Skocz do zawartości
redjohnny

[recenzja] Hp 6715b

Rekomendowane odpowiedzi

To masz 1 rok gwarancji? Jak kupowałeś to miałeś napisane, że jest 1 rok dla firm a 2 dla prywatnych? Mówili Ci taki taki tekst, że HP przyśle pocztą przedłużenie na drugi rok?

było to juz wałkowane setki razy - ma to obowiązek zrobić sklep,trzeba jednak tego dopilnować.

Dla bezpieczeństwa najlepiej wysłać samemu

Czas oczekiwania 2 miesiące.

Koniec kropka.

 

 

wysłałem do nich faxem zgłoszenie przedłużenia gwary, jednak nic do tej pory nie otrzymałem. wysłałem ok miesiąca temu.

dostaniesz pod warunkiem, że dotyczy to twojego modelu! nie na każdy jest taka "promocja" - też juz o tym było!

 

w rozdzielczości natywnej.

gry czy komputera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat jest o 67XX czyli każdy ma tak samo, tak mi sie wydaje.

nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz

 

słyszałeś słowo przybłęda czy wolisz zabłąkany?

 

po co smrodzisz w tym temacie?

 

AK-105 zwracał Ci już kilka razy uwagę

 

jak masz sklerę to spójrz - udzielałeś się chyba tutaj ?

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...mp;hl=gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz

 

słyszałeś słowo przybłęda czy wolisz zabłąkany? -------- 1

 

po co smrodzisz w tym temacie? ---------- 2

 

AK-105 zwracał Ci już kilka razy uwagę --------- 3

 

jak masz sklerę to spójrz - udzielałeś się chyba tutaj ? ------------- 4

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...mp;hl=gwarancja

1- lekcja języka? co to ma do tematu?

2- zadałem normalne pytanie, wyraziłem normalną opinię.

3- nie interesuje mnie co robicie w wolnym czasie, jakie macie orientacje.

4- no i.........?

 

przez takich jak ty ludzie boją się cokolwiek zapytać bo zaraz bla bla bla sra sra sra.

mam ochotę to pytam, po to jest forum.

znowu zaczynasz blablać żeby blablać, nie lepiej poprostu odpowiedzieć? (tak przysługuje, czekajcie) [nie będzie przedłużenia] <--- to nie boli

tego linka co podałeś nic nie wynika nie ma konkretnej odp. wcześniej przeczytaj to co linkujesz.

 

nie pownienem odpisywać tobie bo zniżam się do twojego poziomu ale...już taki jestem, nikomu nie popuszczę. jednak jak każdy byłby idealny świat byłby straszny. dobrze że jesteś! :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło to: w menadżerze urządzeń znajdź kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej > Główny koncentrator USB > Właściwości > Zarządzanie energią > odznacz "Zazwalaj komputerowi na..."

 

Po tym u mnie cisza i na baterii i na zasilaczu, wcześniej swiergotał. To jest chyba jakaś wina zarządzania energią przez system, ciekawe czy na Viście to występuje?

Jak sie wylaczy ten koncentrator USB to jak podepne np. pendrive-a to on bedzie dzialal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz 1 rok gwarancji? Jak kupowałeś to miałeś napisane, że jest 1 rok dla firm a 2 dla prywatnych? Mówili Ci taki taki tekst, że HP przyśle pocztą przedłużenie na drugi rok?

Nie wiedziałem ze mogę mieć przedłożoną gwarancje, o wszystkim dowiedziałem jakiś miesiąc po zakupie zatem mam roczna gwarancje...

Edytowane przez soltys87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier to z tych nowszych Wiedźmin chodzi całkiem dobrze na tych sterownikach ze strony hp i rozdzielczości 1280x800 przy niskich detalach. Ale Quake4 ma jakieś problemy ze sobą... ale to chyba wina tego, że nie lubi ta gra procków AMD. Tak wnioskuje po przetestowaniu tej gry na kilku maszynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo ktoś tu pozamiatał. Coś mi się to forum podobać przestaje bo usuwa się tu rzeczowe posty jak mniemam dlatego że zawierają jedno zdanie offtopic a pozostawia offtopowe posty niektórych...

 

Napisżę więc po raz drugi. W grach często problemy sprawia zainstalowany AMD Dualcore Optimiser

Też to zauważyłem i zastanawiam się czy ktoś tu "sprzątał", czy po prostu przywracał backupy z jakiegoś powodu.

 

Co do problemów z czytnikiem to co jakiś czas trzeba zarejestrować odcisk palca na nowo. Wtedy znowu wszystko działa ok.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczenie cd :-)

 

U mnie pomoglo odznaczenie w Menedzerze Urzadzen "Zezwalaj na..." w pozycji "Glowny koncentrator USB", zakladka o energii. Nie wiem tylko czemu mam az tyle dostepnych tych koncentratorow? Ktos mi moze to wyjasnic? Odznaczylem w pierwszym od gory, w reszcie zostawilem zaznaczone.

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może cały problem jest w urządzeniach podłączonych pod usb? to one powodują może konflikt. ten kto ma problem niech odłączy wszystko co ma pod usb i wtedy spróbuje.

może ktoś sprząta -niestety zamiatając pod dywan bo bzdury nadal zostają

to może,może, może to tak mi się od @GRANDMASTER'a udzieliło bo to jego ulubione słowo

 

ale co najważniejsze NA PEWNO KTOŚ DONOSI W TYM TEMACIE - PANIE I PANOWIE MAMY KOLABORANTA WŚRÓD UŻYTKOWNIKÓW -CHCIAŁOBY SIĘ NAPISAĆ 6715b

 

Zdrowych, spokojnych dla wszystkich, dla gwiazdorów od bananów również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i zapewne wielu innych forumowiczów widzi sporo różnic. obudową to jest to samo :damage_wall: to że ktoś coś wyczytał że jest zrobione bla bla bla.... nie ma na to żadnego potwierdzenia :| mając przed sobą dwa lapy nie odróżni się ich.

