Skocz do zawartości
pc_max

Mortyr 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa, że w czasach zalewu zachodniej komercji w postaci mohów, codów czy innych bioszoków pożerających w 100% zasoby mocnych kompów będzie nam dane pograć w produkcję polską po screenach wnosząc zoptymalizowaną pod gf2mx (no... może nie aż tak- to chrome engine).

 

Przekonany byłem, że po sromotnikowej klęsce poprzedniego Mortyra twórcy schowają się w głębokim lesie i już z niego nie wylezą. Jednak myliłem się- wyleźli, odkopali trupa i znów straszą nim potencjalnych graczy.

Całą sytuację próbuje ratować blondwłosy szef pionu environment i jego teatr działań- zresztą looknijcie sami:

 

kulisy produkcji mortyra3

 

Jest jeszcze filmik z gameplaya: KLIK.

 

Galeria też gdzieś tam jest.

 

Po co oni to robią? Przecież szykuje się totalna klapa.

 

Zgodnie z zasadą "kopnij leżącego" screen na zachęte:

 

Dołączona grafika

 

„Mortyr 3” na rynku już 25 sierpnia, w magazynie PC CD 2/2007 za jedyne 19,99 zł!- wyszło toto? Ma koś?

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pierwsza gra na silniku Unreal 4.0.

 

Szykuje nam się prawdziwy król FPP.

 

Ciekawe tylko jakie będzie miała wymagania, bo jak narazie optymilizacja nie jest najlepsza.

 

Na Quad 6600, 4GB Ram, 8800GTX ok.15 klatek/sek w 800x600.

 

Czekam z niecierpliwością na demo. Będzie się działo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Kto do tego doklada kase ?

ehehe, ale sie usmiałem. po co wydawac taki gniot, z czym to ma konkurowac? jeszcze chca,zeby za to placic. za darmo bym nie wział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehe, ale sie usmiałem. po co wydawac taki gniot, z czym to ma konkurowac? jeszcze chca,zeby za to placic. za darmo bym nie wział.

Wrzucą w TESCO do koszyka za 10 zł i zawsze ktoś kupi na Ferrari nie zarobią, ale na Fiata już prędzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gierka, ale opis i nazwa tematu pierwsza klasa. pc_max, etat w dziale reklamy Mirage (czy ktokolwiek poroni to cudo) masz zapewniony.

 

EDIT: z gry.gildia.pl:

 

Trzecia część słynnego polskiego FPS-a właśnie trafiła sprzedaży. W polskim wydaniu gry znalazło się wiele dodatków. Oprócz samej gry otrzymujemy trailer, wywiad z twórcami, arty, tapety, soundtrack oraz, specjalnie dla wielbicieli serii, pełną wersję pierwszej części gry - Mortyr 2093 – 1944!

 

W trzeciej części Mortyra przenosimy się do Polski znajdującej się pod niemiecką okupacją. Trwa II wojna światowa. Partyzanci z coraz większym trudem przeciwstawiają się przeważającym liczebnie, lepiej wyszkolonym i wyposażonym siłom wroga. Z Wielkiej Brytanii zostaje wysłany jeden z najlepszych komandosów, mający za zadanie wspomóc polski ruch oporu.

 

Mortyr 3 to gra pozwalająca uczestniczyć w szeregu akcji dywersyjno – sabotażowych. Dla gracza nie lada atrakcją będzie możliwość walki w okupowanej przez Niemców Warszawie. Dodatkowo w grze pojawi się wątek miłosny, a cała kampania będzie mogła zakończyć się na jeden z trzech sposobów.

 

Szukaj Mortyra 3: Akcje Dywersyjne w magazynie PC CD 2/2007 za jedyne 19,99 zł!

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POlacy maja święte prawo wydawać gry w których lejemy po d*pach Niemców, chocby to była kompromitacja i szczyt amatorszczyzny! Na screenie u gory widac dworek w Soplicowie? Mam nadzieję że Mortyr 3 to moze byc cos w stylu "Jak rozpetalem 3 wojne światową" :D I dlaczego do jasnej cholery wszyscy nabijacie sie z tej gRy?

 

Ps.: Ciekawe co by było gdyby Niemcy (o sry, Naziści) zrobili gre fpp o tym jak najechali nas 1 Września :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naziści to Niemcy, Niemcy to Naziści fakt nie każdy wtedy żył i nie każdy jest nazistą tak samo jak nie każdy głosował na Kaczory, ale to nie przeszkadza śmiać się całej Europie z Polaków patrząc na ekipę rządzącą. Sry za OT.

 

Co do gry to pomysł dobry wykonanie kiepskie przecież to ten sam engine jak w Call of Juarez co przeszkadza im zrobić taką grafę, brak umiejętności i od razu skazanie gry na sprzedaż za 19zł czyli brak ambicji.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gry to pomysł dobry wykonanie kiepskie przecież to ten sam engine jak w Call of Juarez co przeszkadza im zrobić taką grafę, brak umiejętności i od razu skazanie gry na sprzedaż za 19zł czyli brak ambicji.

Oto istota problemu zespołu odpowiedzialnego za M3 - moze przestraszyli sie nowego MoH i od razu strzelili sobie w czape ?

 

@Carl Orff - dokładnie oto mi chodzilo .. Kiedys tak, dzis nie - Mortyr dzieje sie kiedys etc. szkoda gadac kazdy zna historie chyba :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortyr 2093-1944 to była klasyka :D

Jak ta gra wychodziła to nie była taka zła ;) Z przyjemnością sobie w nią grałem. Druga część - no cóż... nie bardzo miała szanse konkurować z czymkolwiek, ale parę rzeczy w grze mi się podobało i od biedy można pograć. Po obejrzeniu trailera trójki byłbym w stanie w to zagrać.

