Skocz do zawartości
redjohnny

[recenzja] Hp 6715b

Rekomendowane odpowiedzi

AK-105 heh linuxa nie odpuszcze zreszto jest tyle osob ktorzy dzialaja na linuxie uzywajac tego lapka ,ze nie ma powodu siedziec z przymusu na windowsie

qb4hkm no i niestety nie przekonalem sie , bo na samym zasilaczu cisza a podlanczajac baterie odrazu zaczyna biszczec..

chyba tak czy siak wysle go do serwisu moze wymenia mi na nowy sprzet przynajmniej sie zalapie na nowsza dostawe i nie bede juz mial problemow z aplikacjami pod dosem ;)

:wink:

 

1. Bardzo się cieszę że nie chcesz odpuścić linuxa. Jak wszystko ci będzie działać to napisz jakieś howto i podaj linka. My z chęcią skorzystamy z twoich doświadczeń.

 

2. To że z wyjętą baterią nie piszczy nie znaczy że bateria jest głównym źródłem odgłosów. Może być tak, że piszczy tylko podczas ładowania.

Jak dostaniesz nowego to daj znać. Mój też piszczy i jeżeli mam okazję dostać egzemplarz bez tej wady to z chęcią wymienię.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez popiskuje czasami, z tym, ze nie bateria, ale cos w srodku. Tez raczej dosyc cicho, po lewej stronie. Zasilacz tez czasami piszczy podczas ladowania. Podczas pracy juz nie. Na tym "konkurencyjnym" forum ktos napisal, ze wymienili mu lapka na niepiszczacego. Sadzicie, ze sa szanse na reklamacje?

 

Ja pisałem i mi wymienili. Nie mogłem tego znieść. Teraz mam cisze jak makiem zasiał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co do partycjonowania czy backup'u odpalisz tylko Paragon Drive Backup 8.5 i to pod warunkiem, że nie podłączysz nic pod USB, o wszelkich PartitionMagic, Acronis, NortonGhost, DriveImage itd. możesz zapomnieć, albo bardzo długo się naszukasz,albo się wysypie, albo nieodtworzysz ;); ranish nie próbowałem

Faktycznie, tylko ParagonDrive'em 8.5 zrobiłem cięcia na dysku, tak jak chciałem, jednak za pomocą Boot CD Acronisa można zrobić było obraz przez USB lub nagarać, ale nie z poziomu Windy. Tak naprawdę problem stwarzał mi przy dyskowych operacjach HP Backup & Recovery & Restore (czy jakoś tak), bronił dostępu do wielu funkcji innych programów np. Acronisa. Dopiero odinstalowanie pomogło. Mogłem wtedy wykorzystać w pełni Acronisa TI, a w szczególności b. fajną funkcję, Try&Decid. Parę rzeczy mi się wysypało przy instalacji (mam XP SP2), kombinowałem ze sterownikami do skanerów, oprogramowaniem itp. Gdyby nie funkcja Try&Decid (wypróbuj i zdecyduj), to namieszałbym sobie nieźle. A tak np. za 4 razem zainstalowałem inne sterowniki od innego typu skanera i... pomogło, choć na Win2000 chodzi mi skaner na zupełnie innych (dedykowanych). Działa to tak, że przed grzebaniem w lapiku włączam opcję Try&Decid, mieszam, mieszam i jak chodzi wszystko ok. to daję mu opcję zdecyduj i zatwierdź, jeżeli nie to program restartuje kompa i... ani śladu grzebania. Dlatego m.in. zrezygnowałem z HP Backup&Recovery&Restore - czy jakoś tak :-)

 

z innej beczki - mam założone hasło na power up z opcją nie sprawdzaj przy ponownym uruchomieniu - pyta się za każdym razem - zaczyna mnie to irytować ???

