Skocz do zawartości
kszonek

Strona "united Team Of Poland" ...

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie to macie problem ze stworzeniem czegokolwiek w ojczystym jezyku. Marco zrobi angielska wersje w wolnej chwili (wow, on pracuje i ciezko mu ja zlapac), tak samo pracuje nad tym, aby to co HWbot nazywa api dzialalo poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że nikt nie tworzy bo nie wie jak to bedzie ostatecznie wygladac. Nazwy działów, co powinno tam konkretnie być etc. Co do wersji angielskiej, mogę się tym zająć, już rozmawiałem o tym z kszonkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No,ale ta strona stoi od poczatku w takim stanie,ja pisalem,ze sie za bardzo nie znam od strony technicznej,moge pomoc w inny sposob tylko czekam na jakies sugestie nikogo tez za nic nie obwiniam-stwierdzam fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi coś ktoś, czy wszystko stanęło?

 

Pomysł Allena byl dobry i wszystkim sie spodobal, wiec moze niech ktos z dostepnem do serwera itp, skontaktuje sie z nim, wrzuci sie to na serwer i mamy strone, a co do jakis autoaktualizacji z hwbota itd to sie bedzie myśleć potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Moze sie uda do 2010 ;) i niech nikt mi nie pisze,ze duzo gadama nic nie robie,bo ja specjalnej pomocy od strony technicznej nie proponowalem,bo sie za bardzo nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Temat serwisu www. UTPoland.pl umarł w butach i najwyższa pora przywitać go ponownie.

 

Piszę do was z pytaniem czego chcielibyście na stronie UTPoland, co miałoby się tam pojawiać, jakie bloki miałyby być dostępne i jak sobie wyobrażacie jego wygląd.

 

Zamierzam również wprowadzić nabór na redaktorów, opiekunów strony oraz newsmanów w utpoland.pl.

 

Czekam na wasze pomysły i przemyślenia, ostrzegam od razu, że nie mam czasu na bzdety maruderów więc będę usuwał wiadomości osób, które nie będą rozumiały tematu mojej wiadomości.

 

Osoby, które zasłużą się na rzecz www.UTPoland.pl otrzymają mile niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa w HWBota sie znudzila, team umarł, wiec po co strona ktora w tym momencie nie ma najmniejszego sensu istnienia. Zgaduje ze regularnie wyniki dodaje maksymalnie 5 osob... na 1132 członków zespołu.

 

Pytanie -> Po co to wszystko robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak MaSell jak zwykle przeciwny. I dobra rada: nie udzielaj sie, bo nie jesteś w teamie.

 

romek, na pewno warto dać liste członków{tych którzy dodają wyniki}, najlepsze osiągnięcia w poszczególnych benchmarkach i danym sprzęcie, kilka zdań o powstaniu teamu, top10 w teamie, stały dział neewsów i oczywiscie artykuły/poradniki- to tak wg. mnie.

Oczywiście warto to ubrać w jakąś najprostszą szatę graficzną. Ja osobiście mam fajniutką wizje tego portalu{chociaż nie wiem czy się wszystkim spodoba :wink: }. Jak znajdę chwilke czasu to naskrobie zarysy i "się zobaczy"

:)

Ja jestem chętny i zawsze pomocny- jeśli coś trzeba zrobić to z chęcią się tego podejmę.

 

Pozdrawiam

Paweł

Edytowane przez pablopawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

romek dział porady/artykuły jak najbardziej tyle że nie ma sensu angażować kogoś by pisał a jedynie podlinkować do godnych uwagi artykułów w Polsce i na świecie

 

Zamierzam również wprowadzić nabór na redaktorów, opiekunów strony oraz newsmanów w utpoland.pl.

o jakich newsach masz na myśli ? Imprezy ? nowości sprzętowe?

Imprez raczej jest mało a pisać o sprzęcie raczej nie ma sensu - od tego są inne serwisy imo styknie jeden newsman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mało wyraźnie napisałem bez jajec mi tu robienia bo święta spędzicie bez PPC?

Przypomnę:

Czekam na wasze pomysły i przemyślenia, ostrzegam od razu, że nie mam czasu na bzdety maruderów więc będę usuwał wiadomości osób, które nie będą rozumiały tematu mojej wiadomości.

 

Dziękuje za przeczytane i myślimy dalej.

 

MaSell scena OC na pewno nie umarła, może tylko kilku umilkło lecz są inni, którzy tego chcą. Jak kręcił Berkut to też mowa była, że to umiera i co? Jak widzę nie umarło! Tylko każdy chciał za dużo się nachapać z tego co widziałem i powstało przez to wiele kłótni, spięć itd.

 

UTPoland.pl opłacam i powstanie czy większość powie tak lub powie nie. Być, będzie.