Zakład że z zamkniętymi oczami odróżnię 6715b od 6710s? O dowolną sumę... Ja w przeciwieństwie do Ciebie swoją wiedzę opieram na praktyce. Ostatnie zacytowane zdanie świadczy o tym że nawet zdjęcia 6715b słabo obejrzałeś a robisz tu najwięcej szumu... Nie wprowadzaj przynajmniej ludzi w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie jest w stanie odp mi na dwa moje pytania? Pierwsze dot wylaczania w BIOS-ie czytnika linii papilarnych a drugie koncentratorow USB

ad 1

W biosie: Bulid-In Device Options => Fingerprint Device => Disablem. Możesz to zrobić wchodząc w BIOS, lub z poziomu HP Protect Tools.

 

ad2.

Co do ilości tych koncentratorów to tak ma być. Dlaczego tak jest? Nie wiem. Mogę tylko powiedzieć że też tak mam.

Jak wyłączysz zarządzanie energią czy jak to się nazywało to USB nadal będzie ci działać.

Mam nadzieję że odpowiedziałem na wszystkie pytania.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało kto skarżył się mamie!

Myślę, żę będzie skończony w tym gronie

Dzięki dla Moderatora za spostrzegawczość...

do stołu czas zasiąść :wink:

Wesołych

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wydało kto skarżył się mamie!

Myślę, żę będzie skończony w tym gronie

Dzięki dla Moderatora za spostrzegawczość...

do stołu czas zasiąść :wink:

Wesołych

Także chciałbym życzyć wszystkim WESOłYCH śWIąT i żeby nikomu zasilacz nie padł :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie do tych co zauważyli u siebie dziwne zawiechy kompa. Chodzi mi o przygaszanie matrycy. Napiszcie jakie macie programy antywirusowe. Bo z moich testów wynika ze to program antywirusowy powoduje zawieszanie. Testowałem na świeżo zainstalowanym systemie. Z antywirusem się wiesza (Panda antywirus 2007 i NOD32) na tych testowałem. Bez antywirusa chodzi normalnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie do tych co zauważyli u siebie dziwne zawiechy kompa. Chodzi mi o przygaszanie matrycy. Napiszcie jakie macie programy antywirusowe. Bo z moich testów wynika ze to program antywirusowy powoduje zawieszanie. Testowałem na świeżo zainstalowanym systemie. Z antywirusem się wiesza (Panda antywirus 2007 i NOD32) na tych testowałem. Bez antywirusa chodzi normalnie. Pozdrawiam

Ja mam Avasta i chodzi normalnie. Bez zawiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie do tych co zauważyli u siebie dziwne zawiechy kompa. Chodzi mi o przygaszanie matrycy. Napiszcie jakie macie programy antywirusowe. Bo z moich testów wynika ze to program antywirusowy powoduje zawieszanie. Testowałem na świeżo zainstalowanym systemie. Z antywirusem się wiesza (Panda antywirus 2007 i NOD32) na tych testowałem. Bez antywirusa chodzi normalnie. Pozdrawiam

a co my Ci mówiliśmy jak masz robić testy? sam system i sterowiki - to byłeś bardzo oburzony i zapewniałeś, że nic innego nie masz. Ja będę obstawał przy swoim, laptop jest sprawny a Ty popełniłeś gdzieś ewidentny błąd - serwis też nic nie znalazł gdy oddałeś im bez dysku - pamiętasz?

na bank instalujesz tam coś co go wykrzacza!

 

Ja mam Avasta i zwisów brak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co my Ci mówiliśmy jak masz robić testy? sam system i sterowiki - to byłeś bardzo oburzony i zapewniałeś, że nic innego nie masz. Ja będę obstawał przy swoim, laptop jest sprawny a Ty popełniłeś gdzieś ewidentny błąd - serwis też nic nie znalazł gdy oddałeś im bez dysku - pamiętasz?

na bank instalujesz tam coś co go wykrzacza!

 

Ja mam Avasta i zwisów brak!

No niby tak, ale wiesz człowiek uczy się na błędach cały czas. Na 100% jeszcze nie jestem pewien czy to antywirus. Jeżeli tak to dam znać już oficjalnie. Wkurza mnie troszkę to że na oryginalnej pandzie się wiesza. Sprawdzę go jeszcze na antywirusie avast zobaczymy. Edytowane przez owcaxxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ściema to połowa sukcesu

podoba mi sie zwłaszcza to:

"Notebook jest w stanie bardzo dobrym wizualnym i technicznym nie widać na nim praktycznie żadnych śladów użytkowania.

Sprzedaję gdyż pilnie potrzebuje pieniędzy."

 

na takiego wolnego od wad - zapomniałeś dodać

 

ale jaja :rolleyes: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale wiesz człowiek uczy się na błędach cały czas. Na 100% jeszcze nie jestem pewien czy to antywirus. Jeżeli tak to dam znać już oficjalnie. Wkurza mnie troszkę to że na oryginalnej pandzie się wiesza. Sprawdzę go jeszcze na antywirusie avast zobaczymy.

Wiem jedno, że go sprzedaję. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam: http://www.allegro.pl/item287595657_hp_com...dows_xp_he.html

Ja mam Avira AntiVir i wszystko ładnie działa.

Tak patrzę na tą aukcję i widzę że cena jest dość niska. Nie szkoda ci go sprzedawać? Potem już takiego możesz nie kupić :wink:

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: A na jakim systemie ci się wiesza?

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...