Skocz do zawartości
cavarr

Halo Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Producent: Bungie Studios / Ensemble Studios
Wydawca: Microsoft Games Studios
Dystrybutor PL:
Platforma: XBOX 360
Gatunek: Real-time strategy

Data Premiery:
Europa (PAL): 2008
Polska: 2008

Tryb Gry: Single / Multiplayer
Tryb Multiplayer: Internet
Wymagania wiekowe: M

Nośnik: 1 DVD-DL
Oficjalną strona WWW: Halo Wars

August 26th, 2007 - Halo Wars Demo Announced - Tomorrow on Live

Halo Wars” is the next big real-time strategy game from Ensemble Studios, creators of Age of Empires. Designed exclusively for the Xbox 360, “Halo Wars” allows you to take charge of the human UNSC armies and see the Halo universe from a totally new perspective. However, we might get a taste of the game sooner than we expected.

In an exclusive interview via Playtm and Gamespot during Games Conventions in Leipzig 2007, with Harter Ryan, Ensemble’s executive producer, he revealed that a demo will be hitting Xbox Live within the few days.


FOTY
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja ;) Na XBLM już leży demko - 1.4GB

Link do Xbox LIVE Marketplace

 

-----

 

edit:

Tylko mnie interesuje ten tytuł? ;) Zagrałem w demko i cóż mogę napisać... Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się rewelacji po tej grze (strategie na konsolach jakoś mi nie pasują), a z tego co widzę wyszedł fajny RTS-ik. Ładna grafika, świetna muzyka i rewelacyjne cut scenki. Nawet sterowanie na padzie jest całkiem przyjemne.

 

Naprawdę warto sprawdzić demko. IMHO może to być pierwszy udany RTS na konsole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto sprawdzić demko. IMHO może to być pierwszy udany RTS na konsole ;)

Pierwszy byl End War, aż dziwne, że tak cicho o tym tytule.

 

Niemniej, Halo Wars również prezentuje się smakowicie i może być niezła odskocznią od beztroskich rozwałek pokroju GoW czy CoD.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EndWar jakoś mi nie podszedł :)

A mi bardzo, co prawda mam tylko demo, bo gra jest od Ubi, ale jest na liscie przyslych zakupow.

 

A wracajac do Halo Wars, cut scenki miazdza. Ponadto zastosowano w nich świetny patent, mozna je bez problemu spauzowac, a nie tylko pominąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Atrus

To ze Halo Wars bedzie dobra strategia chyba nie ulega watpliwosci?

Marka Halo+ Esamble Studios to nie moze sie nie udac,gralem dzis w demko i musze powiedziec ze dawno nie gralem w tak dobra i wciagajaca strategie. Ja napewno kupie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie interesuje ten tytuł? ;) Zagrałem w demko i cóż mogę napisać... Jestem pozytywnie zaskoczony. Nie spodziewałem się rewelacji po tej grze (strategie na konsolach jakoś mi nie pasują), a z tego co widzę wyszedł fajny RTS-ik. Ładna grafika, świetna muzyka i rewelacyjne cut scenki. Nawet sterowanie na padzie jest całkiem przyjemne.

Ja w ogole nie gralem nigdy w strategie (wyjatek: UFO Enemy Unknown i Kozacy) a gierka mi bardzo podeszla. Fajnie sie wlaczy, szkoda tylko ze kampanie mozna grac tylko ludzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem i giera slabiutka.

Grafika - JAK NA Xa to cienizna, na zoomach slabej jakosci textury. Animacja postaci jakas sztywna. Mało jednostek (chyba ze to wina dema) i ogolnie potyczki naszych malych żołnierzykow wyglada dosyc smiesznie. Juz leciwy CoH z PC ma o niebo lepszy gameplay + animacje i ogolnie "widowiskowsc potyczek"

 

na duzy + sterownie padem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"2. Nie każdy lubi Halo." To jest przesadzające. Dla mnie demko było świetne, muzyka, grafika, no i cut-scenki (coś wspaniałego). Jedynie co może przeszkadzać to klimat i tu się zaczyna marudzenie na całą resztę. Lubicie Halo, to Was wciągnie. Jeśli nie, to po demku dacie sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w pełną wersje i jestem zaskoczony - w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Ładna grafika,świetna muzyka i niesamowite filmiki - czyli wszystko to za co kochałem Halo :) .

 

Gra może i jest łatwa no ale co trudniejszego można zrobić mając 6 przycisków ?

 

 

@chronicsmoke, skoro jesteś takim xboxowym wymiataczem to zapodaj swojego GT :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez takich draak bo to jest już naginanie regulaminu poza tym skąd wiesz ze nie grał... Ogólnie proszę już nie robić OT bo bedzie za to kara. Zaraz topic bedzie trzeba oczyścić z tego krapu.

 

Topic oczyszczony ze zbędnego śmiecia. Proszę nie robić już OT.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...