Skocz do zawartości
Varrol

Komputronik !!!!@#%^#@@$!!! głośniki!!!

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2003

 

Ja pier... odbiło im i sprzedają te głośniki 2x taniej niż normalnie. Aż im emaila wysłałem, czy to prawda. Wprawdzie te co ja mam, czyli Megaworks THX są w normalnej cenie, ale od tamtych prawie się nie różnią.

 

:evil: :evil: Jak pomyślę, że mogłem kupić te głośniki za 600zł taniej, to szlag mnie trafia.

 

No cóż, jak ktoś szuka wypasionych głośników komputerowych, to juz chyba wie co kupić. Za taka cenę... :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

za ok 1500-1700 zł mozna miec naprawde juz glosniki a nie jakies pierdki z plastiku : FENIX (2Xfront, 2Xsat, 1Xcenter, 1Xsub, buk, czereśnia, czarny) kpl. 1 599,00 www.tonsil.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He zauwazyłem, że na forum ludzie lubią kombinować z komputerami -montują po 100 wiatraczków do obudowy, a z głośnikami niet :(

Polecam zrobienie własnej obódowy, okleić kocem lub sztucznym materiałem i ... kombinować :D Zakupy gotowych głośników wyjdą was 2x drozej albo i więcej, a gdy zrobicie sami naprawde to będzie conajmniej 5 razy skuteczne.

 

Jeśli mi się uda to zamieszcze 2 fotki moj=ich paczek 2x300W :D - i żaden <span style="color:red;">[ciach!]</span> się nieodwazył na placy fiknąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

za ok 1500-1700 zł mozna miec naprawde juz glosniki a nie jakies pierdki z plastiku : FENIX (2Xfront, 2Xsat, 1Xcenter, 1Xsub, buk, czereśnia, czarny) kpl. 1 599,00 www.tonsil.com.pl

Za 1600 masz, ale bez wzmacniacza (czyli dolicz 1000-2000zł). A sub i tak jest gorszy niż u megaworksów. A w subie od megaworksów jest już wzmacniacz 5x70W (plus 150W sub oczywiście) - więc te pierdki z plastiku mozna zmienić na co innego. Mogę sobie podłączyć drewniane (np. te co napisałeś) i będę miał to samo, ale za niższą cenę i z lepszym basem.

 

BTW

Mam jeszcze 5 głośników pioneera w drewnianych obudowach po 80W każdy - jednak po podłączeniu wróciłem do tych pierdziawek - może jakbyś usłyszał to bys zmienił zdanie.

 

Ale cóż najlepiej jest krytykować coś co czego się nie zna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, tak sie sklada ze moj kolega zamowil u nich plyte Chaintech na nforce 2 za 765 zl chyba, byl bardzo happy az na poczte glosowa nagral mu sie przedstawieciel Komputronika twierdzac ze ta OBUDOWA ktora zamowil kosztuje jednak 888zl i to byla pomylka za co bardzo przepraszaja. Oczywiscie chodzilo o plyte, ale facet mowil obudowa... ehh. Nie dosc ze sie pomylili to jeszcze nie umieja wytlumaczyc. Spytam sie kolegi czy ma cos przeciwko pokazania tutaj tego nagrania z posczty glosowej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zrob na takim wzmacniaczu impreze i z takimi pierdkami 

 

pozdro tan

To zależy od wielkości pomieszczenia.

 

Ale dość już tego. Wiem, że zestaw audio jest lepszy (pod warunkiem, że głośniki są wystarczająco mocne), jednak cenowo wychodzi znacznie więcej. I pisząc to nie odkrywacie Ameryki. Równie dobrze mozna twierdzić, że mercedes jest lepszy od opla itp - zwłaszcza jak się jeździ mercedesem.

 

Te "argumenty" przypominaja mi kłótnie zwolenników AMD i Intela. Jeżeli nie brać pod uwagę ceny, to nie trzeba być geniuszem, żeby wiedziec co jest lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety komputronik to szajs nie sklep....

Moze jakies argumenty (ale racjonalne!) na poparcie tej tezy :evil: Ja zostawilem tam ponad 10 patykow i przy kazdym zakupie oraz przy reklamacjach zawsze wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam :P

ceny z [gluteus maximus] :lol:

wirtualne promocje (8rda+ za 550zl ale nie jest dostepna gdzie we wrocku jest dostepna normalnie w sklepie za 525 i mozna odrazu kupic :lol: )

generalnie ze sklepami netowymi jest problem z gwarancja , trzeba odsylac poczta , czekac , ja wole w normalnych kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

za ok 1500-1700 zł mozna miec naprawde juz glosniki a nie jakies pierdki z plastiku : FENIX (2Xfront, 2Xsat, 1Xcenter, 1Xsub, buk, czereśnia, czarny) kpl. 1 599,00 www.tonsil.com.pl

Za 1600 masz, ale bez wzmacniacza (czyli dolicz 1000-2000zł). A sub i tak jest gorszy niż u megaworksów. A w subie od megaworksów jest już wzmacniacz 5x70W (plus 150W sub oczywiście) - więc te pierdki z plastiku mozna zmienić na co innego. Mogę sobie podłączyć drewniane (np. te co napisałeś) i będę miał to samo, ale za niższą cenę i z lepszym basem.