Całkiem nieźle odwzorowana broń (tylko szkoda ze przez 3/4 filmiku koleś chodzi ze stenem), grafa podobna do poprzedniej części, a sam gameplay - sorry ale nie wiem czemu tak najeżdżacie - taki sam jak koffanym Medalu...

Do przodu, tłuc niemców a od czasu do czasu jakieś zadanie do wykonania (wysadzić coś, uwolnić kogoś).

Zważając na budżet medala i możliwości finansowe ekipy która robiła mortyra to nie jest aż tak źle. No jasne, że mogliby to zrobić lepiej, ale to w końcu tylko mortyr ;)

Heh i do tego po raz kolejny udowodniliście co w grach jest najważniejsze :lol: grafika haha Normalnie sam się z tego do niedawna śmiałem, ale najwidoczniej tak jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortyr 2093-1944 to była klasyka :D

Klasyka jakich mało ;) ...i jedna z nielicznych gier, do których z wielką przyjemnością mógłbym wrócić - co wydaje się trochę dziwne - patrząc na aktualne tytuły... miażdżące nową trzecią część, nie mówiąc już o wcześniej wspomnianej – pierwszej [ale cóż się dziwić, produkcja już trochę lat ma]

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie każdy, skoro zgadzasz się z twierdzeniem, że każdy Niemiec podczas wojny był nazistą. Polecam nadrobić braki...

Widzę ze lubisz drążyć temat – ok. Stwierdzenie ze każdy Niemiec był Nazista jest krzywdzące, ale za ogól biorę obecna w tamtych czasach władze zwierzchnia w Rzeszy która była (tadam) Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Oczywistym jest ze nie każdy Niemiec był Nazista bo to nie możliwe żeby cały naród popierał Hitlera (albo Kaczora). Ogolnie przyjete jest ze Niemcy w okresie wojennym utozsamiani sa z Nazizmem - mnie to nie razi :> Ta cześć co zabijala i palila wyrobila norme za caly narod - i juz nie chce mi sie tego teamtu drazyc glebiej bo akurat krzywda Niemcow co sa nieslusznie okreslani mianem Nazistow g*wno mnie obchodzi. Stąd dopisek na poczatku calej debaty - „Niemcy (sry Naziści)” trochę złośliwy ale jednak chyba trafia w istotę? Prawda? Jezeli chcesz mnie nauczyc historii ktora chyba jednak znam to zapaszam na PW. Kto ma wujka w Argentynie? :D

 

A żeby nie bylo OT to niech ktoś napisze czy juz gral i przezyl? Ciekawe jaka ilosc burakow nasi rodzimi spece przygotowali tym razem ... :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale tak muszę wydać 19,90 zł toż to 5-6 dobrych piw majątek B-) Jak inaczej przekonam się o tej fantastycznej grafie, świetnym gameplay'u i zaje... oprawie audio :rolleyes:

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde... kupilem sobie toto z ciekawosci ( miedzy innymi z uwagi na fajna okladke i rasowe logo, prawei takie jak ma Wolenstein , heh... ). nie ma co sie spodziewac niczego szczegolnego chocby ze wzgledu na Chorme engine chyba swojej w pierwszej wersji... ). graficzne zrobiona gra jest calkiem spoko, jak na zastosowana technologie, serio. ginacy niemcy dostaja takich "filmowych" konwulsji i padajac z drgawkach prawie zawsze puszczaja niekontrolowane serie w powietrze. heh... ragdoll jest jaki jest, ale serio. gierka nei jest zla jak na swoja cene. krotka. owszem. umiejetnie zrobione mapki wydaja sie rozległe... lasek wyglada tez fajnie, szczegolnie takie osypujące sie zbocza porośnięte trawką ;-). gra liniowa, ale wrazenei ze gracz jest prowadzony po sznurku prze jedna tylko możliwą drogę jest zbyt wyraźne. ( tak samo jak "wojna w kollumbii, terrorist takedown" czy jakos tak, ... tam to samo.. stale jakas sciezke, droga, lub po prostu jakis zarośnięty szlak i jakby tylko przeciwnicy wyskkiwali zza drzew... gralem 2 poziomy i dalem sobie spokoj ). kolorystycznie mortyr 3 takze calkiem spoko... ehh... no robia co mogą z tym techlandowym silnikiem. moim zdaniem gierka jest fajna, i po to mozna sobie z nią zagrać zeby po prostu załapac klimacik, popodziwiac naprawde gustownie zrobioną grafike, nic wiecej, i stracic pare godzin. bo na pewno nie po to zeby rozkoszowac sie wypasionym gameplayem. przejsc, i moze nie zapomniec, ale przejsc... i miec zaliczone. :) takze za te cene Mortyr 3 moim zdaniem daje rade... jestem w polowie gry i moze jutro, albo pojutrze skoncze ją, i poki co misje sa faktycznie tylko "akcjami dywersyjnymi". zakladajac ze gra bedzie taka do samego konca mozna tylko zalowac ze nie wycisneli nic z pierwotnej fabyły mortyra.. czyli tego całego myku z przenoszeniem sie w czasie jak w pierwszej czesci, albo tego co bylo z "dwójce"... ( tez nie przeszedlem, ale sądząc po trailerach są tam jacys dziwnie zapakowani z zbroje uber-zolnierze, czyli jakis taki inny motyw...).. mogli dac cos ciekawszego z okultyzmem, czy inny podobny bzdecik, byle tylko bylo egzotyczniej, a tak to chyba jest po prostu zwyczajnie. niemniej gierka jest spoooko. ;-) heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...