Skocz do zawartości
kszonek

Strona "united Team Of Poland" ...

Rekomendowane odpowiedzi

Domena została wykupiona już miesiąc temu dla Was. Podejrzewałem, że szybciej wam pójdzie z pracami nad lay-em. Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie. Przypominam domena jest następująca www.utpoland.pl i tego się trzymamy. Blok lub dwa bloki reklamowe będą ale bardziej niewidoczne niż widoczne. Chodzi o opłacenie domeny i ciut dodatkowo pokrycie kosztów serwerowni.

 

Jeśli do połowy Listopada się nic nie wyjaśni podejrzewam, że trzeba będzie ogłosić przetarg mały na wykonanie tej strony za kasę i skompilowanie jej do jednego z cms-ów dostępnych za free.

 

Zarządzać serwisem będą osoby wybrane przeze mnie po uprzedniej konsultacji z Wami. Podejrzewam, że na początek znajdzie się tam kszonek i ent. Osoby z innych serwisów otrzymają dostęp również lecz już nie do samej bazy na serwerze tylko jako gł. moderatorów / redaktorów by mogli pisać od siebie inf.

 

Napiszcie co tam będzie na tej stronie potrzeba, poszukajcie kilku ciekawych projektów jak widzicie tą stronę i może wymyślcie logo z którym będą kojarzyć tą stronę inni overclockerzy.

 

Język angielski jest bardziej niż wymagany, podejrzewam, że potrzeba będzie używania dwóch języków na portalu.

 

Czekam na wasze propozycje i sugestie. Tak jak obiecałem wywiązałem się z wykupienia domeny i zagwarantowanie miejsca na serwerze, teraz inwencja wasza. Jak coś to będę pomagał.

Język dwujęzyczność strony jest obowiązkowa - strona ma prezentować Polską Scenę OC za granicą, więc angielski, a raczej nikt nie ma zamiary rezygnować z Naszego języka.

 

Również podejrzewałem, że lay pojawi się szybciej i strona ruszy wcześniej, ale wyszło jak wyszło. Reanimator wyszedł z inicjatywą - bardzo dobrze, szkoda tylko, że trochę się to dłuży.

 

Czemu nie UToPoland.pl?

Dziwnie wygląda i brzmi ;)

 

 

Co do forum - w tej chwili jest to sprawa najmniejszej wagi, najpierw musi ruszyć strona, forum można ewentualnie zająć się później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że na początek znajdzie się tam kszonek i ent.

Dziekuje za wyroznienie, ale nie skorzystam. Prowadze juz jedna strone a i tak nie mam czasu i motywacji, zey wygladala tak jak powinna. Nie chce takze reprezentowac calej polskiej spolecznosci OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja się znów spytam. Jak tam strona? Już po wyborach:)

Kszonek (30-10-2007 20:36)

jak tam strona, bo to juz jakby 2,5 miesiaca

Reanimator (30-10-2007 20:56)

tydzien chyba ;) po wyborach

Kszonek (30-10-2007 21:15)

ale ogolnie to 2,5miesiaca

Kszonek (30-10-2007 21:15)

wiec jak tam?

 

I to by było na tyle. Jako, że Reanimator zgłosił się jako jedyny do zrobienia tej strony to pozostaje tylko czekac. Jak bym umiał to bym sam napisał, ale z htmlem to sobie można w dzisiejszych czasach można pogwizdać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się naucz php :P

No właśnie się uczyłem PHP, ale okazało się, że to nie ten podręcznik i umiem BHP.... :lol:

 

A tak na poważnie, to wyprodukowanie strony, która jakoś działa i wygląda, wymaga przede wszystkim doświadczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc od postu KrOOliK89 więc teraz ja zadam to pytanie:

Jak tam strona? ;)

3 listopada Reanimator powiedział, że połowa miesiąca - 17 i 19tego próbowałem się coś dowiedzieć, ale nie odpowiadał.... wygląda na to, że jak strona się nie wyczaruje to poczekamy na następne wybory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu załóżmy jakąś prostą stronę z CMSa? Do tego forum i kszonek możesz brać się do roboty :P

Pomysł dobry, CMSów darmowych jest mnóstwo, wybrać ten jeden najlepszy, tylko grafiką się zająć i strona by się raczej nadawała. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, CMSów darmowych jest mnóstwo, wybrać ten jeden najlepszy, tylko grafiką się zająć i strona by się raczej nadawała. :D

I właśnie to miał zrobić reanimator ;) Ja się na tym nie znam, ale może kogoś znajdę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Reanimatora kilkanaście razy na GG, ale ani razu nic nie odpisał, więc w dalszym ciągu jesteśmy na etapie na jakim byliśmy pół roku temu.

to moze zatrudnimy kogos innego kto to zrobi? bo juz czekamy dlugo i konca nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałoby się zobaczyć jak aktualnie wygląda strona? Te 70%?

Pewnie by się dało, ale Reanimatora wcięło, na gadu nie odpisuje, telefonu nie odbiera, SMSów nie czyta..... Tez z chęcią bym to zobaczył.

 

Jak sie skontaktuje z Reanimatorem to wtedy zobaczymy, jak nie skończy tego w najbliższym czasie to trzeba będzie znaleźć kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco obiecal ze zrobi nam prosty portalik/strone, potrzebujemy tylko jakiegos logo i osob, ktore tam beda to tworzyc.

Nie za skomplikowane logo potrafiłbym zrobic. Potrzebuję tylko wymiarów i koncepcji i do niedzieli mógłbym już jakieś wstępne wykonac. :)

Edytowane przez Matius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie było takie, ze to nie będzie jakiś portal, tylko strona użytkowników UToP i każdy członek może coś napisać i będzie to jakie 'artykuł' na stronie. Publikacja taka przechodziła by tylko przez jakąś moderację. coby śmieci nie były publikowane.

 

Jeżeli w dalszym ciągu nie ma sprzeciwów to ja mogę się tym zająć (opieką strony znaczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak juz wiekszosc olala temat zarzadzam:

- z marco wykminie na szybko jakas strone,

- jej zawartosc na poczatku bedzie ustalona przez: moja bardzo skromna osobe, marco, kszonka i kogokolwiek, kto zglosi w miare szybko jakies uwagi, ktorych nie ma w tym temacie.

- kszonek zostaje powolany jako osoba glownie odpowiedzialna za zawartosc strony - newsy itp...

- jako iz mam minimalne doswiadczenie w organizowaniu czegokolwiek, siebie mianuje jako osobe od spraw organizacyjnych, rozmow z kimkolwiek zainteresowanym naszym teamem itp.

- Reanimatorowi dziekujemy za poswiecony czas, lecz dluzej nie mozna czekac.

 

Ostatni punkt chcialbym argumentowac:

- wiekszosc firm mnie zna

- jestem codziennie przez dlugi czas on-line/pod telefonem

- zalatwianie spraw w duzej mierze mi wychodzi.

 

 

 

*Sory [ciach!]a za male zadzenie sie, ale ktos musi to ruszyc, a bezczynnosc jest conajmniej irytujaca.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie też za. Nie widzę przeciwwskazań.

 

A czekać to se można... tym bardziej jak ktoś już wszystkich zlewa i nie ma z nim kontaktu.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
"PurePC.pl - Forum Dyskusyjne > Sprzęt i Podkręcanie > Ekstremalne Podkręcanie > Hwbot"

yeah! napisałem posta na ekstremalnym!!

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...