 

BTW

Mam jeszcze 5 głośników pioneera w drewnianych obudowach po 80W każdy - jednak po podłączeniu wróciłem do tych pierdziawek - może jakbyś usłyszał to bys zmienił zdanie.

 

Ale cóż najlepiej jest krytykować coś co czego się nie zna.

 

do niedawna poparlbym tanake

 

ale poszedlem do Media i qmpel chcial kupic glosniczki

to mowie zeby zobaczyl jak te graja (staly 1600).

koles podlaczyl i mi szczeka spadla na buty.

jakosc dziwieku jest niesamowita, bass mocny

jak diabli.

warto dac za cos takiego 1600 - masz cineme w pokoju

jak trzeba, bez dodatkowego sprzetu.

amazing. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety komputronik to szajs nie sklep....

Moze jakies argumenty (ale racjonalne!) na poparcie tej tezy :evil: Ja zostawilem tam ponad 10 patykow i przy kazdym zakupie oraz przy reklamacjach zawsze wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.

dokladnie. ja tez uwazam ten sklep za dobry.

ciekawe jakie argumenty masz przeciwko. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

za ok 1500-1700 zł mozna miec naprawde juz glosniki a nie jakies pierdki z plastiku : FENIX (2Xfront, 2Xsat, 1Xcenter, 1Xsub, buk, czereśnia, czarny) kpl. 1 599,00 www.tonsil.com.pl

Za 1600 masz, ale bez wzmacniacza (czyli dolicz 1000-2000zł). A sub i tak jest gorszy niż u megaworksów. A w subie od megaworksów jest już wzmacniacz 5x70W (plus 150W sub oczywiście) - więc te pierdki z plastiku mozna zmienić na co innego. Mogę sobie podłączyć drewniane (np. te co napisałeś) i będę miał to samo, ale za niższą cenę i z lepszym basem.

 

BTW

Mam jeszcze 5 głośników pioneera w drewnianych obudowach po 80W każdy - jednak po podłączeniu wróciłem do tych pierdziawek - może jakbyś usłyszał to bys zmienił zdanie.

 

Ale cóż najlepiej jest krytykować coś co czego się nie zna.

 

do niedawna poparlbym tanake

 

ale poszedlem do Media i qmpel chcial kupic glosniczki

to mowie zeby zobaczyl jak te graja (staly 1600).

koles podlaczyl i mi szczeka spadla na buty.

jakosc dziwieku jest niesamowita, bass mocny

jak diabli.

warto dac za cos takiego 1600 - masz cineme w pokoju

jak trzeba, bez dodatkowego sprzetu.

amazing. 8)

Mozesz mi wierzyć, że przed zakupem tych głośników również myślałem jak tanaka. Jednak zanim je kupiłem przeczytałem kilka artykułów i zrozumiałem, że to już nie pyrkawki komputerowe.

 

Tanaka ma oczywiście rację, że lepsza jest porządna wierza, ale porządna (nie z najtańszymi głośnikami). Jednak to nie znaczy, że Megaworksy to szmelc. Zresztą nie da sie czegoś osądzić bez poznania tego - niektórzy myślą, że są jasnowidzami, czy coś w tym stylu.

 

Te głosniczki za 1000zł to niesamowita okazja, bo tyle to kosztują zwykłe zestawy komputerowe 5.1 (te trochę lepsze). Czasami tylko trochę żałuję, że nie kupiłem zestawu Logitecha Z680.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to mowa o glosnikach do kompa anie estradowkach na imprezy. Szczerze powiem ze mi starcza Inspire 5100 To dla mnie zestaw w sam raz do grania i ogladania filmow.

