Skocz do zawartości
kszonek

Strona "united Team Of Poland" ...

Rekomendowane odpowiedzi

2 tygodnie temu strona przestała działać poprawnie, napisałem rybie, powiedział, że się dowie, ale cisza...

 

Słomiany zapał :] A szkoda.

Jezeli twierdzisz ze slomiany zapal... trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domena utop.pl byłaby bardziej trafna :>

 

Jaką treść tam właściwie trzeba zamieścić?

Głownie to co widac w gornej belce. Logo/napis Drumah postara sie zrobic w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona jest bardzo prosta, bo taka miala byc.

Prosze szefow wszystkich for/portali tworzacych team o przygotowanie logo/banerka swojego sub-teamu (logo portalu moze byc). Beda to odnosniki do macierzystych portali/teamow w dziale "O nas". Proponuje kolejnosc alfabetyczna, gdyz jakikolwiek random bedzie powodowal klutnie.

 

Wszyscy walili do mnie dzwiami i oknami. Domyslam sie, ze kazdy chce przyjsc na gotowe i w ogole fajnie jest NIC nie robic, ale jakos nie uslyszalem jeszcze od nikogo wyrazu checi pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy walili do mnie dzwiami i oknami.

Ty masz albo bardzo krotka pamiec, albo od naginania rzeczywistaosci juz Ci sie miesza fikcja z realem :P, kopsnij sie strone wczesniej i popatrz jak wszyscy Cie wrecz blagaja o zrobienie strony. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz albo bardzo krotka pamiec, albo od naginania rzeczywistaosci juz Ci sie miesza fikcja z realem :P, kopsnij sie strone wczesniej i popatrz jak wszyscy Cie wrecz blagaja o zrobienie strony. :lol2:

Widac, ze polibuda i WOW zabija w tobie resztki logicznego myslenia, trudno. A ironia stoi i sie smieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy walili do mnie dzwiami i oknami. Domyslam sie, ze kazdy chce przyjsc na gotowe i w ogole fajnie jest NIC nie robic, ale jakos nie uslyszalem jeszcze od nikogo wyrazu checi pomocy.

Załatw wszystko od strony technicznej tak jak obiecałeś, a MY pomyślimy nad jakąś zawartością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, jezeli to ma byc naprawde strona UToP to wypadałoby zebrac troche ludzi z innych polskich for mających udzial w UToP i ustalic jak by to wygladalo, bo cos czuje, ze to nie do konca wypali tak jak powinno jezeli tylko PPC bedzie mialo udzial w tworzeniu tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, jezeli to ma byc naprawde strona UToP to wypadałoby zebrac troche ludzi z innych polskich for mających udzial w UToP i ustalic jak by to wygladalo, bo cos czuje, ze to nie do konca wypali tak jak powinno jezeli tylko PPC bedzie mialo udzial w tworzeniu tej strony.

Na początku też tak pomyślałem, ale bądźmy dobre myśli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem co? Wejdzie się na inne fora z informacja, ze zrobiona zostala strona UToP a oni nie beda wogole wiedzieli nic o takim projekcie?

 

IMO wszyscy powinni przy tym pracowac, albo chociaz przedstawiciele poszczegolnych serwisow. Sami pomyslcie jak bysmy zareagowali jakby ktos ot tak napisal na łamach PPC posta, ze zrobili strone UToP i zapraszaja, ja bym sie poczuł troche wykiwany, w koncu jak jestem czescia jakiejs druzyny to chyba powinienem wiedziec jezeli cos sie dzieje w kierunku jej rozwoju?

 

Oczywiscie to tylko sugestia i moja skromna opinia, zrobicie jak bedziecie chcieli, tak czy tak jestem skłonny do pomocy, ale chcialbym zeby naprawde wyszlo cos w stylu niezaleznej strony druzynowej a nie jakis podserwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Btw, jezeli to ma byc naprawde strona UToP to wypadałoby zebrac troche ludzi z innych polskich for mających udzial w UToP i ustalic jak by to wygladalo, bo cos czuje, ze to nie do konca wypali tak jak powinno jezeli tylko PPC bedzie mialo udzial w tworzeniu tej strony.

 

ja rowniez nie jestem z ppc i mam pare osob z innych for,m.i.n z naszego teamu,ktore bardzo chetnie dolacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek mial ustalic kto ma miec dostep do strony i tak dalej. Lezy to w jego kwestii, jako pomyslodawce strony, tak samo wy chcieliscie aby tym zarzadzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia listy osób, które są zainteresowane współtworzeniem strony jest otwarta.