Burns, dokładnie nie pamiętam, ale czytając, przeglądając "na sucho" instrukcję "Pr. ProtectTools" czy też "Zabezpieczenia", zapamiętałem, że monit przy haśle nie pojawi się tylko wtedy jak ustawisz/uaktywnisz inne hasło inne funkcji zabezpieczającej, tylko zabij mnie, nie wiem których haseł to dotyczyło (tzn. funkcji), bo przy pełnej instalce biosie i zabezpieczeniach jest ich od... liku :-), a czytałem to dawno

 

 

PS

Niestety jak pociąłem dysk (160 GB) Paragon Drive Backup'em to skasowałem sobie również instalkę (wstępną WinDVD 5, bo ta ze strony HP nie działa bez niej. Powinna być na dysku C u każdego z kupionym systemem lub na backupie - nie mam już tego. Czy ktoś może mnie poratować tą instalką wstępną WinDVD5 do tego lapika?. Żadne inne nie pasują? Heeelp :-)

Edytowane przez pablo7697

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam następujący problem.Mam zainstalowane bluetooth i raz po raz jak je włączę to nie wykrywa mi urządzeń w zasięgu i dopiero ponowna instalacja powoduje że na jakiś czas bluetooth znów dobrze chodzi. Również sterownik hp quick launch buttons też raz po raz nie pokazuje czy regulacja głośności chodzi tzn na ekranie nie pokazuje się pasek postępu od głośności. Miał ktoś podobne objawy??

 

Pozdrawiam

Witam,

co do blue takich problemów nie zauważyłem, jednak po Twym poście postanowiłem sprawdzić i rzeczywiście jest ten problem. Wcześniej z blue korzystałem jedynie 2 razy wi wszystko było OK. Natomiast jeśli chodzi o "hp quick launch buttons" to już kilka razy musiałem instalować od początku (a raczej brałem opcję "napraw") gdyż również u mnie pojawiły się opisywane przez Ciebie objawy.

 

Na razie nie wiem czym jest to spowodowane, jednak trochę mnie to denerwuje. Może ktoś jeszcze ma podobne objawy?

Albo poradził już sobie z tym jakoś?

Jak tak to proszę się podzielić z nami swą wiedzą w tym temacie.

Z góry dziękuję.

 

Ja już próbuję od kilku dni z tym walczyć, ale nie bardzo mi wychodzi.

 

 

 

A teraz z innej beczki.

 

Czy ktoś z Was używa Naszego cudownego 6715b jako podstawowy komputer?

Jeśli TAK to czy łączycie się z netem za pomocą Neostrady?

Jeśli TAK to czy macie z jakiś kłopot z połączeniem czy raczej nie?

 

Już przechodzę do sedna sprawy. Mój kłopot wygląda następująco.

 

Jak już możecie się domyślam hp to mój podstawowy komputer i używam Neostrady, gdyż nic lepszego u mnie nie dało się podłączyć.

Hp był kupiony bez systemu i wszystko stawiałem sam. Raczej nie sprawiło mi to bardzo dużych problemów.

 

Zaczęły się one przy próbie korzystania z internetu. Najpierw z błędem "generic host process for win32 services". Ciągle mnie rozłączało i mimo, że na panelu Neostrady pokazywało, że jestem połączony to nie byłem. Pomagał tylko twardy reset kompa, gdyż po tym nie chciał się wyłączyć.

Zatrzymywał się na ekranie "Zapisywanie ustawień...".

Jednak na ten temat można na różnych forach znaleźć sporo informacji i dość szybko się z nim uporałem.

 

Miałem jednak spokój tylko na jeden dzień. Później znów zaczęło rozłączać po kilku minutach korzystania z internetu, tylko nie wyskakiwały już żadne błędy. Po prostu mimo, że na panelu Neostrady pokazywało, że jestem połączony to rozłączało radio, tlena i wszystkie inne programy.

Znów pomagał tylko twardy reset (po przytrzymaniu przycisku "power").

Muszę jednak zaznaczyć, że zawsze próbowałem najpierw wyłączyć komputer w standardowy sposób, jednak w tym przypadku również zamykanie lub ponowne uruchamianie kończyło się na ekranie z napisem "Zapisywanie ustawień...".

A na dodatek zanim w ogóle komputer zaczął zamykać system było dużo programów/procesów, które nie chciały się zamknąć i trzeba to było robić ręcznie. Były to: "comcomp.exe", "connectionkit" i "connctionstray".