Jakbym chcial uzywac glosnikow do robienia imprez to kupilbym co innego. Ale tu mowa o glosnikach do kompa. A montowanie glosnikow po 200W w pomieszczeniu o powierzchni 20M2 to przesada. Wiec nie mylcie pojecia glosniki komputerowe i glosniki muzyczne. Bo to jest zenujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zyciu bym takiego gowna nie kupil

No cóż, podejżewam, że miałes okazję je osobiście przetestować skoro tak twierdzisz. No chyba, że mówisz to dla jakiejś zasady typu - głośniki komputerowe to szajs, nieważne jak byłyby dobre.

za ok 1500-1700 zł mozna miec naprawde juz glosniki a nie jakies pierdki z plastiku : FENIX (2Xfront, 2Xsat, 1Xcenter, 1Xsub, buk, czereśnia, czarny) kpl. 1 599,00 www.tonsil.com.pl

Za 1600 masz, ale bez wzmacniacza (czyli dolicz 1000-2000zł). A sub i tak jest gorszy niż u megaworksów. A w subie od megaworksów jest już wzmacniacz 5x70W (plus 150W sub oczywiście) - więc te pierdki z plastiku mozna zmienić na co innego. Mogę sobie podłączyć drewniane (np. te co napisałeś) i będę miał to samo, ale za niższą cenę i z lepszym basem.

 

BTW

Mam jeszcze 5 głośników pioneera w drewnianych obudowach po 80W każdy - jednak po podłączeniu wróciłem do tych pierdziawek - może jakbyś usłyszał to bys zmienił zdanie.

 

Ale cóż najlepiej jest krytykować coś co czego się nie zna.

 

do niedawna poparlbym tanake

 

ale poszedlem do Media i qmpel chcial kupic glosniczki

to mowie zeby zobaczyl jak te graja (staly 1600).

koles podlaczyl i mi szczeka spadla na buty.

jakosc dziwieku jest niesamowita, bass mocny

jak diabli.

warto dac za cos takiego 1600 - masz cineme w pokoju

jak trzeba, bez dodatkowego sprzetu.

amazing. 8)

Mozesz mi wierzyć, że przed zakupem tych głośników również myślałem jak tanaka. Jednak zanim je kupiłem przeczytałem kilka artykułów i zrozumiałem, że to już nie pyrkawki komputerowe.

 

Tanaka ma oczywiście rację, że lepsza jest porządna wierza, ale porządna (nie z najtańszymi głośnikami). Jednak to nie znaczy, że Megaworksy to szmelc. Zresztą nie da sie czegoś osądzić bez poznania tego - niektórzy myślą, że są jasnowidzami, czy coś w tym stylu.

 

Te głosniczki za 1000zł to niesamowita okazja, bo tyle to kosztują zwykłe zestawy komputerowe 5.1 (te trochę lepsze). Czasami tylko trochę żałuję, że nie kupiłem zestawu Logitecha Z680.

okazja jest. ale ciekawe dlaczego :?

 

moze wyjdzie nowy model 8)

 

imho nie znajdzie to zbyt wielu nabywcow

przynajmniej w moich kregach nie znam nikogo

kto dalby az 1000 za glosniki mimo ze sa warte

swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazja jest. ale ciekawe dlaczego  :? 

 

moze wyjdzie nowy model  8) 

 

imho nie znajdzie to zbyt wielu nabywcow

przynajmniej w moich kregach nie znam nikogo

kto dalby az 1000 za glosniki mimo ze sa warte

swojej ceny.

Okazja jest dlatego, że Creative wysprzedaje te głośniki. A nowy model już jest i nazywa się Megaworks 5.1 THX (ja mam własnie te) - są trochę lepsze od 510D (jednak nie maja wejścia cyfrowego), ale i droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He zauwazyłem, że na forum ludzie lubią kombinować z komputerami -montują po 100 wiatraczków do obudowy, a z głośnikami niet :( 

Polecam zrobienie własnej obódowy, okleić kocem lub sztucznym materiałem i ... kombinować :D Zakupy gotowych głośników wyjdą was 2x drozej albo i więcej, a gdy zrobicie sami naprawde to będzie conajmniej 5 razy skuteczne.

 

Jeśli mi się uda to zamieszcze 2 fotki moj=ich paczek 2x300W :D - i żaden <font color="#FF0000">[ciach!]</font> się nieodwazył na placy fiknąć :D

ja bym sie odwazył "fiknąc" 2x380W :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie chodzilem po stronach i zobaczylem bardzo fajny artykul na temat glosniczkow :D

http://www.wgk.waw.pl/modules.php?name=Tes...showpage&pid=53

Zjedzcie na sam dol storny i przyjzyjcie sie uwaznie ostatniemu zdjeciowi. Od dzisiaj niech producenci sobie pisza ze glosniki komputerowe moga miec i te 50W na kanal ale dopoki ktos mi nie pokaze tylnej scianki glosnika to nieuwierze w to. Zeby Logitech oszukiwal klijentow :evil:

Fuuuuuuuj az wstyd :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...