 

Czekam na dalsze pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

newsy, raz w tygodniu podsumowanie najlepszych wyników jakie wykręcono, poradniki typu jak znaleźć vmoda oraz związane z tym inne rzeczy, czasem pokazane jak odchudzić sys/ jakieś podstawowe tweaki (choć to ryba już pokazał), "kilka zdań o powstaniu teamu, top10 w teamie, (by pablo) także to mogło by się znaleźć. TOP ten wyników w pl, (spi 1m/16/32, 3dmarki, aq3 etc). Odnośniki do ciekawych stron o podkręcaniu.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

newsy, raz w tygodniu podsumowanie najlepszych wyników jakie wykręcono, poradniki typu jak znaleźć vmoda oraz związane z tym inne rzeczy, czasem pokazane jak odchudzić sys/ jakieś podstawowe tweaki (choć to ryba już pokazał), "kilka zdań o powstaniu teamu, top10 w teamie, (by pablo) także to mogło by się znaleźć. TOP ten wyników w pl, (spi 1m/16/32, 3dmarki, aq3 etc). Odnośniki do ciekawych stron o podkręcaniu.

Jestem jak najbardziej za. Sam bym mógł nawet jakiegoś faq napisać np. o lutowaniu bo niewiele jest takich rzeczy, a po polsku o ile wiem nic. Kwestia tylko ile osób się w to zaangażuje, bo jeśli ciągle mają się tym zajmować ci sami ludzie, to uważam, że to nie ma sensu. Trzeba po prostu zwerbować nowe osoby. Może jakieś ogłoszenie w przyklejonych tematach w każdym dziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś robiłem pewien zarys szablonu i minimalistyczną wersję informacji, które można by umieścić na witrynie UTPoland.

Postaram się to odnaleźć i wrzucę tutaj, jeżeli nie dzisiaj ok. północy to w piątek późnym wieczorem.

 

---------------------------

 

Oto i jest.

 

Fotka:

Dołączona grafika

 

Prowizoryczny zarys tego, co w minimalnym stopniu mogłoby znaleźć się na witrynie UTPoland.

 

 

Widziałbym na takiej witrynie:

  • Na stronie głównej:

    • 5-7 aktualności na tematy związane z:

      • HWBot: Rekordy, ciekawe i wysokie rezultaty, rezultaty na rzadko spotykanym sprzęcie osiągane przez członków zespołu UTPoland
      • HWBot: jw. w odniesieniu do ogółu uczestników (osób indywidualnych i zespołów)
      • OC Records: Rekordy podkręcania, chłodzenie w odniesieniu do Polaków (osób indywidualnych, zespołów starujących w konkursach na imprezach, itp.).
      • Ewentualnie jakieś tipsy, podpowiedzi do "wykręcania" jeszcze lepszych rezultatów w przeróżnych Benchmarkach (fully legal)
      • Inne -> nie wiem.
    • Moduł z klasyfikacją ogólną (np. 5-7 najlepszych zespołów HWBot).
    • Moduły związane z rezultatami HWBot UTPoland (np. pierwsza 5. drużyny w najpopularniejszych benchmarkach) - SuperPI, 3DMark.
    • Moduł z wyszczególnioną pierwszą 5. - 10. członków UTPoland, posiadających najwięcej pkt. na koncie.
    • Moduł wyszukiwarki.
    • Moduł z listą serwisów, które stworzyły UTPoland.
    • Moduł z czytnikiem RSS, jeżeli ktoś chciałbym wiedzieć "co nowego" bez wchodzenia na witrynę.
  • Aktualności - Podwitrynka z samymi aktualnościami.
  • Rankingi - Pełny spis rankingów, w których biorą udział członkowie UTPoland, np. pierwsza 5. dla każdego rankingu.
  • Uczestnicy - Lista osób, które są członkami UTPoland.
  • O co chodzi? - Strona informacyjna, czym jest HWBot, o co w tym chodzi oraz jak do tego ma się UTPoland.
  • Jak dołączyć? - Krótki manual, jak można dołączyć do HWBot i naszego Teamu.
  • O nas - Wiadomo, opisówka Teamu + Mission Statement.
  • Kontakt - wiadomo, kontakt z ważniejszymi osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie UTPoland, subdrużyn, Moderatorów drużyny, a także do webmastera witryny.
  • Mapa strony - Po prostu strona ze zbiorczą listą wszystkich ważniejszych stron znajdujących się w obrębie witryny.
Ewentualnie można dodać jeszcze:
  • Coś w rodzaju poradników, czyli listy mini-artykułów zawierających wskazówki przydatne przy podkręcaniu oraz "wykręcaniu" lepszych rezultatów w rankingach HWBot
  • Moduł logowania na stronie głównej - dla osób odpowiedzialnych za uaktualnianie i administrację witryną, względnie, dla komentujących newsy.
Mam nadzieję, że w/w informacje przydadzą się w stworzeniu witryny UTPoland.

 

Liczę na konstruktywną krytykę.

A nie możnaby użyć tego ?

Bo IMO genialna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lanc, ale ja bym widział w tej stronce w miejscu gdzie rekordy są Polskie osiągnięcia, wr'y etc gdzie indziej.

 

a tak poza tym Allena pomysł mi się podoba.

 

ps.