 

Wyczytałem gdzieś, że może to być spowodowane panelem zarządzającym od Neostrady. Także pozbyłem się go i skonfigurowałem połączenie ręcznie.

Mimo to zdarza się, że zostaję rozłączony, a połączenie niby cały czas istnieje.

Owszem rozłącza mnie rzadziej, ale nadal. Raz połączenie wytrzyma 10 min, raz 3 godz.

Na komputerze stacjonarnym takie coś nie miało miejsca.

 

Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie fakt, że komputer "myśli", że jest podłączony (bo tak pokazuje połączenie).

Gdyby całkowicie się zerwało to mam ustawione "ponowne łączenie" i po problemie, a tu niestety za każdym razem trzeba komputer uruchamiać od początku (i to wyłączać za pomocą długiego przytrzymania power) i dopiero znów można się łączyć.

 

Chyba nie muszę wspominać, że jest to bardzo niekomfortowa sytuacja i chciałbym, aby wszystko było bezproblemowo. Dlatego na razie na tym skupia się moja uwaga pomiędzy pracą a szkołą. Produkuję się już w tym problemie od 4 dni po 1-2 godz dziennie z efektami opisanymi w tym poście.

 

Proszę, jeśli ktoś potrafi udzielić mi jakichś wskazówek lub ma podobny problem to niech napisze.

Z góry dziękuję!!!

 

 

P.S.

Burns, AK-105 mam nadzieję, że wybaczycie lekko przydługawy post, ale musiałem dokładnie opisać problem. Starałem się jasno i przejrzyście, lecz nie zawsze mi wychodzi :wink: .

Edytowane przez grozlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK-105 w tym momencie nie pozostaje mi nic innego :mur: :mur: :mur: .

 

Właśnie piszę ze starego kompa :mur: :mur: :mur: .

 

HP-ek przestał działać. Próbowałem zreinstalować stery do blue, zrobiłem restart, 6715b zaczyna się ponownie uruchamiać i kapota.

Po screenie z Logo WinXP i ładowaniem systemu gaśnie całkiem matryca i wszystko zaczyna się od początku (włączanie kompa). Pojawia się logo HP na czarnym tle, potem coś tam, znów logo WinXP i ładowanie systemu i gaśnie całkiem matryca, a po chwili logo HP i tak w kółko!!! :mur: :mur: :mur:

 

Ja pier****, a myślałem, że jak dołożę trochę kasy i kupię HP, a nie jakieś dziadostwo z MM to nie będę miał takich problemów. A tu jednak... :cry: :cry: :cry:

 

Mam nadzieję, że format i reinstalacja systemu pomogą... Szkoda, że będę mógł się tym zająć dopiero w niedzielę :sad: .

Tymczasem muszę wrócić do swojego starego pieca.

 

A może powiedzcie jakie macie wersje swoich WinXP, to spróbuje zainstalować inną.

Ja postawiłem u siebie Windows XP Professional Corporate PL SP2 i to może jego wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że najłatwiej jest zwalić wszystko na sprzęt. Jeżeli ktoś kupuje laptopa bez systemu to powinien dysponować umiejętnościami poprawnego skonfigurowania go.

 

80% problemów poruszanych w tym wątku tyczy się oprogramowania.

 

Co to za wersja Corporate??? :wink:

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale już wszystko chodziło dobrze i nagle zdechł.

 

Corporate to XP Proffesional z SP2 i łatkami do jakiegoś tam czasu. Np. do maja 2006 (taki chyba mam), ale w necie są różne, ostatni jest 10.2007r.

 

Będę się z nim zmagał dalej. Najgorszy jest brak czasu. Z blaszakiem szło mi zdecydowanie łatwiej, a też sam wszystko robiłem :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

corporate - oznacza (jak podpowiada nazwa) wersję dla firm, której nie trzeba aktywować bo posiadacz płaci od ilości komputerów, na których go zainstalował.

