Skocz do zawartości
best-boy

Tony Hawk's Pro Skater 2

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie nie moge odpalic tonniego!

Pamietam ze kiedys gralem w niego na win98

a teraz na win2k cos sie pieprzy...

oto co sie pojawia

screen

dodam ze mam zaainstalowanego service packa 3

directx 8.1 i sprawdzone detonatory

ale to wyglada na blad systemu a nie sterownikow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja bylbym takze za tego patcha bardzo wdzieczny bo szukalem dosc dlugo i nigdzie znalezc nie moge...

stroos83@go2.pl

z gory dzieki wielkie za pomoc bo ta gra to moje maniactwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś działające kody? - bo te z pauzowaniem gry i wklepywaniem jakiejś tam kombinacji klawiszy nie działa mi :(

Albo ma ktoś może jakieś namiary na trainer do tej gierki :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem coś podobnego, ale aktualizacja sterowników mi w zasadzie wystarczyła, no oczywiście jeszcze trzeba mieć najlepiej najnowszego Directx ;)

teraz to jeszcze tylko nie wiem czemu jak se gram w nieważne jaką to po pewnym czasie zazwyczaj mi się komp zawiesza :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wystarczyło że zainstalowałem NVIDIA Windows 2000/XP Display Drivers, czyli tylko od grafiki, a karty graficzne mamy podobne więc powinno starczyć. Wejdź sobienajlepiej w Google i poszukaj "GeForce 2 sterowniki" albo coś takiego. A jak nie t mam lepsiejszy pomysł, mam to na twardym, odezwij się na gg 3940823 albo podaj meila to ci wyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Tonego pod windowsem XP.Gra sie włącza,moge obejrzec menu wejsc do ustawień i takie tam ale gdy chce już zacząć grać gra wywala sie do windowsa.Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?Mam zainstalowanego servis packa 2 i najnowsze stery.Grafika to GeForce 8800GTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...