 

romek, ja mógłbym tam coś robić ;)

 

wtedy chyba coś by się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Pomysl super,chetnie dorzuce pomocna dlon,tylko nie wiem co moglbym zrobic.

PM znacie -piszcie,jestem ZA!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej cisza.....

 

Co jak co, ale OC w Polsce śpi, czasami jakieś mamrotanie przez sen, ale w UTPoland NIC się nie dzieje, nie ma praktycznie żadnych konkretnych wyników. To już nie to co kiedyś.

 

A pomysły co do tego co na stronie ma być były już dawno, ale nigdy nie powstała strona spełniająca PODSTAWOWE założenie serwisu - język angielski (z opcją zmiany na polski). Swego czasu poległem po drugiej próbie uproszenia kogoś kto zna się na tworzeniu witryn... Do te pory na utpoland.pl jest jedynie niedziałająca opcja zmiany języka.

 

IMO strona nie powstanie dopóki Polacy się nie obudzą do OC. Widocznie wszyscy mamy ważniejsze rzeczy do roboty. Nikt nie kręci to i strony nie będzie komu robić. A szkoda.

 

pozdrawiam

kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej cisza.....

 

Co jak co, ale OC w Polsce śpi, czasami jakieś mamrotanie przez sen, ale w UTPoland NIC się nie dzieje, nie ma praktycznie żadnych konkretnych wyników. To już nie to co kiedyś.

 

A pomysły co do tego co na stronie ma być były już dawno, ale nigdy nie powstała strona spełniająca PODSTAWOWE założenie serwisu - język angielski (z opcją zmiany na polski). Swego czasu poległem po drugiej próbie uproszenia kogoś kto zna się na tworzeniu witryn... Do te pory na utpoland.pl jest jedynie niedziałająca opcja zmiany języka.

 

IMO strona nie powstanie dopóki Polacy się nie obudzą do OC. Widocznie wszyscy mamy ważniejsze rzeczy do roboty. Nikt nie kręci to i strony nie będzie komu robić. A szkoda.

 

pozdrawiam

kszonek

Ja zaprzestalem sie o to starac z tego powodu, ze nikt sie do mnie nie zglosil z checia tworzenia tego. A co, sam mialem to robic? Znajac wiekszosc tutejszej sceny, wiem, ze fajnie jest, gdy ktos cos robi, ale jak sami mamy zrobic to problem. Wiekszosc osob jest nieslownych, leniwych i obiecujacych cuda niewidy.

 

Co sie stalo z osobami krecacymi?

- graja w WoWa

- zaczeli robic przekrety na sprzecie

- picie i dyskoteki co weekend to przeciez lepszy fun

- wyjechali za granice

- no coz, czasem sie czlowiek wypadala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stalo z osobami krecacymi?

- graja w WoWa

- zaczeli robic przekrety na sprzecie

- picie i dyskoteki co weekend to przeciez lepszy fun

- wyjechali za granice

- no coz, czasem sie czlowiek wypadala

Miło znać kazdego z tej listy osobiscie :rolleyes: ... ba, najwiekszy bajer jest taki ze sam sie na niej znajduje :lol2:

 

Romek, jakieś konkretne postepy odnosnie strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaprzestalem sie o to starac z tego powodu, ze nikt sie do mnie nie zglosil z checia tworzenia tego. A co, sam mialem to robic? Znajac wiekszosc tutejszej sceny, wiem, ze fajnie jest, gdy ktos cos robi, ale jak sami mamy zrobic to problem. Wiekszosc osob jest nieslownych, leniwych i obiecujacych cuda niewidy.

 

Co sie stalo z osobami krecacymi?

- graja w WoWa

- zaczeli robic przekrety na sprzecie

- picie i dyskoteki co weekend to przeciez lepszy fun

- wyjechali za granice

- no coz, czasem sie czlowiek wypadala

No popatrz jak można chodzić na disco i chlać, co gorsze wyjechać za granicę (pewnie zarabiać głupią kasę...) zamiast kręcić sprzęt !!!

Po prostu wielu osobom już to przeszło, sam przestałem praktycznie interesować się sprzętem, nie jestem na czasie, zdewaluowałem się, nie inwestuje w pc, inni mają pewnie jakieś obowiązki, z wiekiem ich przybywa, ryba sam odczujesz to na własnej skórze, życie to nie tylko komputerki i zabawa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No popatrz jak można chodzić na disco i chlać, co gorsze wyjechać za granicę (pewnie zarabiać głupią kasę...) zamiast kręcić sprzęt !!!

Po prostu wielu osobom już to przeszło, sam przestałem praktycznie interesować się sprzętem, nie jestem na czasie, zdewaluowałem się, nie inwestuje w pc, inni mają pewnie jakieś obowiązki, z wiekiem ich przybywa, ryba sam odczujesz to na własnej skórze, życie to nie tylko komputerki i zabawa. :)

O patrz, wychodzi na to, ze przestac mozna z byle powodu. Jeszcze mi tylko zarzuccie, ze to wszystko przeze mnie, bo ja mam wiecej od innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...