 

proponuję jednak nie wracać do kwesti oprogramowania na tym forum

 

myślę, że przyczyną wielu problemów może być instalowanie sterowników i opcji z zakladki security - proponuję tym, którzy robią wszystko od nowa pominąć tą opcję

 

u mnie wszystko działa bez zarzutów, więc powoli rozstaje się z tym tematem

 

czekam jednak nadal na informacje od @owcaxxl

 

@AK-105 - nie zgodze się z Tobą. Masz sporo racji odnośnie lamerskiego podejścia do sprawy, niektórych userów ale mi się coś mocno wydaje (po tym co przeczytałem i sam widziałem), że ten laptop może mieć jakis bug na linni dysk a chipset czy sprzętowy czy programowy trudno wyczuć.

 

tak mi jeszcze przyszło do głowy, że może to wina tego ustrojstwa dla pilotów albo kobiet anty G ;) ( http://kobiety-kobietom.com/im/punktg.jpg ) mam na myśli system i sterownik HP 3D Drive Guard

 

@grozlik - może też tego nie instaluj - skoro lapka masz na biurku ;)

 

doinstalować zawsze mozna ;)

 

PozdrawiaM

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns, dzięki za podpowiedzi.

 

Laptop stoi na biurku 4 dni, potem 3 dni ze mną jeździ (bo pracuję i studiuję niestacjonarnie/zaocznie) ale zobaczymy jak będzie bez tych funkcji 3D Drive Guard i HP Protect Tools, bo myślę, że o te Ci chodzi.

 

Pozdrawiam i do niedzieli, bo wcześniej się za to nie zabiorę niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wiedzieć co to jest wersja corporate, bo to wiem. Chodziło mi o coś trochę innego.

Nie ważne. Wolę togo tematu nie poruszać. @grozlik: Spróbuj zainstalować system z innej płytki.

 

Co do BT to sam z niego nie korzystam zbyt często, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na temat jego działania. Postaram się go dzisiaj przetestować

 

Co do reszty problemów to nie wiem co mam napisać. U mnie wszystko pięknie śmiga. Ostatnio nawet nie ma problemów z hibernacją czy też wstrzymaniem. Jak ktoś ma poważne problemy z lapkiem to niech go wyśle do serwisu. Niech oni się wypowiedzą.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam ogromną prośbę do posiadaczy 6715b, jutro (piątek) kurier ma mi dostarczyć ten model, ale jak narazie raczej nie będę mógł go przetestować ponieważ nie mogę ściągnąć sterowników ze strony hp. Z innych stron itp ściąga mi bez problemu ale hp działa tragicznie. Czy mógł by ktoś wrzucić na jakiś darmowy serwer paczkę z potrzebnymi sterownikami...?

Dołączona grafika

mam nadzieje że mogę liczyć na pomoc ze strony forumowiczów...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ...

 

owszem, są przestoje ale w chwili obecnej stronka śmiga jak polskie F16 - więc się spiesz :rolleyes: wstawaj! :rolleyes: nie śpij !!! :rolleyes:

 

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechS...ng=en&cc=us

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie składa że wstałem jeszcze wcześniej niż ty Burns i nie mogłem nic ściągnąć, kilka razy próbowałem... to jest chyba wina mojego administratora bo ostatnio mam jakieś problemy z siecią, i często nie chce mnie połączyć z serwerami ftp.

 

Ale ja może opowiem moją historie z hp 8715b bo teoretycznie "mam go" od 5 tyg <_< bo właśnie wtedy kupiłem go w sklepie gdzie pracuje znajomy, lecz po kilku godzinach padł mi zasilacz (wtedy ściągnąłem sterowniki bez problemu). Ponieważ było to załatwiane "po znajomości" to znajomy powiedział ze lepiej będzie jak to oni oddadzą go do serwisu a ja sie na to zgodziłem...

