Skocz do zawartości
kszonek

Strona "united Team Of Poland" ...

Rekomendowane odpowiedzi

"PurePC.pl - Forum Dyskusyjne > Sprzęt i Podkręcanie > Ekstremalne Podkręcanie > Hwbot"

yeah! napisałem posta na ekstremalnym!!

 

i tak nie dostaniesz autografu odemnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Myślę, że to najlepsze wyjście, bo od Reanimatora ŻADNYCH wieści, ani że strona będzie, ani że jej nie będzie.

co mu zrobiliscie? :E

ja oczywiscie jak najbardziej ZA ;),pomysl od samego poczatku byl trafiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jej zawartosc na poczatku bedzie ustalona przez: moja bardzo skromna osobe, marco, kszonka i kogokolwiek, kto zglosi w miare szybko jakies uwagi, ktorych nie ma w tym temacie.

W kontraście z tym:

- jako iz mam minimalne doswiadczenie w organizowaniu czegokolwiek, siebie mianuje jako osobe od spraw organizacyjnych, rozmow z kimkolwiek zainteresowanym naszym teamem itp.

Wygląda to co najmniej zabawnie. :lol:

 

Ostatni punkt chcialbym argumentowac:

- wiekszosc firm mnie zna

Z której strony? bo chyba nie ma + :lol:

 

Nie bede komentowal ideii, bo pewnie i tak wiekszosc uzna mnie za tego ktory nie prawa glosu, wiec nic nie napisze.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Też napisałem posta na ekstremalnym od pierwszego czasu hary ;-), a autograf to sobie szprotko daruj.

 

EDIT: Pan który strzelil posta pod moim ma racje, powinna byc moim zdaniem ogolnoforumowa sonda czy takie rozwiazanie pasuje wszystkim czlonkom naszego polskiego połączonego pod jedna bandera teamu - UToP, bo przeciez ten team to nie tylko PPC, ale takze wiele innych for. Nie mozna wybierac osoby reprezentującej team na arenie miedzynarodowej na podstawie opinii kilku osob, skoro czlonkow UTP na chwile obecna jest około 717.

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wez tutaj zrob [ciach!]a cos dla ludzi i dobra wszystkich :mur:

 

Nie mam zamiaru odpowiadac na wasze posty. Wasze zdanie i nie bede tego negowal.

 

Chcecie to robcie sobie sonde, bawcie sie w glosowania kto i co ma robic, planujcie... moze za rok ta strona powstanie.

 

Prawo glosu macie oczywiscie, nikt wam go nie odbiera. Ale prawda jest taka, mamy demokracje = decyduje wiekszosc.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, do kierowania całym projektem potrzebujemy raczej kogoś "niezależnego", czyli niezwiązanego z żadnym serwisem. Co nie znaczy, że wasza (Twoja i Marco) pomoc się nie przyda :wink:

 

Proponuje żeby Kszonek, jako pomysłodawca tego przedsięwzięcia, pokierował wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, kolejna rzecz, która mnie dziwi to ewentualny kontakt z firmami - założeniem strony było to, ze będzie to strona drużyny, która Nas połączy i zlikwiduje podziały itede. Ale w momencie kiedy zrobi nam sie drugie purepc może być niezaciekawienie, bo kłótnie tylko zaczną sie mnożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wez tutaj zrob [ciach!]a cos dla ludzi i dobra wszystkich :mur:

 

Nie mam zamiaru odpowiadac na wasze posty. Wasze zdanie i nie bede tego negowal.

 

Chcecie to robcie sobie sonde, bawcie sie w glosowania kto i co ma robic, planujcie... moze za rok ta strona powstanie.

 

Prawo glosu macie oczywiscie, nikt wam go nie odbiera. Ale prawda jest taka, mamy demokracje = decyduje wiekszosc.

Opanowanie to jedna z cnót dobrego kierownika :-)

 

Postawienie strony dwu-języcznej na Joomli zajęło mi 2 dni, mimo iż wogóle nie znam się na PHP i tym podobnych, jedynce co umiem to zrobić tabelke w htmlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

gdzie ma sie odbyc to glosowanie?tu,gdzie zaglada max 10 osob?

moge napedzic pare osob od siebie z pcarena i ocforum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dać coś, a zarządzać czymś, to różnica...

Po za tym, to ma być strona teamu, a nie kolejny portal. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebookreview.pl/

 

Tutaj znajduje sie wstepna wersja tego co ma powstac. Brakuje jeszcze kilku rzeczy + uzupelnienie tresci. Logo powstanie na dniach, podobnie jak przypisanie domeny.

 

Strona jest bardzo prosta, bo taka miala byc.

 

 

Prosze szefow wszystkich for/portali tworzacych team o przygotowanie logo/banerka swojego sub-teamu (logo portalu moze byc). Beda to odnosniki do macierzystych portali/teamow w dziale "O nas". Proponuje kolejnosc alfabetyczna, gdyz jakikolwiek random bedzie powodowal klutnie.

 

 

Edit: nigdy nie pisac postow na wpol zywym, bledow masa ;]

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

No ryba, Twój angielski pierwsza klasa^^

 

"ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola ble ble coca cola

 

Tlumaczenie dziala!"

 

 

Wreszcie się coś dzieje ;-)

Edytowane przez KrOOliK89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tutaj będą znajdować się dane potrzebne do kontaktu z zainteresowanymi osobami. Informacje na temat sponsoringu itp."

 

Co masz na myśli mówiąc, że UTP będzie sponsorowane?

http://www.breakthelimits.org/index.php?op...6&Itemid=48

 

A czy im ktos daje? :) Taka informacja jest raczej standardowa w przypadku takich teamow. Jak ktos sie zglosi to bedzie, jak nie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak ktos bedzie chcial dac to ryba wezmie bez problemu majac w ogonie cala reszte :P

Te grube miliony PLN za reklame tez zostawie dla siebie i nikomu nie dam nawet na waciki! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o grube pln'y to ja chetnie zaopiekuje sie czescia ;)

Nie ma, wszystko jest moje, tylko moje <w tym miejscu powinien pojawic sie dzwiek przerazajacego smiechu> :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu bardzo lubi pieniazki :)

Pieniądze będą z tego raczej żadne, bardziej o sprzęt chodzi.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Chyba że Twoja wypowiedź była ironiczna :P

Edytowane przez kretfr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jak by powstala taka strona ale jak zwykle ALE....

 

o ile dobrze doczytalem 717 czlonkow jeden sie zabral za robote niby umie Ale.... mysle ze nie bede komentowal tego Pana raczej naleza sie baty 717 czlonkom za brak pomocy bylem luknac na to http://www.notebookreview.pl/ nie wyglada to...namoszane prawdopodobnie od chmod-ow po zla instalacje a co do domeny i jej podpiecia to max 24 godziny to trwa jak ktos ma konto w home niech fundnie domene kosztuje 1zl w promo niestety mozna kupic max 10 ja juz wyczerpalem limit

 

 

Panowie zakasac rekawy przestac bic sie o stolek tylko brac sie do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do domeny i jej podpiecia to max 24 godziny to trwa jak ktos ma konto w home niech fundnie domene kosztuje 1zl w promo niestety mozna kupic max 10 ja juz wyczerpalem limit

jak masz firme ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...