 

Pamiętam, że Devilek był chętny, ale chyba w obecnej chwili już w tym sporcie nie siedzi. Jeżeli ktoś chce dąłączyć, to zawsze może napisać, na teraz:

- ja

- ryba

- kretfr

- bryce

- 71proste

- JMKS (?)

 

Pewnie kogoś pominąłem, ale nie czuje się najlepiej i myślenie nie za bardzo mi wychodzi.

 

edit

 

@Oskalibaer:

Serwisy jako takie nie tworzą drużyny tylko użytkownicy for, ale nawet tak na to patrząc, to większe "byłe" teamy tworzą ekipę UToP - PurePC, PCLab, Overclock, Shackit, co do egiełdy, to DaRoN (chyba) nic nie pisał o chęci pracy nad utpoland.pl, ale sprawa jest otwarta

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jmks dopisz, bo jeszcze rzuci we mnie radiatorem jak w delte ;p

Nie pamiętam, żeby pisał, że chce tworzyc utpoland.pl, ale pewnie tak będzie więc dopisałem. JMKS pamiętam raczej jako przeciwnika całej inicjatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Hmm moje doswiadczenie w tworzeniu stron jest zerowe,ale podpisuje sie,ze che pomoc na tyle na ile bede mogl :)

promowaniem tez sie zajme tylko niech cos sie ruszy bardziej ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stronę techniczną, to ryba (a w zasadzie marco za pośrednictwem ryby) z pewnością sobie poradzi, lepiej my nooby się w to nie mieszajmy, bo marco zna się na tym dużo lepiej niż my razem wzięci ;)

 

Co do potrzebnych osób to raczej chodzi o pracę merytoryczną. Przede wszystkim strona ma reprezentować Nas (polskich overclockerów) za granicą, więc obowiązkowe są dwa języki strony - najlepiej jakby wszystko było przetłumaczone. Na stronie każdy będzie mógł dodać swoja relację z OC, o ile oczywiście to będzie 'jakieś' oc (luźne zasady są do ugadania, ale to jak już powstanie grupa, która będzie tym zarządzać), te bardziej ekstremalne wyniki będą na głównej, więc jeżeli chodzi o prace nad serwisem to pozostają newsy, czy jakiekolwiek publikacje (poradniki, czy co kto chce napisać).

 

Ogółem każdy kto coś chce zrobić, może to zamieścić, a grupa osób która będzie tym zarządzać, będzie raczej od moderacji (to ma być poważny serwis, więc kilka zdań tekstu nad którymi ktoś posiedział pół godziny raczej sie nie ukaże ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Bóg da, żeby było co moderować ;) Chyba nikt nie jest na tyle szalony, aby pragnąć, że jego e6300 @ 3,4ghz nadaje się na relacje z OC ;)

 

Co do tłumaczenia na angielski to raczej wymagana jest DOBRA jego znajomość, żeby nie powiedzieć bardzo dobra. Ja dogadać się dogadam, ale żeby jakiś tekst tłumaczyć do upublicznienia - raczej nie.

 

Więc generalnie to najbardziej poszukiwane są osoby do pisania newsów (tylko i wyłącznie dotyczących OC) i do tłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stronę techniczną, to ryba (a w zasadzie marco za pośrednictwem ryby) z pewnością sobie poradzi, lepiej my nooby się w to nie mieszajmy, bo marco zna się na tym dużo lepiej niż my razem wzięci ;)

marco mocniej przysiadzie do strony jak tylko beta ppc nabierze juz przydomek final product, czyli 2 dni jeszcze mu to zabierze. Drumah powiedzial ze dzisiaj zrobi jakis napis/logo, chyba ze ktos ma chec, to moze zrobic i wybierzemy lepsza propozycje.

 

A co do tego, ze ludzie z PPC tworza te strone. Prosze bardzo, jedno klikniecie i wszystko znika, macie lepsze pomysly, mozliwosci i checi... robcie jak sie wam podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały aneks do postu wyżej:

to kwestia charakteru ryby, że ostatnie zdanie brzmi jak "robie Wam łaskę, więc proście mnie na kolanach żebym tego nie skasował". Ja już przywykłem, ale jakby ktoś jeszcze nie był przyzwyczajony to zostawmy to tak jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...