... po miesiącu czekania na lapka i codziennym dzwonieniu do sklepu czy już coś wiedzą dowiedziałem sie że już go nie dostane ( nie wiem czemu bo przyczyny nie podali), nowego też mi nie dadzą bo już nie ma na hurtowniach więc powiedzieli żebym wybrał sobie coś innego. Pojechałem do sklepu z zamiarem wybrania i zamówienia innego modelu a wróciłem z pieniędzmi bo nie znalazłem sprzętu który przypadł by mi do gustu... Jak wróciłem do domu to usunąłem sterowniki :? bo byłem pewny że tego modelu już miał nie będę, jednak po kilku dniach szukania doszedłem do wniosku że 6715b jest dla mnie idealny, znalazłem sklep internetowy który miał jeszcze w swojej ofercie ten model i zamówiłem... I MAM NADZIEJE ZE NIE BĘDĘ ŻAŁOWAŁ... i skończą sie moje przygody z serwisem hp.

 

Tak więc proszę, nie zmuszajcie mnie żebym czekał ani dnia dłużej na "pobawienie" sie lapkiem bo już mam naprawdę dość po tych PIĘCIU TYGODNIACH :-| :-|

może urzeknie kogoś moja historia i jednak umieści linka do paczki ze sterownikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie urzekła, aż serduszko mi się wzdrygło

 

tylko gdzie mam Ci wrzucić te 900MB, hmmm??? jak znajdziesz serwer, podasz link to spróbuję

 

a wracając do tematu...

 

sprawa zalatuje jakimś zgniłym jajem!

 

Nie ma ich na rynku,jeśli już to koncowki serii a premierę miał w MARCU 2007 i już go wycofują??? Wymieniają i zwracają kasę bez mrugnięcia okiem? Bardzo dziwne - nadal będę obstawiał, że ma jakiegoś bug'a i został zakwalifikowany do takich działań, jednak nie podaja tego do opinni publicznej bo musieliby wycofać kilkanaście tysięcy/milionów więcej.

 

Kto ma jakąś żonę, kochankę, albo sprzątaczkę która po pwrocie z Hp sprząta w mieszkaniu? - no już przyznać się B-)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns... całkiem możliwe że dzieje się tak za sprawą tego że jest teraz duży popyt na notebooki to i rynek się dostosowuje serwując coraz częściej nowe modele... Gdyby notek miał jakąś wadę konstrukcyjną to już było by wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podejrzane to wszystko, ja sobie wytłumaczyłem to tak że po prostu że serwis hp ma dużo roboty ostatnio bo coraz więcej laptopów sie sprzedaje a tym samym więcej sie psuje. I według mnie bardziej liczą sie z awariami laptopów u indywidualnych klientów. A jeśli wyśle sklep to odkładają go na bok, olewają sprawę i zajmują sie lapkami które już są kupione.

I myśle że gdybym nie posłuchał znajomego i sam wysłał go na serwis to po tygodniu miał bym go spowrotem bo to przecież był tylko zasilacz.

Chociaż jak instalowałem na niego winxp to mi blue screen wyskoczył <_<

 

a jak już ma jakiegoś bug'a to raczej nie we wszystkich modelach bo przecież wielu użytkowników nie ma żadnych zastrzeżeń co do pracy tego lapka.

 

Może by sie zabawić w detektywów i sie dowiedzieć co dokładnie jest nie tak z 6715b... a potem szantażować hp...

 

a co do sterowników to te niezbędne zajmują ok 500mb bo z tego co czytałem to część jest niepotrzebna, możesz spróbować wrzucić tutaj http://www.sendspace.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy problem z piszczeniem (jak sie okazalo problem z cewka) ma jakikolwiek wplyw na zywotnosc lapka ? tzn moze inaczej czy problem z cewka moze w przyszlosci sie powiekszyc ;P bo zastanawiam sie czy jest sens wysylania sprzetu do HP (pewnie z 2tyg. bede musial czekac na zwrot sprzetu ;/ ) bo jezeli jest to tylko kwestia piszczenia i nie ma to zadnego wplywu na dzialanie / zywotnosc to odpuszcze sobie wysylke i wysle im sprzet za pol roku albo za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co ? :damage_wall:

 

moze wypadałoby teraz przeprosić za wcześniejsze mądrowanie się, podnoszenie tonu i obrażanie mnie oraz AK-105!!!

