Skocz do zawartości
karolsnp

Laptop Do Ok 2000zl 1024 Ram + Koiecznie Tv Out

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie potrzebuje lapka do okolo 2000 z 1024 ram zeby to jednak chodzilo a nie jakas padlina ostatnia no i koniecznie Tv out , zamiast telewizora :D

 

nie zamierzam raczej grac , chodz o pisanie prac ogladanie filmow moze czasem w q3 stukne no i bede probowac na tym autocada (moze ale to malo realne wiec tym prosze sie nie sugerowac)

 

mozecie mi cos doradzic ? bo w tym zakresie cenowym jest mimo wszytsko sporo tego sprzetu sporo z 512 ale mozna w koncu rozbudowac, chociaz wole nic nie kombinowac na poczateku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup z 512 i rozbuduj, żadna filozofia, teraz jest moda mała że kupuje się z 2x512 a kupuje 2x 1024 xD

 

AutoCad ? ehhh, nie orientuje sie w grafach w lapkach do 2000zł

 

TV-out ma co drugi, ale nie musi, dokupujesz na PCMCIA karte telewizyjną i masz tv w notebooku, wejścia i wyjścia, czego dusza zapragnie

 

tak naprawdę ceną lapka rządzi procesor chyba, od niego wybór zacznij a potem selekcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup z 512 i rozbuduj, żadna filozofia, teraz jest moda mała że kupuje się z 2x512 a kupuje 2x 1024 xD

 

AutoCad ? ehhh, nie orientuje sie w grafach w lapkach do 2000zł

 

TV-out ma co drugi, ale nie musi, dokupujesz na PCMCIA karte telewizyjną i masz tv w notebooku, wejścia i wyjścia, czego dusza zapragnie

 

tak naprawdę ceną lapka rządzi procesor chyba, od niego wybór zacznij a potem selekcja

a moge pprosic Cie o pomoc bo w lapkach nie bardzo sie orientuje zreszta od jakiegos czasu wogole sie nie interesowalem nowinkami i nie jestem w temacie , mozesz mi pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mogę Tobie pomóc ?

 

jeżeli zrobi się z tego komunikator to temat zamkną, dyskusja między 2 uczestnikami to na PW albo gg3466495, na tyle na ile bede w stanie pomóc, pomoge, może sam dowiem sie czegoś nowego xD

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...