłem. Wydaje mi się iż taka strona powinna być bazą wyników i newsów z areny oc. I tyle. Portale takie jak ppc i inne należące do UToPi będą mialy wlasne fora, gdzie toczyć sie będą dyskusje- co zachowa pewną ZDROWĄ odrębność.

Nic nie muszę dodawać do powyższej wypowiedzi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domena została wykupiona już miesiąc temu dla Was. Podejrzewałem, że szybciej wam pójdzie z pracami nad lay-em. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie. Przypominam domena jest następująca www.utpoland.pl i tego się trzymamy. Blok lub dwa bloki reklamowe będą ale bardziej niewidoczne niż widoczne. Chodzi o opłacenie domeny i ciut dodatkowo pokrycie kosztów serwerowni.

 

Jeśli do połowy Listopada się nic nie wyjaśni podejrzewam, że trzeba będzie ogłosić przetarg mały na wykonanie tej strony za kasę i skompilowanie jej do jednego z cms-ów dostępnych za free.

 

Zarządzać serwisem będą osoby wybrane przeze mnie po uprzedniej konsultacji z Wami. Podejrzewam, że na początek znajdzie się tam kszonek i ent. Osoby z innych serwisów otrzymają dostęp również lecz już nie do samej bazy na serwerze tylko jako gł. moderatorów / redaktorów by mogli pisać od siebie inf.

 

Napiszcie co tam będzie na tej stronie potrzeba, poszukajcie kilku ciekawych projektów jak widzicie tą stronę i może wymyślcie logo z którym będą kojarzyć tą stronę inni overclockerzy.

 

Język angielski jest bardziej niż wymagany, podejrzewam, że potrzeba będzie używania dwóch języków na portalu.

 

Czekam na wasze propozycje i sugestie. Tak jak obiecałem wywiązałem się z wykupienia domeny i zagwarantowanie miejsca na serwerze, teraz inwencja wasza. Jak coś to będę pomagał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...