 

podobno wiedziałes lepiej co u Ciebie piszczy niż ja

 

a powinieneś znac przysłowie "przyjdzie koza do woza"

 

a ja znam inne " pierwsze koty za płoty" B-) B-) B-)

 

cewki piszczą w wyniku kiepskiego procesu produkcyjnego

 

drżą na nich zwoje pod wpływem przeplywającego prądu.

 

a czemu? ponieważ są źle nawinięte (zbyt luźno) lub mają za mało lakieru izolacyjnego.

 

piszczało Ci na baterii bo uaktywniał się układ(ładowarka) podczas jej ładowania

 

jak to ma się na przyszłość - teoretycznie odgłos może się nasilić ale nie musi - jak zaradzić - polakierować (za 5zł u każdego elektronika naprawiającego TV/FM) lub oddać do naprawy pod koniec okresu gwarancyjnego.

 

Jest to usterka, która kwalifikuje się do naprawy a zawsze będziesz miał asa w rękawie gdy uszkodzisz sobie coś w przyszłości co nie bedzie podlegało naprawie

 

więc jeżeli nie denerwuje Cię to zbytnio to bym się nie spieszył zwłaszcza, że hp jak pewnie czytałeś wyżej i wcześniej często wymienia sprzęt zamiast naprawiać, ale to oczywiście nie regula

 

(dlatego kupiłem sprzęt firmowy zamiast kadłubka - wydajność mniejsza za te same pieniądze, ale mogę liczyć, że matryca nie odpadnie mi od zawiasów - bez komentarza - to tylko moja dygresja i spojrzenie na Świat - o gustach się nie dyskutuje)

 

pisałem też, że w przypadku inwertera wymieniają całą matrycę

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę.

 

Jak znajdzie się jeszcze jakaś osoba która wysyłała lapka do serwisu z powodu piszczenia, to niech da znać czy wymienili na nie piszczący i jak długo to trwało.

Muszę przyznać że o ile podczas prazy na zasilaczu piszczenie nie jest jakoś specjalnie dokuczliwe to podczas zasilania z baterii, w cichym pomieszczeniu, można kur...icy dostać. Jeżeli wymieniają na nowy to z chęcią skorzystałbym z możliwości wymiany.

 

@Burns: Teoretycznie zalewanie cewek jest banalnie proste. Niestety tylko teoretycznie. W lapku jest ten problem że ciężko jest się do nich dostać. Gdyby można było to zrobić odkręcając np klapkę pod którą są pamięci to już dawno bym to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam wreszcie coś co mam niby od pięciu tygodni, teraz próbuje dać sobie rade ze ściągnięciem sterowników, powoli i mozolnie kompletuje co trzeba. Ale mam jedno tytanie, czy jest jakiś sposób na zasilacz? Wystarczyło zainstalowanie win xp i był strasznie gorący, da sie go jakoś "rozgrzać", i żeby nie był już taki gorący podczas pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co będzie jak się w HP skończą zapasy tych lapków? Podejrzewam że wtedy nie będą na nowy wymieniać tylko naprawiać raczej... A jak chcesz lapka udupić żeby Ci wymienili to przyjdź z mrozu do ciepłego domku i od razu włącz... Ew. jest jeszcze sposób na zapalarkę do gazu...

A tak przy okazji - środek lapka :-)

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez qb4hkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co będzie jak się w HP skończą zapasy tych lapków? Podejrzewam że wtedy nie będą na nowy wymieniać tylko naprawiać raczej... A jak chcesz lapka udupić żeby Ci wymienili to przyjdź z mrozu do ciepłego domku i od razu włącz... Ew. jest jeszcze sposób na zapalarkę do gazu...

A tak przy okazji - środek lapka :-)

...

No. środek fajny. Szkoda że nie od tej strony co trzeba :wink:

Wiem doskonale jak się traktuje laptopy w serwisach, dlatego chciałbym się dowiedzieć czy wymieniają całego laptopa czy nie. W sumie to lapek był tani więc za bardzo nie mam co narzekać.

Wie ktoś może gdzie jest jakiś większy serwis hp? Może w warszawie? Zawsze można zadzwonić i się zapytać. Jestem tylko ciekaw czy udzielą mi takiej informacji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...